Квартира "Добра оселя" вул Княгині Ольги

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем mcandre, 12 чер 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. GreKri

    GreKri Well-Known Member

    Та нехай вже будують ту церкву але у відповідності до будівельних норм. Є в законі прописана мінімальна відстань 20 метрів, а вони хочуть 15 метрів... от в чому проблема.
     
  2. mtc

    mtc Well-Known Member

    Я думаю там все схвачено, і повторно не має змісту надсилати листа із підписами. Попередньо було вислана заява і усі підписі мешканців. Тут наступний крок лише - домовлятись. І ми всі прекрасно знаємо як можна домовлятись.
    У мене є копії наших заяв з підписами мешканців. Якщо хтось має бажання продовжувати щось вирішувати - я можу їх передати вам.
     
  3. Tatulka

    Tatulka Member

    Сусіди, прошу поради щодо віконного блоку на балкон в кухні. Чи варто міняти? Ваші враженння? І ще... Хто з 1-кімнатних. Поділіться як розміщували ванну?
     
  4. Apolon

    Apolon Well-Known Member

    Хтось цікавився коли тварі запустять ліфт в Г1---? а так раніше щебетали вівці що за місяць після отримання документів
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. gorysko

    gorysko Well-Known Member

    коли всі на верхніх поверхах ремонт закінчать
     
  6. Toxa

    Toxa Active Member

    Скажіть, чи є якесь продовження історії з церквою? ОСББ "вмиває" руки і говорить, що нічого з тим робити не будуть.
     
  7. AlexaUA

    AlexaUA миється в бані

    Наскільки мені відомо ТКС погодились зробити фундамент храму і наразі вони цим і займаються. Тобто будівництво розпочато.
     
  8. Tasiks

    Tasiks Active Member

    Почни нарешті фільтрувати свої слова, а то противно читати (вівці, тварі) вали в село, збудуй хату і не потрібен буде тобі ліфт!
     
    Останнє редагування: 30 гру 2016
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Apolon

    Apolon Well-Known Member

    Бик ти галімий, село твоя роДІна. Візьми подонок виниси пару мішків наверх і згадаєш цвірінькання менеджерів щодо швидкого запуску ліфта.
     
  10. MIra

    MIra Well-Known Member

    Давайте без образ! Мені теж багато чого не подобається! А найбільше, що огидно і обурює, так це те що роблять ремонт і гадять в підїзді, так засрали, що вже нема куди гірше. Була свідком як бидломаса( вибачте, по іншому назвати ніяк не можу)років 20, покидала цемент чи що там не знаю, якийсь сірий порошок під дошкою оголошень, все було брудне. Воно палить в під'їзді, харкає, робиш зауваження, а воно тебе посилає подалі. Не знаю, чи правду сказали, що вони з 50 кв., обіцяли почистити стіну. А Ви кажете ліфт... його би вбили за перший тиждень, гляньте що з під'їзду зробили... нашому люду лиш би засрати, а нам там жити...
    З Новим роком!
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. gorysko

    gorysko Well-Known Member

    Йоу йоу йоу
    Хтось тут вирішив бикувати - так от чувак, можна і биканути - я проти щоб всякі бики користувалися ліфтом, при тому що такі бики знищують підїзд, за який я відвалив бабло

    І я виніс не один мішок на верхні поверхи
    Так що базар сам фільтруй
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. gorysko

    gorysko Well-Known Member

    це коли майстри посилали? можна ж їх послати - звідки вони?
     
  13. MIra

    MIra Well-Known Member

    ха, Це ті самі,що мішки покидали під дошкою оголошень, з серії "гопота", сказали з 50 кв. але чи правду вони сказали?!
    А Ви думаєте що жінка може справитися з 3-4 гопніками, при тому що в під'їзді майже нікого нема?!
     
  14. Apolon

    Apolon Well-Known Member

    Яка хер різниця чи ліфт піднімає 90кг людської ваги чи ще додадково 15 мішків ---? Він розрахований на 600кг. Його і так зсередини обшиють захисною тканиною. А підїзд вже і так біомаса покоцала. Подобається пихтіти носячи мішки----удачі. Якщо маєш лишню вагу то якраз на користь піде
     
  15. gorysko

    gorysko Well-Known Member

    Блять чувак ти зазнаєшся, ось що я тобі кажу подобається так говорити то говори вживу і не пизди тут, а то сильно борзий
     
  16. Apolon

    Apolon Well-Known Member

    Шкода що з дибілом в одному будинку буду жити. Розмова закінчена, неадекват
     
  17. gorysko

    gorysko Well-Known Member

    закінчуй - дибілота
     
  18. Apolon

    Apolon Well-Known Member

    Дебільненьке папа
     
  19. Karma

    Karma Member

    У ті морози ми пізнали справжню якість будівництва від Доброї оселі - понамерзало на вікнах всередині квартири, і в кількох місцях свище, як через старі дерев'яні рами. Хто робить ремонт, міняйте вікна. А заодно і котел - у нас стоїть Арістон, ледве гріє і постійно якісь пріколи з тиском.
     
  20. AlexaUA

    AlexaUA миється в бані

    Вікна регулюються, спробуйте. Є положення настройок зима - літо. Щільніше чи меньш щільно прижимає створку до рами.
    Котел працює нормально. Батареї розвоздуште, температуру на ньому виставити теж можна.

    Так у нас теж температура впала... на 1 градус в квартирі, жити можна )))
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)