Квартира "Добра оселя" вул Княгині Ольги

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем mcandre, 12 чер 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Apolon

    Apolon Well-Known Member

    Може хтось дасть ел пошту осбб ----??????????????????
     
  2. tatka tatka

    tatka tatka New Member

    20161127_190754.jpg
     
  3. Apolon

    Apolon Well-Known Member

  4. vitagucul

    vitagucul New Member

    Хтось із В1 є ? Щось чути про підключення газу?
     
  5. Ruta

    Ruta Well-Known Member

    Біля церкви планують будувати 2-х поверховий будинок молитви...так мені священник сказав
     
  6. ymyk

    ymyk Active Member

    там де садок мав бути чи то замість тої нової церкви?
    то для яких віруючих?
     
  7. lelialelia

    lelialelia Member

    А де мають будувати церкву там вже ж є.
     
  8. lelialelia

    lelialelia Member

    В Г1 будинку вже дають право власності на гаражі
     
  9. Natalaaa

    Natalaaa Member

    Хтось є з В2?Питання - чи всім підходить те що досі не працює ліфт.Як зробити ремонт на 8,9поверхах, 10-му поверсі коли там ще нема сходів?А за що тоді платити комунальні?Треба всім відмовитись сплачувати комуналку доки не будуть надаватись послуги в повному об'ємі.
     
  10. Natalaaa

    Natalaaa Member

    А ви за комунальні платите без ліфта?Я з В2.У нас також не працює ліфт.Як на рахунок відмовитись від оплати комунальних?
     
  11. Кася

    Кася Well-Known Member

    за відмову платити комунальних ви платитимете штраф. ви хоч читали угоду з осбб яку підписували в нотаріуса?
     
  12. Apolon

    Apolon Well-Known Member

    Обіцяли мудакі підключення ліфта протягом 1 місяця. Я вже заї......ся носити руками тягарі на верхні поверха. Підїзд вже дуже покоцаний. Для кого сукі краще роблять, чи сильно з шанують ліфт?..................... сходова клітка більше вбється. СУКІІІІІІІІІІІІІІІІ включайте ліфт
     
  13. Apolon

    Apolon Well-Known Member

  14. mtc

    mtc Well-Known Member

    прийшла відповідь від "інспекції державного архітектурно-будівельного контролю"
    звернення було по проведенню будівельних робіт з будівництва церкви з відстані 15 метрів від будинку Доброї Оселі (секції Ж та Е) та висотою церкви з рівнем дому (це включаючи купол церкви). Самі ж основні стіни мають бути на рівні 3-4 поверху.

    В нас було зібрано більше 50 підписів (з них більша к-сть від мешканців перших поверхів).

    Відповідь наступна - під час перевірки ознак проведення буд. робіт з будівництва церки не виявлено (Начальник інспекції Цабак Володимир Ярославович)
     
  15. undefined

    undefined Active Member

    Цікаво чи він взагалі питав в власника земельної ділянки про плани на будівництво чи просто подивився з-за паркану чи там кран часом не стоїть?)
    Якби сказав щось типу "Ніхто офіційно у відповідні органи не подавав заявки на будівництво церкви на цій території + ніяке будівництво на даний момент там не ведеться", то в мене питань би не залишилось. А наразі виглядає ніби ухиляння від чіткої відповіді, типу прийдеш до нього тепер з питанням про заявки на будівництво, а він скаже "не морочте голову, я вже закінчив з вашою справою"
     
  16. Rainbowww

    Rainbowww Member

    Сусіди, хтось отримував вже право власності Г3-Г2-Г1?
    Потрібно сплатити 1% в ПФ від суми договору (згідно законодав.), але ДО вимагає ще 1% держ мито, яке в принципі по закону має платити продавець (ДО). Хто що думає, як платити?
     
  17. DO LVIV

    DO LVIV New Member

    Всім новим власникам квартир - перевіряйте ваші платіжки щодо правильності нарахування квартплати!!! Замість 7 днів оплати вписують 21 день, що суттєво збільшує кінцеву суму. Судячи по всьому це масовий процес дорахування днів.
    На даний момент тариф за комунальні - 1,6215 грн./м2, з них стаття витрат: інші витрати становлять - 0,5615 - хтось можливо знає що це за стаття, і що у неї входить?
     
  18. AlexaUA

    AlexaUA миється в бані

    Ви думаєте за тих 50 грн. хтось буде паритись?)))
     
  19. jewelson

    jewelson Active Member

    Блін, я деколи дивуюсь тим шо тут пишуть. Квартплата в нас відносно дешева. Середня ціна зараз 2грн на метр. А є випадки де вона сягає і 4грн. Порахуйте, при нашому тарифі з підїзду виходить десь 6-7к в місяць. Це прибирання, ліфт, освітлення коридорів, насоси для підкачки води. Ну і можливо ше шось. Думаю в ОСББ можна спитати на шо йдуть витрати
     
  20. Apolon

    Apolon Well-Known Member

    Сьогодні помітив що у підїзді Г1 якісь суки, виродки, подонки...покрали на кількох поверхах лед підсвідки. От у такій європі ми живемо.
     
а де твій аватар? :)