Квартира "Добра оселя" вул Княгині Ольги

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем mcandre, 12 чер 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. gorysko

    gorysko Well-Known Member

    З приводу газу в Г1 - підключили вже два стояки, наступні два будуть наступні два тижні
    а от сміття це або хтось з моїх сусідів на 9му поверсі, або вище хтось
     
  2. MIra

    MIra Well-Known Member

    Вас попередньо обдзвонювали і попереджували за запуск?вчора телефонувала в ДО, то казали ,що ще ні ((
     
  3. djyha

    djyha Well-Known Member

    Мені сьогодні вже телефонували на вівторок що газ підключать. Так хтось щось за двері вхідні скаже? А то щось я в них не дуже впевнений...
     
  4. gorysko

    gorysko Well-Known Member

    я заходив і питав
     
  5. ViTaLiTi

    ViTaLiTi New Member

    є))
     
  6. AlexaUA

    AlexaUA миється в бані

    Дехто міняв, казали що не дуже добре закріплені ті що стоять. Міняли на практично такий же зовнішній дизайн, звісно з іншою начинкою.
    А так, в основному замки міняють, бо не дуже по якості, та й з міркувань безпеки.

    Взагалі якщо міняти то на щось суперякісне, бо середнього сегменту і так стоять.
     
  7. Apolon

    Apolon Well-Known Member

    Сусіди з секції Г1 і не тільки, скільки в кухні маєте вентиляційних каналів? бо у мене лише один і є підозра що другий "випадково " замурований. Скидаю фото. На відео презинтацій квартири проекта місто трав (там є 2 канали поруч). Один на витяжку над плитою, інший просто для природньої вентиляції
     

    Вкладення:

  8. MIra

    MIra Well-Known Member

    в нас теж один. але на кухні блін, є внизу врізка у каналізацію, та рівні фартуха ще одна(типу контрольна чи як там вона називається.)
    а в туалеті в нас взагалі каналізація була залита, і вентиляції у ванні !!! не було. А у когось є у ванні витяжка, чи теж замурували?
     
  9. Apolon

    Apolon Well-Known Member

    У ванні у мене також вентиляції немає, тому буду робити діру діаметром 150мм під вентиляційну решітку (нехай витягує у туалет, а з нього вентиляторм в вент канал.
     
  10. Apolon

    Apolon Well-Known Member

    Можите фото зробити бо шось не зрозумів (та рівні фартуха ще одна(типу контрольна чи як там вона називається.)
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. ViTaLiTi

    ViTaLiTi New Member

    Такий самий варіант....але один не замурували а дали під котел! з витяжкою у ванній кімнаті та сама історія:треба довбати діру і вести канал до туалету....Взагальному з вентиляцією вони трохи дали маху))
     
  12. Apolon

    Apolon Well-Known Member

  13. ViTaLiTi

    ViTaLiTi New Member

    подивився.....в нас не так))) Я завтра чекаю представника з фірми по вентиляційних системах і кондеціонуванню послухаю що він мені скаже....
     
  14. lelialelia

    lelialelia Member

    Як вони роблять що немає у ванні вентиляційної дірки шо за проект. А котли на кухні ставлять парапетні чи шо, чим вони кращі.
     
  15. Onls

    Onls Well-Known Member

    у мене так само булою. Зробили ще один отвір, а в той що - для витяжки
     
  16. AlexaUA

    AlexaUA миється в бані

    Вент. канал туалет/ванна один, в туалеті. Якщо підвісна стеля то проблеми не бачу. Кинули метр пластикового коробу та й усе. Вентиляція нормально тягне без вентиляторів, ми їх не ставили.
    Могли б звичайно зробити вентканал на суміжній стінці туалет/ванна, але тоді обєднати санвузол було б дуже проблематично, так як всю стінку не можна було б знести. Тому такий варіант, як є, більш універсальний для усіх мешканців.

    Котли турбо, беруть повітря з димоходу, викиди від горіння газу туди ж.
     
  17. lelialelia

    lelialelia Member

    народ прибирайте на сходових і не замазуйте стін, вам тут жити, прибиральниця за вами не встигає
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. djyha

    djyha Well-Known Member

    Хтось займовся переносом котла, газової труби і лічильника? Бо те, як вони по-дурному стоять важко описати. Знаю что для переносу лічильника потрібен дозвіл львівгазу, бо там є пломба. Труба теж думаю без проблем перенесеться, а от як бути з котлом? Хочу на 40 см його в бік посунути. Хтось брав ті всі дозволи на його перенос чи сам, без дозволів його рухав?
     
  19. Кася

    Кася Well-Known Member

    все робить львівгаз. і труби, і котел наскільки я знаю.
     
  20. Apolon

    Apolon Well-Known Member

    хтось з Г1 відмовляється від бронювання комор? бо 45000грн за конуру це просто неадекват.
     
а де твій аватар? :)