Квартира "Добра оселя" вул Княгині Ольги

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем mcandre, 12 чер 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. lelialelia

    lelialelia Member

    Ми звонили у ОСББ нам так і відповіли шо вкрали, так і можуть всі покрасти в нас народ такий!!!!!!!
     
  2. Onls

    Onls Well-Known Member

    у нас теж якийсь час не було, але потім зявився. Може справді на ремонт ОСББ забирало. Але у мене інше вкрали - дві цифри номеру квартири.
     
    • Тупо Тупо x 1
  3. djyha

    djyha Well-Known Member

    Тоді де ж той ДОшний відеонагляд?
     
  4. Onls

    Onls Well-Known Member

    він мав би бути навпроти кожних дверей?
     
  5. ymyk

    ymyk Active Member

    Сьогодні при огляді двоярусної квартири в Г2 помітив що каналізаційний стік на другому ярусі квартири зашпакльований (його просто не видно). При чому подивився заради цікавості в іншій квартирі, то така сама ситуація. При тому на першому ярусі вони є, що в туалеті що в кухні. Чи було у вас таке?

    Також питання по вікнах. На скільки вони терпимі, чи не дує і чи міняли ви їх?
     
  6. djyha

    djyha Well-Known Member

    Поумнічали,молодець.
    Мав би бути на вході в кожен підїзд. На сайті в них це вказано. Плюс там же ж вказано що не просто запис а й оператор який за цим слідкує
     
  7. Apolon

    Apolon Well-Known Member

    Хтось отримав вже платіжку на оплату комунальних послуг з секції Г1 (вони мають потрапити в поштові скриньки? може хтось підкаже з власників попередніх секцій як це відбувається?
     
  8. MIra

    MIra Well-Known Member

    Так, платіжки кидають у скриньки поштові
     
  9. lelialelia

    lelialelia Member

    хай належним чином підїзд здають, підремонтують сходову плитку яку вже побили в Г1 а потім розкидують платіжки
     
  10. Apolon

    Apolon Well-Known Member

    Хай також швидше запускають ліфт, тоді і підїзд не так вбиватимуть. А сука галіма з 8 поверха яка вже місяць сміття тримає перед підїздом поприбирає за собою
     
  11. djyha

    djyha Well-Known Member

    Це точно з 8-го поверху? Бо говорив з двірничкою,то казала що ще не вичислили того рагуля.
    Доречі,бики які роблять ремонт на верхніх поверхах вже взагалі схеріли в кінець. Мало того що вже засрали і пооббивали все що можна в тому підїзді так ще й курва харкають на вікна в підїзді. Я такого пі*дєца вже давно не бачив. То ж в яку сраку треба лізти,що б таку бидлоту за майстрів понабирати. Пацикам по років 20-25. Таке враження що скоро срати на сходовій клітці почнуть.
    Не здивуюсь якщо це ті ж що й склад сміття під підїздом зробили.
     
  12. undefined

    undefined Active Member

    А який звязок між запуском ліфта і не прибраними мішками зі сміттям біля входу? Ніхто ж не буде його назад в квартиру ліфтом піднімати?)
     
  13. undefined

    undefined Active Member

    Ну і ще думки про ліфт: в ДО кажуть, що ліфтом не можна піднімати буд-матеріали щоб не зіпсували самого ліфту, хоч його і оббили войлоком чи чимось там. Ну я собі не уявляю щоб під час ремонту 7 квартир на кожному поверсі, під час яких спускають/піднімають важкі речі сходовою кліткою, можна було б не подряпати стіну і поруччя, не оббити плитку на сходах і т.д. Якщо сумніваєтесь, то підніміть 20 мішків з цементом чи шафу на 8-10 поверх руками чи опустіть такі ж мішки з битою цеглою. Не виправдовую тих поганців, які нищать плитку навмисно, просто пробую себе уявити коли сам буду цим всім займатись і не впевнений, що не зачеплю жодного разу якусь стіну в коридорі... Доречі, Г2 секцію ще не здали, але всі коричневі стіни по сходових клітках вже обтерті білим вапном самими майстрами. Так от, якщо ДО після ти всіх ремонтів почне відновлювати стіни, то мені здається їй це обійдеться дорожче ніж оббити войлоком ліфт в 3 шари і міняти їх щотижня. Могли б навіть власники квартир трохи скидуватись у якись "фонд відновлення ліфту" якщо ДО зажме гроші, все одно буде дешевше ніх оплачувати різноробочим цей додатковий адскій труд.
     
  14. MIra

    MIra Well-Known Member

    А що чути з запуском газу в Г1? Обіцяє все ДО що от от . і щось все тихо. в секції В вже запустили чи ні?
     
  15. alessia

    alessia Member

    Підкажіть,будь ласка,чи міняв хтось труби на опалення,бо нам майстри дуже рекомендують міняти,щоб бути впевненими в трубах і якості спайки.Думаю чи треба дійсно,чи то так майстри заробити хочуть...
     
  16. mtc

    mtc Well-Known Member

    я поміняв усі труби, щоб впершу чергу бути більш застрахованим у якості, та щоб не було "казусів". До речі у ванні майстри Доброї Оселі зробили погану спайку труби, тобто сильніше заплавили... і прохід став у двічі меншим, ніж сама товщина труби. Тому міг би бути слабий набір води у ванні.. Але таке було лише у ванні... Тому не факт що у вас таке може бути. Це могло одиницям так "повезти". Ну і це ми побачили коли розібрали їхні труби.
    Але також треба бути впевненим у своїх майстрах, якщо плануєте зробити заміну труб на кращі, і щоб вони добре зробили свою роботу.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. AlexaUA

    AlexaUA миється в бані

    Я звичайно звиняюсь)))), але у нас стоїть WAVIN Ekoplastik Fiber Basalt Plus (не знаю правда, яку трубу в 2 етапі ставили). Її поміняти на щось краще практично не можливо, так як це одна з найкращих труб на ринку. Крім того ДО проводить випробування на герметичність системи опалення.
    Не ну є зайві гроші - то міняємо))).
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Onls

    Onls Well-Known Member

    то точно
     
  19. alessia

    alessia Member

    Дякую...ми в другому етапі,які саме там труби не знаю...попереду ремонт в трьошці- зайвих грошей немає)))тому і цікавлюсь хто як робив
     
  20. djyha

    djyha Well-Known Member

    А є сенс міняти вхідні двері?
    В Г1 доречі вже в одному стояку пустили газ
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)