Кухня для хлопів

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем Мих, 18 чер 2009.

  1. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Угу.. а маринад это не сок?
    Чо получается... "сок в соке"?:haha:
    Угу... и моментально сгорает на сильном огне...:mocking:
    Киньте щепотку соли на угли..и посмотрите,что получится...
    :)
    Тоже бесполезно!Мясо не успеет просолится!И соль или сгорит на огне опять же ..или просолит не значительно края шашлыка...что то же не есть "гуд".;)
     
  2. illia

    illia Well-Known Member

    солодке, то трохи шкідлива зараза, але сирник, то слабкість :nyam2:
     
  3. iso

    iso Well-Known Member

    Маринад-це маринад. У чому syavych не правий, це в тому, що мясо солиться на шампурах.Важко рівномірно просолити. Мясо солиться після маринаду перед нанизуванням на шампури. 10 хв. достатньо щоб воно просолилося. А якщо сіль додати до маринаду, то тут syavych 100 відсотково правий. Це вже фізика.;)
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а сирник ніґди не шкідливий - во!!!!!!
     
  5. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    Карась ля фрикасе .... (ля фрикасе - чтоб красиво)
    1. карась чистится, потрошится (что очевидно)
    2. потом на спине к ребрам делаются разрезы до позвоночника. важно что расстояние между разрезами 2-3 мм не больше
    3. потом жарить практически до готовности (после чего если вы не художник от кулинарии :) их можно есть, если же ищем совершенства.... сл. п.)
    4. предварительно поджаренным до легкой золотистости луком набиваем утробу карасикофф кладем сверху крупные кольца лука, смазываем или рисуем майонезом и в духовку ....
    5. Вынимать из духовки по индивидуальному ощущению, я лично вытаскиваю когда почернеет колечко не жаренного лука брошенного как индикатор ....
    6. едим ... вкусно горячим, самое главное что даже на второй - день все равно вкусно, рыба конечно жирновата зато не "стареет" как просто жаренная.
    ПиСи. както пробовал рыбу выложить на картошку порезанную кружочками уже в духовочной стадии, и сверху положил картошки, готовил до готовности картофеля - вполне едабельно ....успехов


    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Ми теж так запікаємо рибу.Можна ще з грибами, помідорами, картоплею..ну в кого на шо вистачить фантазії.:)
     
  7. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Поясните!!!:bazar:
     
  8. victorys

    victorys позитивчик :)

    Раніше коли мені хтось казав про мясо з чимось солодким, то я собі цього просто уявити не могла і здавалось воно мені таким :bad::bad::bad: ...до моменту поки я не спробувала качку з яблуками, а пізніше мясо нафаршероване сливою...а ше пізніше реберця в медовому соусі. Моя думка кардинально змінилась! Я і не думала, що воно може бути на стільки смачним :nyam2:
    Ну але як відомо, не всім такий смак підходить, бо "на вкус и цвет....."
    Але хоч раз спробувати варто :yes:
     
  9. iso

    iso Well-Known Member

    При додаванні в маринад солі, внаслідок осмотичних явищ йде вирівнювання концентрації солей всередині мяса і ззовні, і рідина з мяса виходить назовні, щоб розбавити соляний розчин ззовні. А оскільки маринування сухе, без додавання води, концентрація солі ззовні доволі істотна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Salata

    Salata Well-Known Member

    Со всем согласна, только слышала что хорошо мясо слегка перед жаркой в масле без запаха, оно побыстрее корочку сделает.
    Насчет майонеза - читала целую баталию, можно в нем жарить или нет.
    Обычно курятину за 0.5 часа до жарки мариную в майонезе.
    Сегодня попробовала подсолнечное масло, горчица, немного соевого соуса. Пахнет пока отлично :)
     
  11. syavych

    syavych копач

    Теорія перевірена практикою ;)
    Про воду Ви самі ж і пояснили: так, плівка утворюється від жару, а не води, але... холодна вода безпосередньо перед готуванням добре охолоджує м'ясо + випаровуючись знову ж охолоджує його (приклад з пляшкою води). Це і не дає м'ясу відразу підгоріти на тому сильному жарі всередині, того й плівка утворюється а не вуглики :). Тому я і вжив фразу "холодна вода утворює плівку" не вдаючись в такі подробиці.
    Звичайно якщо витягнути м'ясо з холодильника і прямо на мангал - то з тим можна і не бавитись, але я як правило шашлик роблю на пікніку і за півдня воно достатньо нагрівається.
    А маринувати тільки в спеціях не пробували. Теж маринадом вважається, але соку немає там. І ше багато є сухих маринадів
    В мене встигало просолитись :), а от зайве якраз і згоряло. Хоча то ще залежить хто скільки солі любить...

    А взагалі про шашлик сперечатись марно - це мистецтво і в кожного свої підходи ;)
     
    Останнє редагування: 12 лип 2009
  12. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Ок.Согласен!:good::)
     
  13. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Ну тогда свинина с ананасом или курятина с черносливом - не для вас. Я сам съем. :haha:
     
  14. victorys

    victorys позитивчик :)

    а зі мною поділитесь? :blush:
     
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    слинка потекла, мнямммммммм
     
  16. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    я би робила навпаки - свинину з чорносливом та курятину з ананасом. але то кухня для хлопів, мо" вони ліпше знают... :sorry:
     
  17. syavych

    syavych копач

    ну не знаю - свинину з ананасом їв, файне, а от з чорносливом не пробував. і не попробую - терпіти не можу чорносливу :bad:
     
  18. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    все-таки з чорносливом краще телятину, а не свинину...


    до речі, а як реберця в меді маринувати?
     
  19. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Звичайно! Приїжджайте у Москву! :)

    Нет, не сок. Сухой кусок мяса легко может плавать в супе или маринаде. Проверить это правило очень легко на примере мясного бульона. Добавите соли сразу перед началом варки - мясо будет безвкусное и жёсткое. :dntknw:
    Соль в том, что бы добавить её ровно столько, чтобы пошла пена, но соки остались внутри. ;)
     
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    Заманюєте...??? :))
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)