Кухня для хлопів

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем Мих, 18 чер 2009.

  1. manur

    manur Well-Known Member

    Олією.;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Я ненавиджу коли олійні фарби звуть "масляними". Фарби ніколи не розтираються на основі масла. Ніколи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. manur

    manur Well-Known Member

    Вчора купив 4 баклажани. Пошукав в тирнеті, що б з них втворити. Знайшов це :

    Баклажанові сендвічі - пошаговий кулінарний рецепт з фото

    Баклажанові сендвічі

    Інгредієнти для приготування баклажанових сендвічів:
    1. Баклажани свіжі — 2 штуки
    2. Помідор великий 1 штука
    3. Твердий сир — 100 грам
    4. Курячі яйця — 2 штуки
    5. Панірувальні сухарі — 1 упаковка
    6. Рослинна олія — 100 мл
    7. Зелень петрушки і листя базиліка — на свій розсуд
    8. Кухонна сіль — на свій розсуд
    9. Чорний мелений перець на свій розсуд
    Баклажани і помідори головне вибирати не биті і самі спілі. Овочі ретельно промиваємо в холодній проточній воді. Баклажани потрібно нарізати кружечками завтовшки приблизно в один сантиметр і посипати рясно великої кухонної сіллю. Відкласти в сторону, щоб пішла гіркота. Далі викласти їх у друшляк і промити великою кількістю чистої води. Поставити на рушник просушуватися.

    Помідори нарізаємо тонкими скибочками.

    Твердий сир необхідно нарізати на тонкі скибочки, головне вибирати такий, який буде добре плавитися.

    За допомогою міксера або звичайного віночка потрібно збити курячі яйця, додати туди дрібку солі і поперчити чорним меленим перцем.

    Крок 2: Формуємо і обсмажуємо сендвічі з баклажанів.

    Беремо кружечок баклажана і зверху викладаємо шматочок твердого сиру, на нього ставимо часточку помідора, накриваємо іншим кружечком баклажана. Опускаємо спочатку в збиті яйця, потім в панірувальні сухарі. Кожен сендвіч відправляємо на сковороду з розпеченим рослинним маслом і обсмажуємо з усіх боків до золотистої скоринки. За часом це займе від 3 до 5 хвилин.

    Крок 3: Подаємо баклажанові сендвічі.

    На стіл слід викладати в гарячому вигляді, прикрасивши гілочками зелені. Якщо раптом не все з'їли, нічого страшного, це блюдо чудово можна вживати і в холодному вигляді. На стіл можна поставити будь-який соус на ваш вибір.

    — Для пікантності смаку, баклажани після просочення сіллю також можна натерти зубчиком часнику. Або обсмажити часник в сковороді на рослинному маслі, потім видалити його, а на часниковому маслі обсмажують сендвічі.

    *************************************


    Там пише 2 баклажани, в мене й 4 пішло на ті 2 яйця.

    Тіко, не було в мене в хаті помідора. Але було трохи грудинки свинської кіпченої.

    То я сир і грудинку між баклажанами клав.

    Вроді, полючилося в мене.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Холостяцька яєшня:
    1. Відкрити холодильник
    2. Почухати яйце
    3. Закрити холодильник
     
    • Креативно Креативно x 1
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Тако. Кому кулінарного хисту вистачає на трошки більше, ніж чухати яйця перед холодильником, розкажу супер-простий рецепт французького пирога по-адмінськи.

    Мав сьогодні півгодини часу бо вимкнули світло в будинку. І зробивім таке.

    Берем листове тісто. Я купую таке

    1.jpg

    Трошки його розкатуєм, так щоб збільшити площу на процентів 20-25 не більше.

    2.jpg

    Мені розмір розкатаного листа виходить якраз зручно під скляну бритванку. Нарізаєм трошечки шинки (в оригіналі готується без шинки, але я люблю мнясо :) )

    3.jpg

    викладаємо рясним шаром листочки базиліку. Можна морожений, але як є свіжий, то завжди краще

    4.jpg

    викладаємо нарізаний плястерками помідор

    5.jpg

    накриваєм то все моцарелою
    може бути інший твердий сир, але моцарела до помідорів то самий найфеншуй. І пхаєм то все в духовку 180 градусів на 25 хвилин .


    6.jpg

    Коли до готовності лишається 5 хвилин, посипаємо пиріг пармезаном. І назад в духовку

    7.jpg

    Готовим воно виглядає приблизно тако


    View: https://youtu.be/XwhjanZ9A9M


    а так на тарілці :)

    8.jpg

    смачного!
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    гарний смак у адміна
     
    • ... ... x 1
  7. manur

    manur Well-Known Member

    Вже тото з місяць назад робив. Нині знов вирішив зробити. Баклажани вже нарізані й посолені впускають сік в холодильникові. До завтра.

    Завтра зроблю всьо решта.

    Тіко, я до того, що там пише, ще й стручечок гострого перцю нарізаю. І ще пакетик порошку сушеного імбиря заготовив (бо, якщо по-корейськи, то імбмр мусить бути)))) І часнику в мене буде більше, ніж там пише.

    Ага... І ще минулого разу в мене були перестиглі помідори, яким вже ось-ось гайка мала прийти, то я їх теж гет накраяв. Тіко, перед тим окропом ошпарив і шкірку поздирав.

    Баклажани по-корейськи - пошаговий кулінарний рецепт з фото

    Інгредієнти для приготування баклажанів по-корейськи:
    1. Баклажани — 3 штуки
    2. Морква – 2 штуки
    3. Перець болгарський — 2 – 3 штуки
    4. Цибуля ріпчаста — 1 – 2 штуки
    5. Олія рослинна – 3 – 4 столових ложки
    6. Часник — 2 зубчики
    7. Оцет 6 % — 1 столова ложка
    8. Сіль – 1 – 2 їдальні ложки
    9. Зелень (петрушки й кропу) – 1/2 пучка
    10. Перець чорний мелений – 1/4 чайної ложки
    [​IMG]
     
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ото є добра рецепта - теляча нирківка начинювана.

    Потрібно - 1 кг нирківки, 10 дека тертої булки, 2 яйці, 8 дека масла, 2 ложки зеленої січеної петрушки, 1 ложка соли. Сполокати мясо, вийняти кість і нирки. Перетяти нирки вздовж, почистити і спарити. Уложити мясо в мисці і грубші місця затяти вздовж волокон. Добр збити. Посолити й розложити начинку рівно на цілому мясі. Звинути його тісно й перевязати ниткою. Спарити окропом. Посолити, зложити до пательні і покидати кілька куснів масла (4 дека). Пекти годину в середнє гарячій печі, підливати часто зимною водою і підливою. Коли спечеться, зняти нитку й покроїти мясо на скибки. Начинка - змолоти нирку, втерти 4 дека масла з жовтками на шум. Вбити білка, вимішати терте масло, мелену нирку, січену петрушку, терту булку й посолити. Начинка повинна бути густа. Подавати гарячу, але ще смашніша є зимна.
     
  9. manur

    manur Well-Known Member

    А юж то робилисьте? ;)
     
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Еге, кажу ж - добра.
     
  11. manur

    manur Well-Known Member

    Але ж фото таки моє там;)

    Ну, ще вам сала - най буде туткай :
    DSCN1233 1.JPG

    Складаю сало в відерко. Кипячу біля 3л води, всипаю гет пачку (1кг) солі. Знов чекаю, аби закапіло. Охолоджую. Заливаю сало (вважаю, аби бруд, який на дні баняка, не сильно на сало летів)))

    Стоїть 3-4 дні. Ропу зливаю, сало промиваю проточною водою, знов складаю в відерко. І знов заливаю свіжою ропою.

    Так як вже осінь - то в лоджії так і буде собі стояти в тій другій ропі.

    За бажанням, можна сало вийняти (після стояння в другій ропі тих же 3-4 дні), дати стекти воді. Я деколи робив так : купляв кілька пачок "Приправа для сала", висипав ту приправи в миску, досипав туди перців (червоного, чорного), все тото вимішував. Натирав тою сумішшю кожен кусок сала. Завертав сало по кілька кусків в фольгу і поміщав те все в морозилку.

    Прикол "мокрого" засолювання в тому, що вода витягує з сала залишки крові (перша ропа реально червоною буває). А сало з часом жовтіє і набуває нефайного запаху, в основному, через те, що розкладаються в ньому залишки крові.

    До речі - той кружок, який на салі зверха, я колись зробив власноручно з дуба. Причому, всі кріплення там на таких же дубових кілочках. Там жодного металу нема)))
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  12. manur

    manur Well-Known Member

    Каша на сніданки. (-НКИ, бо їдному хлопові 3-х літрового банячка старчи на 5-6 сніданків))))

    По пів шклянки рису, перловки і гречки (так як я гречку люблю не фест, то часто її /як от нинька, для прикладу/ заміняю пшоном) промити і замочити на троха.

    Поки крупа намокає :

    Втерти на тертці середню морквину.

    Промити сухофрукти : курага, чорнослив, родзинки, журавлина. Загальна їх маса - біля 200гр. або чуть більше. Можуть бути і самі родзинки, але для розмаїття мені краще всього)))) Нинька в склепі журавлини не було, то обійшовся без неї.

    Починаємо варити крупу і моркву в невеликій кількості підсоленої води. В невеликій - то в такій, аби після 5-ти хв кипіння крупа ще не сильно загусла.

    Вливаємо біля 1,5л молока (бажано чимтлустшого), всипаємо сухофрукти і цукор (на смак). Я даю 2-3 столові ложки цукру.

    Постійно помішуємо. Писало в переписі варити 20хв. Але мені хв через 10 вже починає до дна пригорати. То я варю, доки мож більш-менш можна тото ложкою мішати. Потім відставляю, закутую рушниками і воно собі саме доходить.

    Коли зрання в мікрохвильовці собі то розігріваю, то можу дати гет кавальчик масла (як го маю)))).

    Смачного!!!
     
  13. manur

    manur Well-Known Member

    Як правильно приготувати смачний грибний суп

    Суп-пюре з грибів з сиром

    Грибний суп, приготовлений за таким рецептом, не залишить байдужим найвибагливішого гурмана. Він володіє ніжним смаком, має чудовий аромат і простий у приготуванні. Знадобляться наступні продукти:

    • свіжі гриби - 250 р,
    • картопля - 7 шт.,
    • 2 моркви,
    • 2 зубчики часнику,
    • рослинна олія - 2 ст. л.,
    • 1 плавлений сирок,
    • сіль, перець - за смаком.
    Підготовлені гриби нарізати і обсмажити на олії до появи золотистої скоринки. Картоплю нарізати кубиками і зварити до готовності. Цибулю, моркву і часник очистити і підсмажити до м'якості на олії. Потім подрібнити за допомогою блендера. Картопляний відвар злити в окремий посуд, зробити пюре з картоплі. Змішати разом подрібнені овочі і картопляне пюре, долити 2 склянки відвару з картоплі і довести на середньому вогні до кипіння.

    Засипати тертий плавлений сирок і варити, помішуючи, до повного його розчинення. Готовий грибний суп посолити, поперчити і дати настоятися під кришкою 5-10 хвилин. Посипати зеленню перед подачею на стіл.

    ************************

    Вище, то то, що пише за наданим посиланням. Блендера я не мав, тому нічо не подрібнював. Моркву (і ще селеру) і так натер на тертці - то нащо там ще подрібнювати...

    Картовлю я варити кинув цілу, а потім не до самого пюре вим"яв, а лиш пороздушував (колись так читав, що до капусняку саме так картоплю готувати потрібно). Тобто, я не зливав відвар, а повиймав з нього картоплю)))

    Та й більше того всього в мене було, зокрема, 3 сирки (взяв всі 3 - різні))))))))))) Вийшов баняк на 4 літри (а мо" й більше...)

    Вийшло незле. Рекомендую. Але, для того спочатку треба в ліс по гриби пенделювати))))
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Або в Сільпо за печерицями.
    Ех, зубки б грибової та з білих...Цікаво, які вони? Кажуть дуже сачні.
     
  15. manur

    manur Well-Known Member

    Фі... Некомільфо!

    Чорноголовці, або "польські гриби" деякі фахівці грибної страви вважають в грибній ієрархії другими після білих.

    Польською вони називаються Podgrzybek, Тіпо, підгрибок, або майже гриб)))
     
  16. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Мені вони смачніші. Особливо мариновані.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Вам "фі", а в нас інших немає :sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    а мачанка що таке?
     
  19. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Юшку з салату любиш хлібом вимачувати ? От це майже те саме:mocking:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. manur

    manur Well-Known Member

    Підлива, тіпо...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
а де твій аватар? :)