Кухня для хлопів

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем Мих, 18 чер 2009.

  1. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А без труда...гм...і далі по тексту...;)
     
  2. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    ...поки готовиться мясо і гамбургери , випиваєм 50-100-150 гр. Можна прямо з пляшки .... ми з Північної Америки , you know....

    [​IMG]

    потім викладаєм все на тарілку , наливаєм пива. І ....Cheers!!!!!

    [​IMG]

    Зараз коли це пишу пю чай.....
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Зробила "пляцок Миха";). Дуже смачно, просто й легко:good:. Дякую! :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А про шашлик так ніхто й не написав.Мабуть наші мужчіни і цю справу на жіночі плечі переклали.Ех....
     
  5. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Никогда не перекладывал эту ответственность на женские плечи.
    Проще всего готовить шашлык из свиного ошейка, но мясо д.б. свежим. Режим много лука, часть можно отжать, добавляем перец черный, можно хмели-сунели и маринад.
    Мне больше нравиться мариновать с лимоном (1 кг лимона на 2,5-3 кг мяса). Неплохо с кефиром или томатным соком. Дрова лучше фруктовых деревьев и хорошо бы виноградной лозы. Разжигаете костер и ждете когда образуются угли, недогоревшие дровишки в сторону для организации запасного костра.
    Солить лучше когда шашлык уже на шампуре. Когда шашлык готов, снимаете с шампура, кладете в кастрюлю, посыпаете травкой и накрываете крышкой минут на 10-ть. Потом наливаете красного сухого вина и приятного аппетита. Гарнир - овощи на шампуре, печеная картошка и много зелени
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    а на чому краще смажити шашлик. на решітці чи на шампурі? як краще?
     
  7. illia

    illia Well-Known Member

    + сіль. і ВСЕ! маринувати - чим довше тим краще.

    .. не жартуйте так...о_О звісно ж на шомпурі :)
     
  8. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    У суботу робили шашлики, то маринували в цибулі.Цибулю подрбнили в блендері, трохи лимону, перчику...шашличок вдався:) мням..
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Summer

    Summer Well-Known Member

    Alias, так смачно, ммм треба і собі поїхати на шашличок ;)
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    жартуєте? квасний шашлик нє палучіцца?
     
  11. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    А поясніть-но, молодим і "зеленим":pardon:, шо таке
    ???о_О
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    та я сам не розумію.... 1кг лимону!!!!!! на 2....3 кіля мяса.... уявити страшно, нє?
     
  13. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    а раптом смачно?;) ніц ствердно сказати ту не можу - ше такого не пробувала:pardon:
    А Ви, Миху, який любите шашлик (і як його треба готувати)? :) Може поділитесь секретами успіху шашличка? :girl_smile:
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    та я теж незнаю....


    У нас у Львові зараз все готове продають і досить не зле замариновано, як на мене....
     
  15. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    Але ж потім з тим замаринованим шось треба ше робити, нє? ;) щоб вийшло смачне...:)
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    на шампури і на вогонь і вся пісня.

    головне, щоб дрова були хороші - не хвойні, бажано бук, яблуня, вишня, граб......

    15...20 хв... поливаючи червоним вином, слідкуючи, щоб не пригоріло, крутячи шампури..... вийде справжня смакота. Мясо бажано брати з шиї - наймягше....
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Я теж видушую сік 2-3 лимонів, десь на 5-6 шомпурів. Мариную в майонезі з цибулькою :good:
     
  18. illia

    illia Well-Known Member

    як на вогонь?о_О Ви що людям радите? :) не слухайте Миха, згорить той шашлик.
    якщо серіо, то вугілля потрібно обгородити чимось, бажано цеглою, ідеальний варіант - мангал. інакше жар буде слабший, а дров спалите більше.
     
  19. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Мих, я б не довіряла тим супермаркетам де продають замаринованні шашлики.Зазвичай на ті шашлики йде протерміноване м"ясо.Все ж краще купити на базарв свіженького м"яска і самому замаринувати.
     
  20. illia

    illia Well-Known Member

    одного разу прийшли в "арсен" за м"ясом, а там на зміні був нашого друга знайомий. питаєм: яке м"ясо на шашлик порадиш? каже: пізо хлопці, доброго м"яса вже нема. (хоча на вітрині - до кольору до вибору :sad:)
     
а де твій аватар? :)