Курси покращення знань у грі

Тема у розділі 'Мафія', створена користувачем hunter, 22 жов 2010.

  1. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    От власне, що вважаю, що то було неправильно з моєї сторони, бо мізерний шанс в мирних був. Але десь в правилах було чи то Ти казав, що якщо мафів більше, то вони виграли.
     
  2. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Іра, та не було в них шансів
     
  3. hunter

    hunter мандрівник

    якщо в мирних нема привілей (тобто дівчинки, лікаря, кома чи ше когось) а зокрема в цій грі ком і бронік їх не спасав!
     
  4. victorys

    victorys позитивчик :)

    я теж думаю, що мізерний був...Трохи здивувалась, що гра так швидко скінчилась. Мала намір наступної ночі стріляти в мафіозного Еребуса, а в день ми могли повісити мафа...
    Зараз звичайно вже не ма про що говорити, але спробувати всеж таки можна було. ІМХО.
     
  5. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Ага. Тому наступної гри буде правило, що мафія виграє тільки тоді, коли переб'є все місто.
     
  6. hunter

    hunter мандрівник

    всеодно на денне голосування була б рівна кількість мафів, причому - хто перший набере бульшу кількість голосів того і вішають, а мафи б НЕ допустили щоб свого повішали і б мири всі дружньо раом не проголосували проти невідомого мафа. так що та гра була 100% мафською перемогою!
     
  7. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Я підняв архів той гри:
    На кінець другого дня ми повісили Хіспа, (бо вредний (с) Персі) він виявився лікарем. Тобто такій розклад на ніч:

    1. viсtorys - комісар!
    3. nastinka - мафія.
    6. MARTINI - мафія.
    7. -Erebus- - мафія.

    8. Kost - броник
    10. Персі -мафія
    11. Sashka-ua - простий мирний
    Вікторис хотіла стріляти у мене (Еребус), бо знала, що я мафія! Єдиний шанс для мирних - це якщо би ми стріляли у Коста, а взагалі на знаку в нас був Сашко! Але не важливо, хай ми стріляємо в Коста і наступного дня 3/3, всі знають, що ми мафія, але ми разом голосуємо проти когось спочатку дня, попердньо домовившись, і все 3/2, а після ночі 2/1, якщо комісар ще живий - це найкращий випадок для мирних! Коротше гру можна було продовжити, але навіть теоретічних шансів мирні не мали!:pardon:
     
  8. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Того дня мирні могли домовитись, щоб наступного дня після ночі зразу когось разом замочити з мафів. Стало б 2 мафа і 3 мирних. Вночі Віка б прибрала ще одного, маф би стрілив, залишився б 1 маф і 2 мирних, які наступного дня його б прибрали. Але то вже фантастика, звісно :) Якби мафи знали, що гра не закінчиться, вони б дружно не голосували всі зразу підряд, а прикидувались би мирними і морочили б мирним голову далі..
     
  9. hunter

    hunter мандрівник

    і як ти собі це уявляєш???

    і нашо то їм? проголосували і забули)))
     
а де твій аватар? :)