$ Купуємо китайський чай разом!

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем tea man, 21 жов 2015.

1. tea man

tea man 茶人

р е к л а м а
    Радий вітати вас в новій темі, присвяченій покупкам китайського чаю в Китаї.

Невелика передмова.

Китайський чай в Україні через ряд об'єктивних причин є ще мало відомий і не такий поширений. Чому так? Що це за причини? Чому чай, батьківщиною якого є саме Піднебесна, не п'ють українці?
    Є історичні причини. Китайський чай після охолодження відносин між Радянським Союзом і Китаєм в другій половині 20 сторіччя майже не завозився в країну. Кілька поколінь українців споживали індійський, цейлонський або грузинський чи краснодарський чай.
    Величезний пласт китайської чайної культури був поза увагою. Це залишилося в спадок і для незалежної України.
    Друга причина - це культура споживання чаю. Вона є різною в різних країнах. Крім китайської є японська, англійська та інші чайні традиції. Але в масовій свідомості українця чай - це щось вторинне, не самодостатнє, це напій для запивання бутербродів. Та це і зрозуміло, адже в переважній більшості чай, який продають у нас, настільки низької якості, що його неможливо пити без смачної канапки, цукру або купи хімічних ароматизаторів, які навряд чи покращують наше з вами здоров'я. А чого вартий один лише спогад про процес приготування "чаю" в величезних шкільних каструлях?
    Ще одна причина - це штучно нав'язувана деякими горе-продавцями тема "елітності" китайського чаю, напускання туману і розповсюдження всяких міфів і небилиць. Як наслідок цього - захмарні цінники на низькопробний чай.
    Я маю намір змінювати цю ситуацію. Вже створено тему "Китайський чай", в якій буду давати цікаву і корисну інформацію. Запрошую всіх до активної участі в цій темі.
    Але крім теорії мусить бути і практика. Китайці говорять про чай: "Пробуй і зрозумієш".
    Так давайте пробувати разом і ділитися своїми враженнями.

Як це має виглдати?

1. Я в цій темі даю список китайських чаїв, які планую закупити в Китаї. Весь чай в цьому списку вже або був мною опробуваний, або належить до відомих брендів. Це унеможливить покупку неякісного чаю та підробок.
    2. Біля кожної позиції буде вказана ціна і вага.
    3. Всі учасники покупки отримають дегустаційний набір, в якому буде кілька чаїв. Крім цього можна додатково замовити чай, який ви брали раніше, але якого немає в дегустаційному наборі.
    4. Після згоди брати участь в СП учасник отримає рахунок, який має оплатити до певного терміну. Після цього терміну зміни у замовлення не приймаються.
    5. Закупка в Китаї.
    6. Доставка у Львів (25-35 днів).
    7. Отримання чаю (при особитій зустрічі або через Нову пошту - доставка протягом 1-2 днів по Україні, оплачує замовник).
    8. Відгуки і обговорення своїх вражень від чаювання у темі "Китайський чай".

Зі своєї сторони я можу обіцяти, що ви:
    - отримаєте смачний, якісний, справжній китайський чай по мінімально можливих цінах;
    - завжди зможете звернутися до мене за консультацією;
    - перепробуєте велику кількість різних чаїв і будете в них розумітися;
    - отримаєте море задоволення і емоцій від споживання китайського чаю.

Останнє редагування: 14 сер 2017
  2. Dzeko

Dzeko миється в бані

Неймовірно довго. (Термін доставки зменшив до 25-35 днів. З повагою, tea man.)

Останнє редагування модератором: 18 лют 2017
    • Тупо Тупо x 1
  3. tea man

tea man 茶人

Швидші варіанти дадуть суттєве здорожчання чаю. Крім цього зі своєї практики знаю, що поки йде наступне замовлення можна спокійно смакувати чай з попереднього замовлення. Так що ваше зауваження актуальне лише для першого разу.

4. tea man

tea man 茶人

Вже готовий список замовлення. В списку 13 чаїв і 4 чайних предмети. Почну викладати поступово. Думаю за 2-3 дні все буде в загальному доступі.

5. tea man

tea man 茶人

Отже починаємо.

1. Улун Тегуаньінь(ТГІ). Вага - 250 г.
    Мінімальна вага закупки - 50 г

Цей чай пив особисто. Смачний, ароматний. Рекомендую для новачків.
    Існують дешевші варіанти, але це зовсім не те. Переконався на собі.

Останнє редагування: 19 бер 2017
  6. tea man

tea man 茶人

2. Зелений чай Лунцзин (Колодязь Дракона). Вага - 250 г
    Чай пив особисто. Рекомендую для новачків. Корисно, смачно. Нічого подібного ви не купите в наших магазинах.

7. Dzeko

Dzeko миється в бані

А є якийсь чай з тонізуючими властивостями, щоб пити замість кави і швидко просинатися зранку щоб з'являлося багато натхнення і сил?

• Тупо Тупо x 2
  8. tea man

tea man 茶人

Дія чаю на кожну людину індивідуальна. Потрібно пробувати. Весь чай тонізує однозначно, тільки це проявляється по-різному. Іноді м'яко, а іноді брутально і агресивно.

9. Dzeko

Dzeko миється в бані

В мене є зелений чай "Королівський порох". Його навпаки краще на ніч пити, він розслабляє, тиск нормалізує, тобто понижує, спати хочеться.

• Тупо Тупо x 2
  10. tea man

tea man 茶人

3. Улун Фен Хуан Дань Цун (ФХДЦ). Вага - 250 г

Легендарний гуандунський улун (Чаочжоу Ча) ФХДЦ або так звані Поодинокі кущі з гори Фенікс.
    Чай пив особисто. Друзі, це справді щось надзвичайне! Яскраві орхідейово-квіткові і медово-коричні аромати. Легка гірчинка, яка згодом переходить в солодкий післясмак. Достойний чай!

11. Latana Royal

Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

Поясніть, ціна вказана за яку кількість? Що з вартістю доставки? Щодо нової пошти по Україні- зрозуміло. А з Китаю? Чи ціна вже враховує доставку?

12. tea man

tea man 茶人

Вибачте, якщо написав не зовсім зрозуміло.
    Отже, спочатку йде назва чаю. Далі загальна вага. Другим рядком я прописав мінімальну вагу, яку можна придбати будь-кому з бажаючих. Далі вказана ціна за цю мінімальну порцію чаю, але вже з врахуванням доставки з Китаю, тобто повна ціна. Розсилання Новою поштою згідно тарифів. Якщо курс різко не полізе вверх до остаточної проплати, то нічого не буде мінятися.

• Інформативно Інформативно x 1
  13. tea man

tea man 茶人

4. Червоний чай Дянь Хун.
    Мінімальна вага закупки - 100 г

Чудовий чай! Дуже ароматний і смачний! Красивий лист з достатньо великою кількістю тіпсів. Червоні китайські чаї найзрозуміліші по своїх органолептичних показниках для нашого споживача. Рекомендую всім новачкам!

Останнє редагування: 20 бер 2017
    • Подобається Подобається x 1
  14. tea man

tea man 茶人

5. Уішаньський улун Дахунпао. Вага - 250 г
    Мінімальна вага закупки - 40 г (5 пакетів по 8 г)
    Дахунпао (Великий Червоний Халат) - один з найвідоміших в Китаї улунів зі знаменитих гір У І Шань. Насичений смак і яскравий аромат. Солодкуватий фруктовий післясмак, димок, обсмажені злаки. Пробував особисто. Хочу ще :)

15. tea man

tea man 茶人

6. Пресований Дахунпао (2010 р.). Вага - 100 г
    Мінімальна вага закупки - 100 г.
    Цей Дахунпао виготовлений в оригінальній формі мінімлинця вагою 100 г. На поверхні млинця з двох сторін присутні рельєфні ієрогліфічні надписи та зображення. Цікавий і смачний!

16. tea man

tea man 茶人

7. Шу пуер точа І Жень Фен Хуан (2010 р.). Вага - 100 г

П'ятирічний шу пуер І Жень Фен Хуан (Милосердя Фенікса) торгової марки Тулінь.
    В ароматі шоколад, чорнослив, дубова кора. В смаку - невелика терпчинка і гірчинка чорного шоколаду. Прбував особисто. Рекомендую новачкам для знайомства з шу пуерами цю або наступну позицію.

17. tea man

tea man 茶人

8. Шу пуер цеглинка Лісовий Фенікс (2010 р.). Вага - 100 г
    Цей шу пуер 2010 року випущений тією ж фабрикою, що і попередній. Сильна ферментація, щільна пресовка. Тонізуючий чай з нотками дерева, камфори, тютюну і чорносливу. Міцний смак, густий червоно-чорний настій. Перевірено особисто і не один раз!

18. tea man

tea man 茶人

Отже, я виклав першу групу з восьми чаїв, яка дасть можливість новачку почати свій Чайний Шлях. Намагався охопити якомога ширший спектр по видах, формах, при цьому тримаючись золотої середини у співвідношенні ціна-якість. В цій групі немає жодного представника шен пуерів - моїх улюблених чаїв. Хороші шени - недешеві, тому я не наважився поки що представляти їх в першій групі. Існує правда ціла лінійка шенів фабрики Сягуань в доступному ціновому діапазоні, але їх відомі специфічні аромати і смаки КДТ (копченість-димність-тютюн) не всім подобається. Хоча я сам особисто їх полюбляю. Буде бажання, кажіть, включу в список.
    Завтра буде друга група з п'яти чаїв, яку я спеціально відокремив. Це чаї вищої цінової категорії в своїх видах. Відповідно і вищої якості.
    Третя група - це чайний посуд, без якого важко уявити заварювання китайського чаю.
    Будуть 4 предмети: гайвань, чахай, піала і ситечко.

19. MARTINI

MARTINI Administrator Команда форуму

Розкажіть ще, як правильно той чай готувати і вживати, щоб просікти фішку :) Я так розумію, просто насипати в горня і залити окропом - не варіант :)

20. Hyligan

Hyligan Іронічний

Може скурити :bye2:

• Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)