Купуй українське!

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем Un.Known, 4 лип 2014.

  1. transhume

    transhume Well-Known Member

    Організуйте!
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Блін... ми вже давно купуємо українське, коли вони вже перестануть продавати російське?
     
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    то у вас хтось бодяжить львівське, бо ту у мене постійно два- три сорти львівського теж 1,5л/100 рос.руб



    Tapatalk
     
  4. Wili

    Wili Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  5. Saut

    Saut Цинічна Бендера

    Поки російське не перестануть купувати. Якщо б усі відмовились від рф-товарів, ніхто би їх і не завозив.
     
  6. transhume

    transhume Well-Known Member

    Організуєм? Серйозно...
     
  7. transhume

    transhume Well-Known Member

    Не будуть завозити, не будуть купувати.
    Не будуть купувати, не будуть завозити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    На заклик "Купуйте українське" можу відповісти тільки одне "Виробляйте українське". Зараз в зв'язку з ростом бакса багато людей з радістю купляли б українське, от тільки деж його взати то...???

    Доречі, було б не погано зтворити тему де давати коротку інфармацію про якісний український продукт. Сподіваюсь він таки існує...
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    При таких високих відсотках на кредити, можуть існувати тільки такі якісні продукти як зелена цибулька, редиска і кріп з петрушков.
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    так, вірно, але чому ми мусимо бути свідомі, а власники маркетів можуть дурачка косити - от в чому питання.
     
  11. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Дивуюсь, що мова тільки про те, щоб не купувати російське.
    Скільки там того російського?
    Основна проблема в тому, що ми купуємо китайське.
     
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Це вірно, але тільки частково.... Є купа всього що можна почати з мінімальними грошима, або навіть і без...З іншого боку є купа людей які в буквальному розумінні не знають куди подіти гроші, (тобто куди їх вкласти) і залюбки "дадуть" під хорошу ідею...
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Знаєте... є така фарисейська поговірка: почни з себе. Чиновники дуже люблять нею нам під носом махати. Але та поговірка стосується не нас з вами, бо ми з вами вже дві революції зробили, а чиновник як сидів в кріслі і брав хабарі, так і продовжує брати.

    Китайське - то справа чиновників. Хіба важко заборонити ввіз китайського барахла? У нас всі служби для того є. Бо питання не стільки в китайських товарах, а в тому, що вони тоннами ввозять відверте сміття, викачуючи з нас валюту. Китайські товари є повсюду, але ні в сша, ні в Англію барахло на прилавки ніколи не потрапить. Є ж у нас і митна служба, є відділ стандартизації. Тобто є чиновники, які повинні за цим слідкувати. Що вони роблять?
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Я б не "дав" грошей під хорошу ідею. Вигідніше розкидати гроші невеликими сумами в валюті по різних банках.
    Ризик, звичайно є, але менший, ніж коли даєш комусь під ідею.
     
  15. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Практично, не можливо.
    Чиновника не переробиш, принаймні ще декілька років.
    Тут потрібно бути "свідомим", хоч як комусь не подобається це слово.
    Але, з іншого боку, як тут будеш свідомим, як навіть купуючи звичайну забавку дитині, не маєш вибору.
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ой не кажіть. Хоча би газ. А мтс? А київстар?

    От я назвав небагато ніби, а більша половина українців за це платить Росії. А то немалі гроші. А тепер, візьмемо всякі побутові електроприлади. Навіть, якщо вони не виготовлені в Росії, їх привозять з Києва, а Київ якогось дідька купляє в Москві. Через Москву дуже немало товару розходиться по СНД. Чому головний офіс східної Європи Нестле є в Москві, куди входить Світоч?

    У нас так заведено, що ми не купляємо в Китаї, у виробника, а в Москві, а Москва бере у Китаї. Так є майже зі всією компютерною технікою, з блоками безперебійного живлення. Я у свій час звязався з китайськими виробниками памяті до компів, то вони направили мене в Москву. Нема у нас нормального менеджерства. У нас власниками великих компютерних фірм у Києві є синочки депутатів, які кровно повязані з Росією і їм не треба думати. Їдь в Росію і купляй, підтримуй Пуйла.

    А ви не задавали собі запитання. Чому, скажімо, холодильники Самсунг, еЛджі не виготовляються у нас? Чому Росія клепає їх, а у нас того нема?
    Отож бо і воно. А потім дивуйся: а чого наші інженери на будовах під Москвою працюють?
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Мене коробить від того.

    Та, курва, впаяти одному-другому за корупцію, і все. В Грузії побороли, в Китаї побороли. І нашого пердуна можна зрушити. Але тре діяти. Закон про корупцію ніби прийняли, хоть ще перероблятимуть, але ж нічого не змінилося.

    Тре зрозуміти одне, боротьба з корупцією - то війна.

    Якщо не подолаємо корупцію, до буде дупа, а не Європа.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Газ з росії - необхідність.
    Мтс, чи Київстар, це не китайське барахло. Крім того, вони платять великі податки в нас.
    Про холодильники і пральні машини, знаю і навіть бачив де їх виготовляють у Львові, але не скажу.
    А от чому їх тут збирають і продають "по - чорному", це вже питання до законодавства, податки і все таке інше.
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а необхідність полягає в тому, що наші чиновники приватизували українські свердловини і продають газ за кордон, тому ми купляємо в Росії.

    мтс - 100% російський оператор
    київстар - на 50% рос. оператор.

    тому що тре давати хабарі. Пробували коли-небудь сертифікувати техніку? іноземне простіше, бо дав на лапу за партію і все, а тут ціле виробництво і батальйони пожежників, охорони праці, стандартизації і місцеві хапуги - чиновники.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Якої ще ніхто не починав.
    Чому буде? Вже давно дупа.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)