Куплю вышиванку!!!!

Тема у розділі 'Куплю', створена користувачем Лана Николана, 17 січ 2012.

  1. Лана Николана

    Лана Николана Well-Known Member

    О подарке необходимо заботиться заранее. Отец моей подруги высказал пожелание приобрести вышиванку. В нашем городе в продаже не встречала, но драгоценное Чадо учится в Одессе, поэтому приобретать будем там. Одесситы, может кому-то встречалась( по пути)....интересует приблизительное место продажи.и цена...Плиииииз.
     
  2. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

  3. Лана Николана

    Лана Николана Well-Known Member

    Щіро дякую, але потрібни магазини та ринки Одеси...:pardon:
     
  4. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    Тоді перепрошую.
    Як знаєте. Хотіла запропонувати свою допомогу купити і передати яку б вказали.
     
  5. Лана Николана

    Лана Николана Well-Known Member

    Пкрепрошую, не так зрозуміла...Але мені дуже цікавіть цена, вона може коштує 100$+пересилка.....якщо Вам не важко, то поцікавтись...:rose:
     
  6. РУССКИЙ

    РУССКИЙ Well-Known Member

    сами создайте вышиванку. кто вам мешает?
     
  7. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    Ви на базарі не знайдете вишиванку ручної роботи. за таку ціну.
    У Львові є кілька підприємств, що пропонують машинну вишивку. Ціни досить доступні.
    Гляньте уважніше на посилання, що я виставляла, там є фото і ціна (сподіваюсь, що ціни досі дійсні, бо пропозиції з позаминулого року.). Наприклад мені особисто найбільше сподобалась така чоловіча сорочка:http://skyba.com.ua/embroidery/men/
     
  8. Лана Николана

    Лана Николана Well-Known Member

    Цілком задовольняє(ціна), потрібно 58-60 розмір, візирунок червоного коліру. Оплата наложним платежом+оплата за пересилку...Потрібно до 10 лютого...:rose:
     
а де твій аватар? :)