куплю старовинні речі

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем propovednik, 24 тра 2013.

  1. propovednik

    propovednik Member

    куплю для себе. монети ,нагороди ,значки, фігурки фарфорові,книги,картини,ікони, посуду,військову форму,інтерьерні речі. пишіть у приват.домовимось.
     
  2. propovednik

    propovednik Member

    ікони надереві та в металевих окладах , фотографіі ,відкритки ,марки,підсвічники, каски ремні та пряжки військові часів другоіі світовоіі війни та інших періодів, коралове намисто ,інтерьерні речі . оцінка предметів безкоштовна. пишіть у приват .домовимось.
     
  3. propovednik

    propovednik Member

    також можу оцінити ваші предмети незалежно продаватимуться вони чи ні. пишіть у приват
     
    Останнє редагування модератором: 24 тра 2013
  4. propovednik

    propovednik Member

    можете писати на мій електронний адрес ivanunat@ukr.net
     
  5. propovednik

    propovednik Member

    можу оцінити ваші речі та предмети незалежно продаватимуться вони чи ні.фото можете залишати тут або на мою електронну адресу.
     
  6. propovednik

    propovednik Member

    також цікавлять мотоцикли к-750, або урал , або м-72,та ііж 49.можливо ненаходу .
     
  7. Luper

    Luper Member

    А мене цікавлять фотоаппарати радянські!
     
  8. Мене цікавить все, що пов"язане з перукарським мистецтвом. Це може бути професійна література, фото, старовинний інструмент. Дякую, хто відгукнеться.)
     
  9. Myroslava Tur

    Myroslava Tur New Member

    А я маю самовар тульський
     
  10. Natalyi

    Natalyi New Member

    Є фотоапарт ФЕТ-3, радіола, бабіннік - все,ніби робоче. Ще є велика скриня
     
  11. propovednik

    propovednik Member

    велике прохання хто що мае на продаш кидайте фото на пошту.
     
  12. propovednik

    propovednik Member

    актуально. куплю монети різних краіін мінімум зі срібла , також монети ссср. до 1976 року. вибірково , нагороди ,медалі та ордена , знаки та значки крім алюмініевих ,годинники наручні та кишенькові , настінні та настольні вибірково,столове срібло та посуд ,підсвічники латунні та бронзові,також цікавлять картини з підписом автора до 1991 року. та ікони на деревьянній основі, марки вибірково в колекційному стані ,амуніція довоенна , колекційні старі речі. фото можете скидати на вайбер. 0966557575.
     
  13. propovednik

    propovednik Member

    актуально.
     

    Вкладення:

а де твій аватар? :)