Куплю рідкісні українські копійки

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Анлрей Дрозд, 21 січ 2014.

  1. Куплю обігові українські монети в колекцію. Ті монети які ви легко можете отримати на здачу або витрусити зі старої копілки
    Рідких років:
    1 коп - 1994, 1996р
    2 коп - 1996, 2003р
    5 коп - 1994, 1996, 2001р
    10 коп - 2001р
    25 коп - 1995, 2001, 2003р
    50 коп - 1996 (тільки дрібна насічка), 2001, 2003р
    1 грн - 1992, 1995
    Рідкісні різновиди:
    1 , 5 коп 1992р з вузьким тризубом (див. рис. 1)
    10 , 25 , 50 коп з вдавленим тризубом (рис. 2)
    10 , 25 , 50 без насічки на ребрі
    1 коп 1992 зі скошеним правим верхнім листом (рис. 3)
    10 коп 6 ягід біля буків «К» в слові «копійок» (рис. 4)
    в поєднанні з крупною насічкою або такими гербами (рис. 5, 6)
    Фальшиві монети 50коп 1992, 1994 років
    А також браки монет: розвороти штемпелів, надкушені монети , монети в нерідному металі

    [​IMG] рис. 1
    [​IMG] рис. 2
    [​IMG] рис. 3
    [​IMG] рис. 4
    [​IMG] рис. 5
    [​IMG] рис. 6

    Звязатись зі мной можна numizmatsl@mail.ru
     
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А платити теж рідкими будете? :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Куплю рідкі українські копійки
    Вже й такі є?о_О

    Аааа...навіть ім"я таке є, чого я дивуюсь:mocking:


    Анлрей Дрозд,
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Маю російські - купуєте?:)
     
  5. medicum

    medicum Member

    Як хтось щось таке надибає, то можу проконсультувати по ціні, щоб Вас не пошили у дурні... Займаюсь також цією справою, правда як хобі, для себе, а не для заробітку на комусь...
     
  6. vykho

    vykho New Member

    1111

    [​IMG]
     
  7. Jojo Notbad

    Jojo Notbad Member

    Нещодавно перевіряв свою колекцію українських монет, яку я збираю спочатку 90-х, і не знайшов НЕ ОДНІЄЇ монети! Там напевно монет 200-300, повна пляшка від горілки півлітрової ...
     
  8. medicum

    medicum Member

    Написав Вам у ПП...

    ---------- Додано в 20:27 ---------- Попередній допис був написаний в 20:16 ----------

    Ну і оскільки топікстартер тут не зявлявся від заснування теми то трохи попаразитую, щоб не створювати нову...:pardon:
    Обміняю з доплатою в межах розумного копілки з любою сумою монет. І не тільки копілки, може хто як баласт при квашенні капусти використовує...:dntknw: Монети будь-які... Є навіть варіант 1-2 коп, але ці вже як кажуть на око, чи на вагу, як кому зручніше...:) Варіант купівлі окремих монет відпадає оскільки фіг хто такі знайде... А як хтось і знайшов - то добре знає де їх продати і тут дописувати не буде... Я не барига а колекціонер, тому при знаходженні чогось цінного - премія гарантована...;) Чекаю на пропозиції...:drinks:
     
  9. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    той во во ціни на купівлю де ?
     
  10. medicum

    medicum Member

    Ну, це не зовсім купівля - це обмін монет на паперові гроші, з доплатою... Доплата - 10% від суми... Але не більше 50грн. зверху за чейндж... Та й мало в кого набереться більше 500грн. металевими... Чим менші номінали тим процент може бути більший - допустим 200грн по 10коп чи 5 будуть трохи дорожче ніж по 50 і 25коп... Звертайтесь, я не барига, в розумних межах домовимось...
     
  11. В мене є монета 10 коп з 6 ягодами по обидві сторони я б хотіла дізнатись її ціну.
     
  12. я знайшла 10 копійок з 6 ягодами по обидві сторони.скільки така копійка може коштувати?
     
  13. medicum

    medicum Member

    Багато ще залежить що із зворотньої сторони, але 99% що це так звана 2.1ДАм - на жаль, хоч і зустрічається вкрай рідко, щось за неї взяти проблематично... Ось Вам для прикладу... http://auction.violity.com/2415336-10-kopeek-1992-goda-2-1dam-shestiyagodnik
     
  14. monozoob

    monozoob New Member

    Скажіть в мене є стара Австрійська монета 192 ... року (біля себе немає) вона є срібна та дуже тонеька, хочу її продати, ви берете такі монети?
     
  15. Roman dorik

    Roman dorik New Member

    як звязатися звами є 10 копійон такі як вам потрібні
     

    Вкладення:

  16. Stas Lvov

    Stas Lvov New Member

    Відкрив копілку хочу продати все разом, хтось бажає?????
     
  17. VitaliyG

    VitaliyG New Member

  18. VitaliyG

    VitaliyG New Member

  19. medicum

    medicum Member

    За цю копійку можна хіба фляшку пива поставити, навіть без риби...)
    Бажаю, шкода тільки що так пізно на форум зайшов, вже певно не актуально...
    Все залежить від конкретних даних по цій монеті, але думаю що залежно від стану від 30 до 70 грн. може Вам хтось і дасть, я такими монетами не займаюсь...
     
  20. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    2 копійки 1993 року
    мож хто купить..
     
а де твій аватар? :)