Куплю книжки

Тема у розділі 'Книгарня', створена користувачем CheapBooks, 9 січ 2011.

  1. CheapBooks

    CheapBooks New Member

    Куплю книжки, яких вам не шкода продати - дитячі й дорослі, любовні і драматичні, істеричні та історичні, наукові та фантастичні, страшні та позитивні, українські/російські/англійські, потріпані і практично новенькі, чужі і зовсім рідненькі :)

    дуже старі/раритетні/специфічні/савєцкіє цікавлять не дуже :)

    бібліотечні/крадені не пропонувати взагалі.

    ваші наявні позиції попрошу в пп(деталі (рік, стан, тип обкладинки, і тд і тп) щиро вітаються), там же будуть чекати мої пропозиції по цінах.

    детальніші умови (самовивіз чи зустріч на нейтральній території, одинична та гуртова ціна, готівка чи обмін на існуючі книги і тд) - в залежності від кількості книг та їхнього стану.
     
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    во блін)....а в мене таких цілий стос((
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. CheapBooks

    CheapBooks New Member

    невже ні в кого нема книжок, які перечитуватися не будуть, і лежать тільки пилом припадають?
     
  4. Sauer

    Sauer Well-Known Member

    А що мається на увазі під "савєцкіє"?!...автори радянські чи видання при СРСР ?!

    Конкретно вже можу уступити (за домовленістю): 4 штуки (фантастика, але автори закордонні), Шахмати. Енциклопедичний словник, Жизнь животних (1 том), Краткий мед.словарь (3 том). Єдине - усі видання при СРСР (хіба шахмати в 1990 - а тобі вже і Союзу практично не було)
    :scratch_one-s_head:
     
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Думаю "радянські" тут означає лЄнін партія камсамол ...і веселе колгоспне життя))))
     
  6. ttnetw

    ttnetw Well-Known Member

    Чи ви ще хочете купувати книги? Маю нову (ні разу не читану ) Кір Буличев "Монументи марса" 2011 рік видавництва. Маю ще кілька книжок фантастики які міг би продати але вже не нових.


     
  7. carund

    carund New Member

    Дольф Кюнцель. Организм человека. Илл.Герда Онезорге. Berlin. VEB Verlag Volk und Gesundheit. 1988г. 480 с.с илл. Твердый. переплет, Увеличенный формат.

    ---------- Додано в 19:14 ---------- Попередній допис був написаний в 19:13 ----------

    шукаю таку книгу
     
    Останнє редагування модератором: 9 чер 2012
  8. yuraaa

    yuraaa New Member

    Є підручники з Вищої математики, фідософії, політекономії. і інші, цікавить?
     
  9. Viktoriaa

    Viktoriaa New Member

    детские книги подойдут ?
     
  10. Чи можна купити книгу "Книга о вкусной и здоровой пище"? Скільки така книга коштує? Дуже хочу придбати!
     
а де твій аватар? :)