Купівля авто

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем demetris, 31 жов 2007.

  1. ShumukTaras

    ShumukTaras Member

    Що там чути за бляхи??
     
  2. Astrohov

    Astrohov миється в бані

    Поддерживаю пост, тоже решил купить недорогую Хонду из Америки (с аукциона). Скорее всего - банальный , зато надёжный Цивик.
    Кто в теме, подскажите на что смотреть при выборе?
    Если кто уже покупал - в паре слов хоть опишите процес и что вышло по финансам?
     
  3. Gamul

    Gamul New Member

    Выходит дешевле, чем на украинском рынке, даже с учетом растоможки, но с ремонтом не так все гладко. Есть проблема из-за имперской системы мер.
     
  4. ArtKurd

    ArtKurd Дизайнер

    Хто що знає про машини 1+1?
    Чи варто?
    Пропонують мені таку машину, навіть не знаю, але ціна приваблива.
     
  5. aldhhf

    aldhhf миється в бані

    Я би брала опеля, надійна машина
     
  6. Babienko

    Babienko миється в бані

    я осьо почитаю ваші відгуки і виберу
     
  7. aldhhf

    aldhhf миється в бані

    я обрала, багато корисної інфи знадобилося
     
  8. Ivashchenko

    Ivashchenko New Member

    Чоловік в дитинстві хотів ниву, щоб велика машина була і скрізь на ній можна було їздити, але зараз його вподобання змінились, ми обрали джип марки JEEP WRANGLER UNLIMITED їздили за нею в Київ ось в цей салон Jeep Wrangler Unlimited: низкая цена, только сейчас! Успей купить Jeep Wrangler Unlimited в Киеве и Украине в Автоцентре на Столичном . Спочатку в інтернеті проконсультувалися, потім поїхали. Чоловік в захваті.
     
  9. Anastasiiia

    Anastasiiia New Member

    Купи собі Шевролє Круз , хороша тачка
     
  10. isotopcar

    isotopcar New Member

    Можливо. Але потрібно пам'ятати що з 2017р він належить Fiat Chrysler Automobiles (Jeep, Fiat, Lancia, Peugeot, Citroën...) Так що на сьогодні це суміш Італійців Американців з Французами....
     
  11. isotopcar

    isotopcar New Member

    Це гірше ніж "Бляхи"
     
  12. Adeo

    Adeo New Member

    Привіт :hi:, потрібна порада людей, які розбираються, або тих, які дуже задоволені своєю машинкою.
    Маю 2 основних критерія: 2008 рік+ і щоб сильно не ламалася :blush:
    До того мала Фіат, з ремонтів просто не виїжджала. Набридло працювати на машину і постійно "мило" спілкуватися з майстрами, хоча, звісно ж, розумію, що повністю цього не уникнеш, якщо купуєш б/у, проте хоча б звести це до мінімуму.

    Які рекомендації?
     
  13. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Бонжорно )
    А яскраво червоний колір? То ж бібіка для дівчинки )
    Купити нову. Ймовірність поломок буде мінімальна ) Все решта буде гаданням на кавовій гущі і буде залежати не стільки від вдалої-невдалої моделі, а від умов екплуатації, пробігу і стану на момент продажу ;)
     
  14. pavloss

    pavloss миється в бані

    Добрий вечір. З приводу пригону авто з США, хотів би поділитись з вами інформацією. Нещодавно купив на аукціоні авто Nissan Leaf, бите звичайно, але досить в хорошому стані. Знайшов таможеного брокера і почав з ними працювати. Весь цикл пройшов без проблем, і зовсім не дорого. Кому буде цікаво, детальна інформація брокера тут. Рекомендую. Все пройде без проблем.
     
  15. Zambeziya

    Zambeziya Member

    Лучше всего купить бляху и нормально ездить на хорошем авто за пару кусков баксов
     
    • Тупо Тупо x 1
  16. AnnaPolakova

    AnnaPolakova миється в бані

  17. Yarikon

    Yarikon New Member

    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 16 січ 2019
  18. KristiRed

    KristiRed Member

    На днях буду во Львове отдыхать с друзьями. Хотим арендовать авто на пару дней, чтобы на такси не прокатывать деньги. Подскажите хорошую фирму?
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  20. Выходит дешевле, чем на украинском рынке, даже с учетом растоможки, но с ремонтом не так все гладко. Есть проблема из-за имперской системы мер:)
     
а де твій аватар? :)