Кулінарія!

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем lambda, 5 гру 2016.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Олівье - ето совєцкоє названіє.
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  4. Juryj

    Juryj Member

    Люблю млинці пекти. Це дуже проста страва. Люблю їх робити на молоці. Млинці в мене виходять найкраще за всього. Пробував піриг випікати, але перший раз не дуже вдало вийшло. На другий раз вже краще було, але все одно не так, як хотілося. Тому якщо потрібен торт чи пиріг, за справу береться дівчина, або замовляємо через інтрнет
     
  5. Juryj

    Juryj Member

    Замовляв я на цьому сайті Кондитерська Креме у Львові: торти, чізкейки, капкейки, макаруни, там великий вибір різноманітних солодощів
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    [​IMG][​IMG]
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    20 цікавих прислів'їв і приказок про борщ: смак, історія та любов

    Борщ для українця – більш ніж страва. Тому про нього складають пісні, легенди і найчастіше – відразу за хлібом – згадують у прислів’ях. Приказки і прислів’я про борщ – історія нашої любові і смаку.

    Борщ у нашій кухні – більш ніж страва, це як смачна візитівка її по всьому світу. Недаремно його запропонували внести в список ЮНЕСКО як нашу культурну спадщину. Причому рецепт його дивним чином коригується кожною родиною, кожною господинею так, що він вдається щоразу новим, ще смачнішим, насиченішим, цікавішим.

    [​IMG][​IMG]
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  11. lucikkata

    lucikkata New Member

    Непогано ви тут жартуєте) А я страшно не люблю готувати, думаю немало жінок мене підтримають. Часто замовляю готову їжу додому, знаю що не правильно, але вже як є. Доречі, недавно спробували бургери у ФАРШ Доставка бургерів у Львові до 39 хвилин | Farsh Delivery і скажу що справді таких смачних та соковитих я ще не їла. Тому якщо вам буде цікаво, заходьте туди, вибирайте)
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Маринований виноград, на смак як оливки. Встигніть запастися на зиму

    За цим рецептом маринований виноград виходить на смак як іспанські оливки. Така закуска надовго не затримується на столі.

    Складові:
    • Зелений виноград 1 кг.;
    • Чиста вода 800 мл.;
    • Харчовий оцет 100-110 мл.;
    • Цукор пісок 200 гр.;
    • Морська сіль 50 гр.;
    • Мелена кориця 0,5 ч. л.;
    • Чорний перець 5 гор.;
    • Духмяний перець 3 гор.;
    • Гвоздика 4-5 бутонів;
    • Лавровий листок 1 шт.;
    • Зерна коріандру.
    Спосіб приготування:
    1. Відокремте великого розміру ягоди винограду від грона, переберіть, помийте їх та покладіть у стерильні й сухі банки.
    2. В киплячу воду додайте цукор, сіль, корицю, оцет, перець чорний й духмяний, гвоздику, лавровий листок, зерна коріандру за бажанням та дайте закипіти.
    3. Гарячим маринадом залийте банки з виноградом та закатайте стерильними кришками або закрийте капроновими кришками й поставте в холодильник.
    4. Вкутайте теплою ковдрою та залиште охолоджуватись.
    5. Зберігайте в темному та холодному місці.
    Смачного!
     
  13. Avrorochka

    Avrorochka New Member

    • Подобається Подобається x 1
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Смачного!

    Фото своїх макаронів в студію! :)
     
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

а де твій аватар? :)