Куди поїхати у відпустку?

Тема у розділі 'Подорожі', створена користувачем ViktorGorm, 19 вер 2018.

  1. maksimx

    maksimx миється в бані

    А я обожнюю саме активно відпочивати! Полежати - не моє :dance3:
    З приводу камери раджу не Ксіомі, а ГоуПро. Вони реально профі в створенні таких речей. Якісно роблять. В мене ще не має, хоча планую таку покупку. По екшн-камерах можна глянути Экшн-камеры вибір зараз достатньо широкий. Ще ж дивлячись, які параметри для вас надважливі. Плюс на яку суму розраховуєте. Досконалості немає меж. Вони ще будуть кожного року дивувати нас новими звершеннями. Я б зараз брав таку, наприклад: GoPro HERO7 Оптимальна по ціні-якості.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 11 чер 2019
  2. Mikhaa

    Mikhaa миється в бані

    Дякую за рекомендації, вибираємо якраз між Сонею та ГоуПро. Але більше схиляємось теж до ГоуПро. Дійсно круті в них камери зараз є.
     
  3. ElesVita

    ElesVita Member

    До Одеси та Столицi.
     
  4. swimrun

    swimrun миється в бані

    Дивлячись що хочете подивитись, Европа дуже цікава, Скандинавія, Італія.
     
  5. baneta

    baneta Member

    Відпочивали з чоловіком на Кіпрі. Здається, Кіпр є одним з найпопулярніших напрямків для подорожі на море: острів недорогий, тут багато красивих пляжів з блакитними прапорцями (міжнародний сертифікат про чистоту), тепле Середземне море та безліч цікавих історичних пам'яток. Ще дуже сподобалася їжа - надзвичайно смачно та дешевше, ніж в інших морських країнах. З подорожі зняла відео - воно вийшло цікавим та корисним
    View: https://youtu.be/YHB8yyEnDdc
    . А на своєму сайті написала путівник про Кіпру з бюджетом нашої подорожі "Путівник по Кіпру"
     
  6. bestmarifell

    bestmarifell Member

    Можна поїхати в Трускавець. Я там була два рази і навіть на другий раз було що робити. Була в санаторії Ріксос. Шукали санаторії з чоловіком на сайті https://vsesanatorii.com/. Перший раз в готелі вийшов нам дешевше, але в санаторії більше сподобалось. В місті є де погуляти, є музеї та дельфінарій. Тому якщо ви з дітьми, то обов'язково підіть в дельфінарій.
     
  7. Anatoliiy

    Anatoliiy Member

    Доброго дня! Якщо любите відпочинок на морі, то дуже вам раджу вибрати Грецію! Колоритна країна, чистеньке бірюзове море, незабутня природа. З 2017 року Ryanair почав літати з Жешува до Афін, дуже доступні ціни на квитки - 40-70Є в обидві сторони.
     
  8. baneta

    baneta Member

    Ще на тиждень можна розглянути Фарерські острови - взагалі не банально та вражень на все життя. Самостійно їздили з чоловіком. Тому у допомогу всім, хто збирається на Фарери - про авіа туди, автобуси, оренду авто, автостоп, житло, ціни, сезони та ін. Подорож на Фарерські острови: що потрібно знати перед поїздкою
    Підготовлена подорож повинна вийти +- така: авіа з Копенгаґена від 120Є, авто 70-100Є/день (на Фарерах недешево), проте є автобуси, кемпінги 13Є/людина, продукти в супермаркеті +- як у нас, 5-7 днів варто виділити.
     
  9. Marcel

    Marcel New Member

    Я б залуюбки поїхала до Домінікани. Взагалі, є безліч варіантів... наприклад, взяти яхту в оренду десь у Греції, та на осторва...дуже!
     
  10. Marcel

    Marcel New Member

    Поїдемо ще.
     
  11. Dante

    Dante Member

    У відпустку на тиждень можна поїхати в Карпати. Чудовий відпочинок від шумного міста
     
  12. MargoTil

    MargoTil миється в бані

    Куди поїхати у відпустку варіантів безліч, я би радила за кордон їхати)
     
  13. Ryna Feha

    Ryna Feha миється в бані

    Греція
     
  14. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Дороги є.
    У неділю до нас сальонкою приїжджали гості з Верховини.
    Нині поїхали назад.
    Як доїдуть - маякнуть.

    зі

    @Allik, а Ви чо не вітаєтеся?
     
    Останнє редагування: 28 лип 2020
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Так от, наші друзі вже вдома, в Верховині.
    Так що дорога є і туди і звідтам;
     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Спамер.
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    У нього сім дописів поки що МАЙЖЕ без посилань на інші ресурси. І в павутині він виглядає ніби хлоп.
    Тре приручати нових, бо скучно )))
     
    Останнє редагування: 28 лип 2020
  19. HelenYoko

    HelenYoko New Member

    Берем путевки в туристической компании. Раньше путешествовали самостоятельно, но сейчас морочиться с ковидом неохота. Професионалы подбирают тур идеально + у них отличная страховка от невылета в случа черезвычайных проишествий типа ковида или экстренного закрытия границ
     
  20. HelenYoko

    HelenYoko New Member

    Скористуйтеся послугами тур фірми. Якщо відпуска лише на тиждень, то Европа, Египет або Турція підійдуть. Розташування дозволяє не витрачати час на дорогу. Обирайте що до душі. Пляж чи культурна просвіта то вже єдине над чим потрібно перейматись)
    туристическое агенство херсон - мої рекомендації щодо вибору тур фірми. Бажаю чудової відпуски ;)
     
а де твій аватар? :)