Куди поїхати у відпустку?

Тема у розділі 'Подорожі', створена користувачем ViktorGorm, 19 вер 2018.

1. BosSsS

BosSsS миється в бані

Щодо екшн-камери. Мені здається, у Ксіомі хороші камери зараз. Брат собі купив нещодавно, дуже задоволений. Вони теж люблять виключно активний відпочинок. Чого не скажеш про мене. Мені б десь пузко вивалити та полежати спокійно )))

2. maksimx

maksimx миється в бані

А я обожнюю саме активно відпочивати! Полежати - не моє :dance3:
    З приводу камери раджу не Ксіомі, а ГоуПро. Вони реально профі в створенні таких речей. Якісно роблять. В мене ще не має, хоча планую таку покупку. По екшн-камерах можна глянути Экшн-камеры вибір зараз достатньо широкий. Ще ж дивлячись, які параметри для вас надважливі. Плюс на яку суму розраховуєте. Досконалості немає меж. Вони ще будуть кожного року дивувати нас новими звершеннями. Я б зараз брав таку, наприклад: GoPro HERO7 Оптимальна по ціні-якості.

Останнє редагування модератором: 11 чер 2019
  3. Mikhaa

Mikhaa миється в бані

Дякую за рекомендації, вибираємо якраз між Сонею та ГоуПро. Але більше схиляємось теж до ГоуПро. Дійсно круті в них камери зараз є.

4. ElesVita

ElesVita Member

До Одеси та Столицi.

5. swimrun

swimrun миється в бані

Дивлячись що хочете подивитись, Европа дуже цікава, Скандинавія, Італія.

6. baneta

baneta Member

Відпочивали з чоловіком на Кіпрі. Здається, Кіпр є одним з найпопулярніших напрямків для подорожі на море: острів недорогий, тут багато красивих пляжів з блакитними прапорцями (міжнародний сертифікат про чистоту), тепле Середземне море та безліч цікавих історичних пам'яток. Ще дуже сподобалася їжа - надзвичайно смачно та дешевше, ніж в інших морських країнах. З подорожі зняла відео - воно вийшло цікавим та корисним
    View: https://youtu.be/YHB8yyEnDdc
    . А на своєму сайті написала путівник про Кіпру з бюджетом нашої подорожі "Путівник по Кіпру"

7. bestmarifell

bestmarifell Member

Можна поїхати в Трускавець. Я там була два рази і навіть на другий раз було що робити. Була в санаторії Ріксос. Шукали санаторії з чоловіком на сайті https://vsesanatorii.com/. Перший раз в готелі вийшов нам дешевше, але в санаторії більше сподобалось. В місті є де погуляти, є музеї та дельфінарій. Тому якщо ви з дітьми, то обов'язково підіть в дельфінарій.

8. Anatoliiy

Anatoliiy Member

Доброго дня! Якщо любите відпочинок на морі, то дуже вам раджу вибрати Грецію! Колоритна країна, чистеньке бірюзове море, незабутня природа. З 2017 року Ryanair почав літати з Жешува до Афін, дуже доступні ціни на квитки - 40-70Є в обидві сторони.

9. baneta

baneta Member

Ще на тиждень можна розглянути Фарерські острови - взагалі не банально та вражень на все життя. Самостійно їздили з чоловіком. Тому у допомогу всім, хто збирається на Фарери - про авіа туди, автобуси, оренду авто, автостоп, житло, ціни, сезони та ін. Подорож на Фарерські острови: що потрібно знати перед поїздкою
    Підготовлена подорож повинна вийти +- така: авіа з Копенгаґена від 120Є, авто 70-100Є/день (на Фарерах недешево), проте є автобуси, кемпінги 13Є/людина, продукти в супермаркеті +- як у нас, 5-7 днів варто виділити.

10. Marcel

Marcel New Member

Я б залуюбки поїхала до Домінікани. Взагалі, є безліч варіантів... наприклад, взяти яхту в оренду десь у Греції, та на осторва...дуже!

11. Marcel

Marcel New Member

Поїдемо ще.

12. Dante

Dante Member

У відпустку на тиждень можна поїхати в Карпати. Чудовий відпочинок від шумного міста

13. MargoTil

MargoTil миється в бані

Куди поїхати у відпустку варіантів безліч, я би радила за кордон їхати)

14. Ryna Feha

Ryna Feha миється в бані

Греція

15. mypucm

mypucm ...

• Інформативно Інформативно x 1
  16. Allik

Allik Member

А що зараз на Заході ніхто не знає? Дороги є? Який рівень річок - реально проїхати в бік Верховинського району?

17. Gyppsy

Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

Дороги є.
    У неділю до нас сальонкою приїжджали гості з Верховини.
    Нині поїхали назад.
    Як доїдуть - маякнуть.

зі

@Allik, а Ви чо не вітаєтеся?

Останнє редагування: 28 лип 2020
  18. Gyppsy

Так от, наші друзі вже вдома, в Верховині.
    Так що дорога є і туди і звідтам;

19. VasMT

VasMT Дуже важлива персона

Спамер.

20. Gyppsy

У нього сім дописів поки що МАЙЖЕ без посилань на інші ресурси. І в павутині він виглядає ніби хлоп.
    Тре приручати нових, бо скучно )))

Останнє редагування: 28 лип 2020
а де твій аватар? :)