Куди поїхати у відпустку?

Тема у розділі 'Подорожі', створена користувачем ViktorGorm, 19 вер 2018.

1. BosSsS

BosSsS Member

Щодо екшн-камери. Мені здається, у Ксіомі хороші камери зараз. Брат собі купив нещодавно, дуже задоволений. Вони теж люблять виключно активний відпочинок. Чого не скажеш про мене. Мені б десь пузко вивалити та полежати спокійно )))

2. maksimx

maksimx миється в бані

А я обожнюю саме активно відпочивати! Полежати - не моє :dance3:
    З приводу камери раджу не Ксіомі, а ГоуПро. Вони реально профі в створенні таких речей. Якісно роблять. В мене ще не має, хоча планую таку покупку. По екшн-камерах можна глянути Экшн-камеры вибір зараз достатньо широкий. Ще ж дивлячись, які параметри для вас надважливі. Плюс на яку суму розраховуєте. Досконалості немає меж. Вони ще будуть кожного року дивувати нас новими звершеннями. Я б зараз брав таку, наприклад: GoPro HERO7 Оптимальна по ціні-якості.

Останнє редагування модератором: 11 чер 2019
  3. Mikhaa

Mikhaa миється в бані

Дякую за рекомендації, вибираємо якраз між Сонею та ГоуПро. Але більше схиляємось теж до ГоуПро. Дійсно круті в них камери зараз є.

4. ElesVita

ElesVita Member

До Одеси та Столицi.

5. swimrun

swimrun миється в бані

Дивлячись що хочете подивитись, Европа дуже цікава, Скандинавія, Італія.

6. baneta

baneta Member

Відпочивали з чоловіком на Кіпрі. Здається, Кіпр є одним з найпопулярніших напрямків для подорожі на море: острів недорогий, тут багато красивих пляжів з блакитними прапорцями (міжнародний сертифікат про чистоту), тепле Середземне море та безліч цікавих історичних пам'яток. Ще дуже сподобалася їжа - надзвичайно смачно та дешевше, ніж в інших морських країнах. З подорожі зняла відео - воно вийшло цікавим та корисним
    View: https://youtu.be/YHB8yyEnDdc
    . А на своєму сайті написала путівник про Кіпру з бюджетом нашої подорожі "Путівник по Кіпру"

а де твій аватар? :)