Куди поїхати у відпустку?

Тема у розділі 'Подорожі', створена користувачем ViktorGorm, 19 вер 2018.

1. Mikhaa

Mikhaa Member

Ой, та купа гарних місць є )
    Дійсно, куди поїхати львівянам, якщо все найкраще у Львові )))
    Ми нещодавно їздили з друзями в Карпати. Піднялись на Говерлу. Це було неймовірно! Вражень купа. Правда відпочинок в нас був ну дууууже активний. Жалкую, що не встиг купити до поїздки екшн-камеру. Не могли визначитись з брендом. Тепер дружина мізки виїдає, що я вчасно не визначився з вибором ) Взагалі надаємо перевагу активному відпочинку. Рекомендую спробувати. Назавжди затягне :bye2:

• Подобається Подобається x 1
  2. BosSsS

BosSsS Member

Щодо екшн-камери. Мені здається, у Ксіомі хороші камери зараз. Брат собі купив нещодавно, дуже задоволений. Вони теж люблять виключно активний відпочинок. Чого не скажеш про мене. Мені б десь пузко вивалити та полежати спокійно )))

3. maksimx

maksimx Member

А я обожнюю саме активно відпочивати! Полежати - не моє :dance3:
    З приводу камери раджу не Ксіомі, а ГоуПро. Вони реально профі в створенні таких речей. Якісно роблять. В мене ще не має, хоча планую таку покупку. По екшн-камерах можна глянути Экшн-камеры вибір зараз достатньо широкий. Ще ж дивлячись, які параметри для вас надважливі. Плюс на яку суму розраховуєте. Досконалості немає меж. Вони ще будуть кожного року дивувати нас новими звершеннями. Я б зараз брав таку, наприклад: GoPro HERO7 Оптимальна по ціні-якості.

4. Mikhaa

Mikhaa Member

Дякую за рекомендації, вибираємо якраз між Сонею та ГоуПро. Але більше схиляємось теж до ГоуПро. Дійсно круті в них камери зараз є.

5. Olia Ostash

Olia Ostash Member

о так, у Львові теж розваг вдосталь)) до речі, усім гостям раджу скористатися і чудовим шопінгом. Стільки грошей можна залишити у нашому місті:)))
    знайшла цікаву інфу для туристів!:bye2:

а де твій аватар? :)