Куди поїхати по гриби?

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Prosto tak, 14 сер 2011.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    В Карпатах нема поки грибів.
     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Значить більше везуть тепер із Волині, там грунти із торфом, можуть більше зберегти вологи, у Жовківському, Мостиському районах грибників більше, ніж грибів.
    Чи хтось збирав гриби біля полігону, чи вони екологічно-чисті, чув там збирають тільки білі, 5 - 6 грибів і вже відро, чисті не черливі підосичники, польські там ногами копають.
     
  3. VovaIvanov

    VovaIvanov миється в бані

    С такой погодой не будет в этом году грибов(
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    По якій причині? Зараз досить багато опадів і немало вологи. Хіба що, досить холодні ночі, що також росту грибів не сприяє.
     
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Тиждень тому маслюків було море (Харків, біля Скрипаїв). За 40 хвилин - по циберці молоденьких маслюків назбирали з чоловіком. Буквально лазили навколішках і різали. Та й грибників було багато і грибів з ними теж.
    Сьогодні проїхались, правда, в інше місте - нічого. Тільки гриби-зонтики подекуди. Спека, що поробиш. У нас дощів не було тижнів зо два.
    Але в Харкові білі є на базарі - 150грн за кг.
     
  6. manur

    manur Well-Known Member

    Кампіноський національний парк (поряд з Варшавою). Ось виставлю фотки і йду те все перебирати..........:sad:

    DSCN1978 1.JPG DSCN1979 1.JPG DSCN1980.JPG DSCN1981 1.JPG
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Кажуть на Вільховому опеньок шо нема де стати, а я часу не маю за тою шпикуляцією :dntknw:
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. prius

    prius Well-Known Member

    Продасте кріп і купите опеньок:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  9. manur

    manur Well-Known Member

    Якщо є можливість гриби збирати, то купляти їх вважаю збоченням однозначно!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. prius

    prius Well-Known Member

    Я теж, але в людини можливості нема ,в мене теж, тому купую, але я і зелень купую а в хулігана вийде як бартер
     
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Звичайно збирати цікавіше, але часто буває, що на ринках є, а у знайомих лісах немає, нервує обійти з 3 - 4 км. лісу і знайти ледве пів кошика грибів.
     
  12. manur

    manur Well-Known Member

    Вчора домлвлялися з однокласником колишнім. що поїдемо на гриби. Але, коли вже потрібно було виїжджати (а їм /однокласник з сином і його дівчиною/ на авто їхати до "мого" місця км 25-30 /залежно, як їхати/), то він запропонував, аби я приїхав до них, а вже на авто всі поїдемо на південь від Варшави. Так і зробили... Хоч ліс для всіх був незнайомий, але...

    В мене 1,9кг грибів. На першому фото - гливи. Їх - багато. Але, я їх не беру, бо вони поламаються, поки додому доїдуть( То кошика потрібно мати, а я з кульочком (((

    DSCN1982 1.JPG DSCN1983 1.JPG
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Нині зміняв на кукурудзу :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Saggittarius

    Saggittarius Вільний стрілець

    Сьогодні ввечорі досить тепло, маленький грибний дощик минає, завтра зранку в ліс. Знов на авто, ровера відпочине, бо крил немає. :)
     
  15. manur

    manur Well-Known Member

    Нині

    DSCN1986 1.JPG DSCN1987 1.JPG
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Враховуючи погоду, ніби є літні гриби, я на другий тиждень, будучи на іменинах Ольги, Володимира планую при нагоді зайти у ліс, чи хтось вже був і чи стикався з якимось грибним урожаєм?
     
  17. manur

    manur Well-Known Member

    А Ви за іншими темами слідкуєте? Прошу глянути тему "Ваші власні фото (2)" - там тема грибів непогано розкрита)))
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Буває, зауважив декілька років тому, на ринках гриби є, а у знайомих лісах, можна пройтися з 3-4 км. через ліс, навіть мухомор чи сироїжка не попадаються. Логічно, що мають бути гриби, але навіть у знайомих місцях, деколи на грунтах піщаних, які гірше тримають вологу - грибів нема, а ближче до якихось водойм, де глинистий грунт - гриби є. Найближчим часом можу бути на Іменинах, якщо дари лісу - актуальніша зараз ожиина, лікарські трави, попадуться гриби - доречно і приємно.
     
  19. Bilchenkoss

    Bilchenkoss New Member

    Жидачівький район.
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Вже на днях, під час святкування свята Володимира зміг вирватись у ліс, знайшов трохи маслюків, не раз зауважував, липневі маслюки чи не найбільш черливі та неможливо довго їх не чистити.
    Я був у Мостиському районі.
     
а де твій аватар? :)