Куди піти приїжджому музиканту?

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем Boris_Kiev, 28 січ 2010.

  1. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Доброго вечора, Львів"яни!

    Мій товариш (житомирянин, той самий "білоччин програміст") їде на навчання до Львова (1-12 лютого).
    Любитель рока (в основному британського), гітарист-аматор пристойного рівня, виховання відмінне, не палить і не п"є.

    Порадьте pls, куди б йому у вечрній час сходити.

    Одна тимчасова проблема - він виплачує великий кредит і, здається, на дорогі заклади не цілиться.

    Також цікавиться музичними магазинами -
    (диски, струни, штекери і т.п.).

    Але найбільш цікавиться "живими" гуртами. Особливо було би в кайф відвідати репетицію, а бажання-максимум - студію.
    (він грає і записується вдома, для себе і вузького кола друзів).

    Можливо, у сусідніх гілках це неодноразово обговорювалося, але час плине, "точки" змінюються, підкажіть please.
    Буду вдячний за відгуки-поради.
     
  2. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Хай гляне афішу на львів-рок-порталі, та і взагалі може там побувати - думаю, що знайде цікаву для себе інформацію ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Львів"яни!

    Підкажіть pls 2-3 нормальних інтернет-клуби в районі Підзамчого та Опери.
    Моєму товаришеві (який протягом 2 тижнів навчається у Львові) потрібно попрацювати, тож підлітковий галас йому ні до чого.
    І ще - при Телекомі в районі Дорошенка є якийсь Інтернет-заклад?

    Бажано вказувати в координатах, зрозумілих приїжджій людині.

    Дякую.
     
  4. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    Є, при чому найдешевший. :) Потрібно зайти в головний вхід Пошти (на вул. Словацького) і звернути наліво. :) Швидкість нормальна, хоча для швидкого скачування фільмів і ін. продукції великих об'ємів може бути повільною.
    5 хвилин ходу від Опери в проїзді Крива Липа (між вул. Дорошенка і Січових Стрільців) є "Чорна Медея", поруч з Оперою також є комп'ютерний клуб "Павук", здається, на вул. Курбаса (або на вул. Тиктора :), в любому випадку ці вулиці невеличкі і перетинаються між собою, вул. Тиктора - бічна просп. Свободи).
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Пухнастику, дякую.
    Вчора я нарив в Неті 4 адреси в центрі.
    Ваш список перекину хлопцю сьогодні же.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)