Ксенон

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Капітан, 6 січ 2008.

  1. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Хочу поставить себе ксенон. Предложили за 900 гривен плюс 200 гривен за работу (установку). СтОит ли? :)
    Сейчас стоят обыкновенные галогенки, Филипсы. Поставил после китайских поддельных хамелеонов, которые неожиданно сгорели отработав впрочем 2 года. Филипсы хоть и дороже но светят хуже. Часто езжу по трассе ночью... Вот думаю теперь, что делать, а?
     
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Ксенон

    Кеп, я читав ("За рулем") тест забруднених / помитих фар. Прості форсунки без механічних склоочисників їх НЕ миють, тільки розмазують бруд.
    І тільки якщо вилізти і помити фари вручну - буде ефект.

    Ото й вирішуйте.
     
  3. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Ксенон

    Спасибо Борис! Пожалуй, теперь я омыватели фар ставить не буду...
    Но меня дальше интересует ксенон vs halogen с учётом цен ;)
     
  4. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Ксенон

    Ксенон не юзав. А коли зустрічний лупить ксеноном - лаюся.

    Але за правилами ксенон вимагає наявність
    1 - коректора фар
    2 - омивача. Раніш в Європі вимагали ще й механічний очищувач, але з міркувань безпеки на випадок наїзда очищувач відмінили. А дарма!
     
  5. solo

    solo Member

    Відповідь: Ксенон

    Якщо маєш зайві кошти і дуже хочеш то став,хоча тобі пропонують непогану ціну.
     
  6. pol

    pol Active Member

    Відповідь: Ксенон

    такі лохи справді бувають гроші на ксенон хватило а на то шоб регульнути фари в залежності від загрузки то на то мозгів в них нема.
    а чому?, тому що ксенон не топить сніг який падає на оптику.
    ксенон дуже добре себе зарекомендував но якщо ви їздите в далекі дороги і вночі, а якщо з роботи на роботу, то не вартогрощі викидати так як ваша дорога проходить по освічених вулицях львова чи передмістя, а тут у нас "Садок" все освітлює.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Ксенон

    http://www.sct-germany.de/
    Рекомендую :) После того как купил - весьма поостыл к ксенону. Цена вопроса - 30 гривен пара.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. mavka

    mavka Well-Known Member

    Відповідь: Ксенон

    дякую за інфу, Капітане.

    хм... ксенон ксеноном, вночі косулі безтолкові що на ті, що на інші фари кидаються.. але от коли зустрічні не відрегульовані, як пише pol, - мщуся... :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Ксенон

    Ага, или когда какой нибудь дядька засунет в свои жигули 100 ваттные лампочки... Плюс у него фары не отрегулированные - левая светит прямо в репу уважаемым участникам встречного движения, правая - вправо и куда-то вниз... В такие моменты я очень сожалею что у меня нет прожектора на крыше.
     
  10. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Ксенон

    Ага, не раз вже забувала ввімкнути фари, ітак світло :)
    Я в тих ксенонах, звичайно, не експерт, не дуже то дівоча справа, але мої фари снігу не топлять, не раз вставала відшкрябувати фари бо ніц не видно - так заліплені снігом. Очисників в мене нема, та і в моїй моделі я ше ні в кого не бачила.
     
  11. Jazzman

    Jazzman Member

    Відповідь: Ксенон

    А что за машина?
    Дело в том, что не во всякую фару грамотно ксенон ставить...
     
  12. Gaops

    Gaops миється в бані

    Кстати человек дело говорит, как вариант намного лучше.
     
  13. Denchen

    Denchen миється в бані

    С ксеноном нужно аккуратно все-таки
     
  14. antonHait

    antonHait New Member

    Можете ставити ксенон, але я думаю що Ви і самі зможе. Є багато різного матеріалу + ютуб, але якщо не хочете цим займатися то можете звернутись на сто.
     
  15. DimonSapun

    DimonSapun миється в бані

    Светит от очень хорошо, просмотр дороги просто отличный после поставки, но я понимаю как на меня матюкаются встречные водители. Сам такой был, а теперь неудобно даже.
     
а де твій аватар? :)