Кружляти по-новому :)

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем MARTINI, 13 лют 2015.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Мене завжди бісить, коли потрапляєш в інше місто, і там на кільцевих розв"язках треба пропускати тих, хто в"їжджає на кільце. Завжди казав "Як добре, що у Львові кільце - головна". Так от, лафа закінчилася, та пошесть добралася і до Львова :)

    На кільці вулиць Чорновола – Липинського буде заборонено змінювати смугу руху, а також водії повинні будуть пропускати на в’їзді у кільце машини з усіх смуг. Рішення про такі зміни прийняла Львівська міська комісія з питань безпеки дорожнього руху

    http://www.lvivport.com/novyny/susp...chornovola-lypynskoho-zminiat-rukh-transportu
     
  2. Green belt

    Green belt Well-Known Member

    :facepalm:а пропускна здатність перехрестя не зменшиться? на курсах казали що таке більше підходить для малих міст, типу Франківська.
     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Тук-тук...
    Чув, шо міняють ПДР проїзду по кільцю. Раніше перевагу мав той, що їхав до кола (тобто не мав небезпеку справа і мав право їхати, а також якщо не вказано, що коло - головна дорога?). Тепер навпаки. Перевагу буде мати той, що їде по колу. Наче й так і мене завжди дивувало - чого ті у колі завжди стоять, а не розвантажують проїзд (завжди чекав, коли настане колапс руху)? Так... Що ж з того маємо? Немає єдності - з якої сторони тепер чекати небезпеки... Треба переходити на лівосторонній рух і вступати до сполученного королівства Великобританії, замість Шотландії. До ЕС буде напевно задовго):dirol:
    Тут по моїй голові вдарило яблуко...
    Треба міняти:
    Викрутка - на вкрутку
    Вимикач - на вмикач
    йой... :punish:
     
    Останнє редагування: 9 кві 2017
  4. manur

    manur Well-Known Member

    Я не шохвер ні разу... Але, часто чув, що по знаках у Львівській і у Волинській областях зовсім різні правила проїзду кільців (чи кіл????, чи рондо????)

    І то вже давним-давно різниця та між сусідніми областями.
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я теж... Але працював трактористом на шумщині. Дали мені ДТ-54. Я зібрав його майже сам, для наладки паливної бригадир дав якісь мірки... Завівся і погнав по полях, а за мною собаче весілля.
    Іду, смикаючи важелі, і реву, мотор перекрикуючи:"Идет вперед, стахановское племя..." Мда..." Не то, что нынешнее ..." і до півночі, щоб не вертатися на Шопіньки. Заїзджаю на бригаду - ледь мура не проломив! За день замуровали, демони! Йде дорога серед ночі - і бац, мур!diablo:
     

    Вкладення:

    • ДТ-54.jpg
      ДТ-54.jpg
      Розмір файлу:
      41,7 КБ
      Переглядів:
      4
    • Смішно Смішно x 1
  6. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Шохвер вже давно. .правила не різні. .правила одні для всіх. Перехрестя з круговим рухом мали різні знаки і розмітки. Просто так склалося, що у Львові майже всі перехрестя були головними по кільцю, окрім двох, що були на залізничному вокзалі і під скнилівським мостом. Тепер на вокзалі теж головне, але добавилось на проспекті Шевченка з головним проїздом пр. Шевченка-Саксаганського. Під снилівським мостом давно не їздиві не знаю, чи поміняли знаки.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Адміни, виправте глюк ))) Колись ... замінялось на цвірінь навіть в середині слова, тепер стово "правила" заміняє на посилання правил форуму ) Зарання вдячний до безмежності )))
     
а де твій аватар? :)