Критикуємо Київстар

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Falko, 4 вер 2007.

  1. sanya

    sanya Well-Known Member

    Відповідь: Критикуємо Київстар

    розводять людей [​IMG]

    [​IMG]
     
  2. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Критикуємо Київстар

    саня, та йолкі-палкі..... [​IMG]
    хіба це "розвод"?.....
    дали ж бонус...
    чи не тре було давати?....
     
  3. sem41

    sem41 Well-Known Member

    Відповідь: Критикуємо Київстар

    Пупере я так вважаю, тому що просто тих хто більше розмовляє вирішили перевести платно,а тих хто менше "на халяву". Я ж кажу фіг з ними, 10 грн то не гроші, але я якщо хотів би зробити добру справу, подарувати щось, то я б подарував,а не так що я пішов купив собі річ, а вони взяли гроші а потім кажуть "Як ви вже купили, а ми вам хотіли презент зробити".Все більше це не коментую.Просто хотів попередити тих хто ще має змогу уникнути "такого" подарунку.:)
     
  4. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Відповідь: Критикуємо Київстар

    Казалала ж батькові, не спіши.так , ні . не послухав - перейшов.Просто не гарно так робити, одні перейшли за гроші, а іншй -даром.Діло не в грошах..
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Toyvo

    Toyvo Well-Known Member

    Відповідь: Критикуємо Київстар

    М-да... проглянуда тему... З приводу де що краще працює - не вгадаєшь, у Криму МТС працював на рівні з КС, інколи навіть краще. У Київі теж саме. Дома кращій КС. Більше року користувалась ЮМС, потім перейшла на КС і відчула що таке якісний зв'язок. Без проблем телефонувала і віідправляла смс у новорічну ніч.
    Зараз моя майстарня знаходиться у цоколі - краще за всіх працює на диво Лайф.
     
  6. Mafija

    Mafija Well-Known Member

    Відповідь: Критикуємо Київстар

    Грабьож! За один день двічі зняли абонплату! Серед білого дня поцупили цілих 53 копійки!
     
  7. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Критикуємо Київстар

    [​IMG]
    не може бути!
     
  8. sanya

    sanya Well-Known Member

    Відповідь: Критикуємо Київстар

    Аякже тре було ,якщо не хочуть радісних абонентів і кричучи: "ОЙ який класний -цей оператор" ..
     
  9. katon

    katon Active Member

    Відповідь: Критикуємо Київстар

    Свинство це, переводити мене на інший тариф, якщо я цього не хочу. Невигідно мені. Але мене ніхто й не питався. То ж я образився.
     
  10. Vexler

    Vexler Well-Known Member

    Відповідь: Критикуємо Київстар

    Може КС і має покриття, більш-менш якісний звязок, але їхні тарифи вбивають:
    За 1мб нету по мобілці - 10 грн. Це ж якими уродами треба бути :ireful1:
    Це блін 2008 рік, називається.
    Ну а про плату за зєднання я вже мовчу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. syavych

    syavych копач

    Відповідь: Критикуємо Київстар

    Для нету є провайдери. А якщо дуже хочеться через мобілу - є відповідні тарифи "GPRS-Інтернет" і т.д.
    На контракті немає :)

    П.С. Імхо покриття і якість зв'язку для телефонії важливіші, ніж інші "понти".
     
  12. sslonn

    sslonn Well-Known Member

    Відповідь: Критикуємо Київстар

    А що коється з КС сьогодні у Львові?
    На роботі жоден абонент не може нікуди подзвонити:-(
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. syavych

    syavych копач

    Відповідь: Критикуємо Київстар

    Профілактика... була...
     
  14. Войцек

    Войцек Well-Known Member

    Відповідь: Критикуємо Київстар

    Найбільша критика те, що переліз на life:), бо дістала та київстара
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Toyvo

    Toyvo Well-Known Member

    Відповідь: Критикуємо Київстар

    В Харкові теж... тольки біля десятої змогла зателефонувати
     
  16. Vexler

    Vexler Well-Known Member

    Відповідь: Критикуємо Київстар

    Я в 9-00 хочу перевірити рахунок - на дисплеї написано по англ., що мол почекати треба. От їхні профілактики. Походу з 9-00 по 10-00: цілу годину людей мордували.

    syavych
    Інтернета вдома на ПК мені вистачає з головою, але живучи в 21 ст. він має бути ще й в телефоні. Я не хочу скачувати фільми на тел, а потім дивитись: банально через GPRS зайти на любий форум чи сайт під час пар з доп. Київстара - це самогубство. Добре, що хоть безкоштовні Wi-fi мережі починають у Львові зявлятись- хоть якось рятують ситуацію. Але їх мало.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. syavych

    syavych копач

    Відповідь: Критикуємо Київстар

    EDGE не пробували? В мене файно працював.
    Думаєте в МТС/Лайф/Білайн/і т.д. краще? Смішно порівнювати мобільний оператор і Wi-fi мережі :)
     
  18. 1h0r

    1h0r Well-Known Member

    Відповідь: Критикуємо Київстар

    тільки на акційному тарифі (слово акційний лякає, хоча написано що діє постійно, переведись на акціний а потім через пів року переведуть на "більш вигідний тариф")
    зате є абонплата 15 грн. / міс (хоча ... якщо дзвонити більше 2х разів на день...)
     
  19. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Критикуємо Київстар

    я думаю, що за рік-два вартість мобільного інтернету буде справді низька....
    конкуренція зростає....
    це видно навіть по нашому форуму....
    скільки нових людей в цьому році, це означає, що дуже багато людей мають вдома інтернет....
     
  20. 1h0r

    1h0r Well-Known Member

    Відповідь: Критикуємо Київстар

    а якість?

    Щодо інтернету від Київстар (я не кажу що в інших краще але ми тут про Київстар, в інших може й гірше, правда дешевше)

    Користаю з такого дурацького типу інтернету як SATGATE+ GPRS
    Сьогодні в якості вихідного каналу власне є Київстар (на звичному для цих цілей Лайфі рах. к-ся).
    Підписав ХL інтернет, той де 5 грн. беруть а потім по 5 коп. за Мб.

    От думаю попробую не використовуючи тарілки почитати форум (виключнео користуючись Києвстаром, всетаки 5коп це менше 12 коп. )

    Скажу вам що це виявилось не можливим. Відкрити цю сторінку виключно через КС не вдалось (відкриває пів сторінки і стоп)
    Так само не вдалось закачати 2Мб -го файла з Рапіди ...

    Додано через 10 хвилин
    забув додати що КС зараз показує повну антену і я не думаю що тут в радіусі к-кох км дужжже багато таких як я мазохістів користуються таким "інтернетом"

    а відправити мейла розміром наприклад з 5 Мб то взагалі неможливо (перевірено неодноразово) ні вдень ні зранку ні вночі.

    Я таки не знаю що ЩЕ потрібно для більш менш задовільного інтернету крім впевненого покриття, незавантаженої мережі, оплаченої послуги?
     
а де твій аватар? :)