Критикуємо Київстар

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Falko, 4 вер 2007.

  1. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    СМСкам вірити не можна!!! Треба інформацію про акції перевіряти на сайтах операторів, або в салонах!
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    Смс від київстару прийшла, + дзвонила тоді 477 та 466 і слухала умови тої акції.. тому думаю то не підстава..

    І доречі, тільки що подивилася, та акція є на сайті київстару, називається "Вдвічі більше"
     
    Останнє редагування: 7 лют 2011
  3. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Тоді треба дзвонити до оператора і виясняти чому бонуси не прийшли.
     
  4. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    Та то вже нема сенсу, 4 місяці пройшло )
     
  5. obozrevatel

    obozrevatel Well-Known Member

    Старая ссылка сдохла, вот новая ссылка этого рекламного ролика, кому интересно:
    http://letitbit.net/download/51605.5dc6e901ee64094bcc3124e1c628/nude_bee.rar.html

    ---------- Додано в 22:27 ---------- Попередній допис був написаний в 22:02 ----------

    Иногда операторы всё так закрутят, что сходу и не разберёшся...
    возможно сделали что-то неправильно. Во всяком случае я Киевстаром пользуюсь уже двеннадцатый год, всякое было, но особо глобального ничего. Поясню: Так дурить например, как дурит людей МТС - ещё ни один мобильный оператор никого не дурил! Я вчера проверял старые карточки МТС - на три из них пришли СМС с содержанием типа "отправьте бесплатное СМС на номер 941 и и получите бонус 3грн, я ради хохмы отправил - пришли ответы "Послуга Вам не доступна" :)
    Я ради интереса позвонил оператору - мне сказали пробовать ещё и ещё, а если не получится то опять звонить в потдержку... мне эти 3грн и не сильно нужны, мне просто стало уже интересно... В прошлом месяце у меня МТС на другой карточке украло за два захода 11грн, с меня сняли деньги (в минус) за услуги, которые мне не были оказаны! А за услугу МТС-неконнект, так и говорить нечего! Людям втюхивают услугу, которая вообще не отвечает обещанному... Причём ни один нормальный современный модем с потдержкой 3G не принимает карточку для модема от МТС потому, что почему-то у МТС другой стандарт! Хочется обхохотаться! Сами себе новый стандарт 3G придумали! Почему-то у Utel или Киевстара стандарты одни! Я как-то настраивал одному человеку МТС-неконнект, который из-за незнания купил эту муру - заявленная скорость 1мегабит, в пределах "уверенного" покрытия (поскольку в других местах ещё хуже) скорость постоянно падала до нуля, а несчастный скайп на 20 мег я скачивал так долго, что дважды выходил курить! в итоге скайп не заработал, что и не удивительно, а вот Utel, на тарифе, где заявленная скорость ровно в четыре раза меньше скайп работал! Малость тормозил, но работал! А вот теперь сделайте выводы - НАСКОЛЬКО НЕПОРЯДОЧЕН МТС и на их фоне все остальные покажутся ангелами!
    :) :) :) :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Согласна. У меня тоже МТС в прошлом месяце своровал 9 грн. И до этого еще тоже воровал. Решила на них вообще забить после этого.

    С Киевстара, тьфу-тьфу, ничего пока не пропадает.

    МТС - самая гнилая контора среди мобильных операторов.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    я себе взял Домашний Интернет от Киевстар, до этого был Дикий сад - Николаевский провайдер, КС обещали 20 - 60 мб/с ДС давал 10 в принципе торентом с внешнего ресурса фильмы качаются за 3-4 минуты а так особой разницы не заметил ...
     
  8. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    А баба яга проти...
     
  9. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    во київстар загнув

    Списання кожної окремої тарифної хвилини, що надається в межах щомісячного обсягу тарифних хвилин, здійснюється в першу секунду кожної хвилини розмови.

    ** Тарифікація дзвінка здійснюється посекундно. Тарифікується кожна перша секунда кожної хвилини розмови в розмірі зазначеної вартості хвилини. Секунди з другої по шістдесяту не тарифікуються.

    тобто,ви говорили 25 сек а вам спишуть цілу хвилину
     
  10. Svitlunka

    Svitlunka Well-Known Member

    саме так.
    але здається мені, що лише у тарифному плані "25 мільйонів".
    звичайно дещо незручно, зате в цьому тарифному плані немає плати за з'єднання.
     
  11. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    нєа,:nea: у всіх контрактних тар.планах :nea:
     
  12. Jazz Bass

    Jazz Bass Well-Known Member

    Отак і виходить - Київстар критикувати,в порівнянні,нізащо,а от МТС нашкодив і шкодить далі наввесь!!
     
  13. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    для абонентів «Київстар Бізнес»

    Акція «Спробуйте «Прямий міський номер»
    Якщо Ви — абонент «Київстар Бізнес» і в період з 29.03.2013 по 31.08.2013 року (включно) замовите послугу «Прямий міський номер», Вам автоматично і безкоштовно буде активовано акцію «Спробуйте «Прямий міський номер», за умовами якої, на період її проведення, щомісячна абонентна плата за користування послугою та вартість однієї хвилини переадресованого вхідного дзвінка становитимуть 0,00 грн.

    http://www.kyivstar.ua/lv/business/mobile/services/voice/direct_number/
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Що за фігня?
    Вчора закинув 100 гривень - абонплату.
    В мобільному салоні поповнював.
    Нині дивлюсь - на рахунку що було,те й є.
    Чек маю.
    Як думаєте,вдасться щось вияснити?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    з того, тіпа айбокса?
    то тре тоді до них дзвонити

    ---------- Додано в 11:05 ---------- Попередній допис був написаний в 11:03 ----------

    вже м відключив, бо абонплата в 25 грн +10 коп за хвилину то троха задуже, шось тут КС загнавасі, від жадності певно
    але штука прикольна
     
  16. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Нє,то в Сільпо.
    Сидять файнюня дівчина і якийсь хлопуньо.
    Я записую номер,вони поповнюють.
    Ще й дві гривні,зволочі за то берут.:ireful1:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    тобі не так далеко до сільпа
     
  18. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Як тільки здам зміну,піду.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. morze

    morze Well-Known Member

    Особисте(спілкування) з операторм КиївСтару робить чудо!
     
  20. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Чуда не відбулось.
    Поговорив і з тими,і з оператором.
    Гроші переведено,а 100 гривень бракує.
    От,натрапив на статтю

    [​IMG]

     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)