Критичне мислення, скептицизм, філософія

Тема у розділі 'Філософія та мораль', створена користувачем Agnostic, 10 жов 2019.

  1. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

  2. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Цей сраний телеканал існує, бо ви його дивитеся. Навіть на ютубі у плюсів півтора ляма підписників. Вам подобається деградувати?


    View: https://www.youtube.com/watch?v=IxkuB5EzyoA
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  3. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Атеїстів у мракобісному Львові немає. Може хоча б ітсисти є ?

    69423266_105772627475667_5418239144196930144_n.jpg
     
  5. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

  6. solweig

    solweig Слухачка тиші

    Ітсизм - це не те саме, що називають марновірством?
     
  7. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    @solweig Ні, то ви з християнством сплутали.
     
  8. solweig

    solweig Слухачка тиші

    @Agnostic, якось складно з термінологією. Чим відрізняється (або вони однакові) агностик від атеїста? марновір від християнина, а ітсист від усіх попередніх?
     
  9. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    @solweig Всемогутній Гугл знає відповіді на всі ваші питання.
     
  10. solweig

    solweig Слухачка тиші

    @Agnostic, до Ґуґла теж варто, гадаю, ставитися з критичним поглядом і здоровим скептицизмом.
     
  11. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Як скептик Джеймс Ренді поховав кар'єру ізраїльського шарлатана Урі Геллера. У 2007 році вже сам Геллер здався і пообіцяв називати себе фокусником, а не екстрасенсом. Але на мракобісному смітнику СТБ, де він був у журі шоу "феномен", його все ще представляли як людину з надздібностями.


    View: https://www.youtube.com/watch?v=KNBzLnLeX58&t=141s

     
  12. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

  13. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

  14. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

  15. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Забобони, як і релігія, передаються дітям від батьків. І ніхто не хоче розірвати це хибне коло. Все як в тому анекдоті:
    — Циличка, зачем ты всегда перед тем, как варить сосиски, обрезаешь их у кончика? Ты шо, моэль?
    — Так всегда делала моя мама. Пойди и спроси у неё.
    — Ида Львовна, а вы зачем обрезаете сосиски перед варкой?
    — Так меня учила моя мама. Позвони ей, и сам у неё спроси.
    — Кеня Лейбовна, это Вас Аарон беспокоит. Да, супруг Вашей внучки. Скажите, а зачем Ваша дочь и Ваша внучка обрезают сосиски перед варкой?
    — Таки вы шо, до сих пор пользуетесь моей маленькой кастрюлькой?


    View: https://www.youtube.com/watch?v=26kAIfFzswc
     
  16. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

  17. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Юний послідовник Ісуса захотів повторити трюк Мойсея. Спойлер: море не розступилося.


    View: https://youtu.be/d1Se153-Puw
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я кіна не дивився, але по заголовку поняв, шо розмова про якогось недосконалого агностіка, котрий знаходиться під впливом скрєп і проповідей якогось тверського самопального батюшкі..

    Тому не дуже і хочу, але мушу сказати:

    Агностіки різних калібрів і врємєнамі вєрующіє, не робіть експериментів під впливом проповідей, притч і розповідей з Біблії.
    Не йдіть через море пішки, не пийте води з розрахунком захмеліти, і тим більше не пийте води з болота, навіть якщо вона освячена батюшкой на Крєщєніє.
    /Бо коли я був ще меншим, то був випадок десь в модві-мокші-ердзі, коли на Крєщєніє скрєпних так окурили кадилом, що вони почали пити воду з прорубі на болоті. А потім їх дуже боліли животи. І на одному форумі мені, як єдиному, хто знав "Отче наш" напам"ять, прийшлося стати грудью за вєру /але без царя і отєчєства//

    У всьому повинна бути міра. І віра.

    Бо ніби навіть великий Му колись сказав: "Якщо Магомет не йде до гори, то гора йде до Магомета".
     
  19. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Навіщо ви брешете своїм дітям про подарунки від Діда Мороза і Святого Миколая? Яка мета вашого обману? Невже ви не хочете, щоб ваша дитина інтелектуально домінувала над іншими дітьми?
     
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Мене вразила відповідь дочки знайомих, дівчинки років десь 12-14

    - Я вже доросла, і знаю, що святий Миколай не може за одну ніч роздати подарунки всім дітям. Тому він створює такі умави, щоб їхні батьки змогли заробити на подарунки і самі положили їх під подушку їхнім дітям..
    А у кого нема батьів, то подарунки приносять ангелики.

    От так, агностік. І Ви хоть вмийтеся своєю жовчю, а ми знаємо, що святий Миколай є :yahoo:
     
    Останнє редагування: 13 гру 2019
а де твій аватар? :)