Крим 6

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем MayorMayor, 12 жов 2015.

  1. Nerto

    Nerto Well-Known Member

    [​IMG]

     
  2. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    для чого кудись їхати, коли є Google Earth :scratch_one-s_head:
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та ні,@Gyppsy. Як для чого?Треба поїхати, щоб в обмінний фонд потрапити. Де людям брати адреналін?
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. forza

    forza New Member

    Тільки одна проблема скільки часу Ви залишите в Чонгарі? Впевнений, що наші громадяни не хочуть навіть їхати туди, у кожного з нас є своя повага, тому нащо переступати через себе? Ні хто не хоче допомагати таким сусідам зі сходу!
     
  5. arkadiyn

    arkadiyn миється в бані

    Я уже порекомендовал автору темы отель, а теперь хочу заметить, что заказывать номера стоит заблаговременно, так получится значительно дешевле, а мы ведь, в большинстве своем, люди совсем небогатые, поэтому необходимо пользоваться любой возможностью сэкономить немного.
     
    • Тупо Тупо x 1
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Нєбагатим людям тре їхати в Європу і Азію, там дешевше)))

    Крим атстой

    View: https://youtu.be/bfyyw-sTDLw


    View: https://youtu.be/b2g7VJALjdA
     
  7. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Потому, что Крым- это убогая, грязная совковая помойка. С очень "ненавязчивым" сервисом.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Кому-то может быть интересна совковая помойка Крым по цене Тенерифе?Ради интереса глянул цены в Ялте.Две недели в конце июля-начале августа обойдутся за двухместный номер в 2500 долларов. Столько же (правда, без перелета), обойдется Доминикана.Про Тенерифе я уже писал.
     
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    З цієї проблеми може випливти ще не одна, якщо ваш фейс скидатиметься на фейс якого-то терориста, що в базі рашистів.
    Доводячи, що ви зовсім не той, залишите всі свої відпускні кошти, і не факт, що це допоможе.
    Скільки зараз сидять по тюрмах чи підвалах ні в чому не повинних українців? І скільки ще сидітимуть? Я не знаю, як можна бути до того безпечним, наївним та дурним, щоб досі мати довіру до бандитської країни, яка зветься РФ, і лізти в пастку, щоб зекономити пару тисяч гривень.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

     
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    В рамках программы вставания с колен и укрепления всяческих скреп, российские оккупанты в Крыму с 1 февраля подняли тарифы на природный газ и предупредили, что вторая волна повышения стоимости газа будет в июле.

    P.S. Сначала отбери у ватника все, а потом дай ему самую малость — и он будет счастлив… Примерно по такому принципу живут не желающие трезветь предатели Украины. У них отняли 100 поездов, а потом дали два, но только в одном направлении, в сторону поребрика. И ватники счастливы. У них отняли качественную мобильную связь, а через пять лет ватник уже может не с балкона совершать звонки, а нашел “зону сигнала” в метре над кроватью, в прыжке. И ватник снова счастлив. У ватника забрали украинские лекарства, а потом знакомые привезли “Цитрамон Дарница” с материковой Украины. И вы не поверите, но ватник снова счастлив. У ватника отобрали качественные украинские продукты, а потом он из-под полы купил кетчуп “Чумак” или конфеты “Рошен”. И ватник счастлив. Оккупанты грозятся массово снести пристройки к жилым домам в Ялте. Но ватник, если повезет, заплатит оккупантам взятку, и его пристройку не тронут. И ватник снова будет счастлив. В этом году ватнику тоже грозит счастье, ведь оккупанты обещают морские круизы в Абхазию. Денег у ватника на круизы нет, но круизы-то будут. А значит, и ватник снова будет счастлив…
     
  13. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    Каховське водосховище для ГЕС і Північно-Кримського каналу - затопило 2,5 тисячі населених пунктів і 500 тисяч гектарів землі... :sad:

    View: https://www.youtube.com/watch?v=77cx8azKfMk
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  15. Nerto

    Nerto Well-Known Member

  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    У мене щось перестав відкриватися сайт Ехо Москви. Там часто блогер-кримнашист пише про Крим.
    Але з анонса на першій сторінці я зрозумів, що там москвичів та всяких пензюків місцеві пригощають нагайками зі словами:
    Забирайтеся звідси в Росію. Крим наш, а не ваш!
    Тому що такого срачу, який зараз розвели "континентальні відпочиваючі" там ще ніколи не було. Багато кримчан не хочуть ні їх рублів, ні їх самих.
    Вони там в Криму хотіли "камні с нєба", а полилася рідкіша і дуже смердюча субстанція.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Крадій в крадія дрючка вкрав
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  19. Nerto

    Nerto Well-Known Member

  20. Nerto

    Nerto Well-Known Member

    [​IMG]

    В найбільшій кримській річці Салгір вже декілька днів зовсім нема води. Це спричинено тривалою засухою і підвищеним водоспоживанням.

    View: https://www.youtube.com/watch?v=pGCXpVH_O9o
     
а де твій аватар? :)