Крим 6

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем MayorMayor, 12 жов 2015.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я зараз вже не знайду, мабуть, як бувший посол одної з прибалтийських країн давав інтерв'ю і своє бачення тих подій і зокрема всієї війни.
    Може, тут хтось це інтерв'ю давав?
    Так я хочу сказати, що він аргументовано довів, що найкращє, що ми могли тоді зробити - це не вступати в війну. Були би більше розрухи і загиблих, були би кабальні умови миру з боку Росії, і вже ніякої надії на краще.
    А зараз є - і це добре видно і на міжнародній арені, і як затискають північному сусіду яйця та і ми бачимо як змінюється наша країна, зокрема наша армія,хоч як би не нили ті, кому ще не перерахували пензію.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Це Ви бачите, як змінюється Армія? :)))
    Це я бачу, що повертається затхлий совок. І мені страшно про це говорити. Дійсно страшно.
    Вертається папір, вертається показуха, вертається маразм...
    14, 15, 16 рік. Армія змінювалась, Армія міцніла людьми, фахівцями і патріотами. Армія міцніла новою тактикою і новими підходами до її організації. Зараз - повертається совок. Я не можу вдаватись в деталі, але мережа рясніє доказами.
    Одна деталь, що не носить ознак інформації з обмеженим доступом: головний сержант частини отримує зарплату по 9-й сітці. Менше командира взводу-прапорщика.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А іноземні інструктори, що працюють з нашими військовими і високо оцінюють зміни і військову підготовку наших військових і таке інше - не буду вдаватися?
    Все і всюди поміняти за три роки досить складно, але ж зміни ідуть. Звичайно, десь є і совок - тому що конкретний командир совок.
    Десь і зрадники, і колоборанти тихо сидять. Хтось і на Путіна ще чекає.

    Хочу додати, що глобальні реформування будуть помітні через кілька років. Як проклинали польских реформаторів, згадайте. Все було не так, скільки було протидії реформам. А пройшло 10 років, і ось польські реформатори вже історичні знакові персонажі, герої Польщі.
    Наші депутати якої тільки лайки від нас не заслуговують, а чомусь цей парламент вважають самим результативним з усіх, що були.
    Все має свої плюси і мінуси, хоч я би цю тусовку під куполом поділила навпіл, і було б досить.
    Але мене дратують тужливі пісні про суцільну зраду.
     
  4. hrim

    hrim Well-Known Member

    Экс-посол Литвы в Украине Вайтекунас: Крым без крови в 2014 году стал успехом и спасением для Украины.
    Экс-посол Литвы в Украине Вайтекунас: Крым без крови в 2014 году стал успехом и спасением для Украины
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Дякую, це воно.
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ленур Іслямов: «Вы не думайте, что крымские татары белые и пушистые» | 16+

    View: https://youtu.be/yvo0yi563Po
     
  7. hrim

    hrim Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Nerto

    Nerto Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Nerto

    Nerto Well-Known Member

    [​IMG][​IMG][​IMG]

    Виконрада ЮНЕСКО ухвалила рішення, яке дає можливість розміщення на півострові моніторингової місії з метою спостереження за освітніми правами, культурною спадщиною і наукою. Москва вкрала в Криму не тільки Скіфське золото і картини Айвазовського. Замість них населенню безальтернативно пропонують пам’ятники солдат з дівчинками, російськомовні підробки західних телесеріалів, маскарад кокошників та козачих туалетів такого ж походження вкупі з витворами кремлетролів.
    Це ж стосується і Ханського палацу.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    дєкабирь дєвятнадцатого... с чєго би вдруг?

    Щось мені здається, що не вправляться до грудня 19-го.
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Украинский националист Крым никогда не был украинским Нам его подарили

    View: https://youtu.be/A3TW2Qalm94
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Пройшло тільки три роки, і Україна вирішила послідовно працювати над розширенням національних та міжнародних санкцій до фізичних та юридичних осіб, причетних до незаконного будівництва мостового переходу через Керченську протоку.
    Заява МЗС України у зв'язку із протиправним відкриттям Росією мосту через Керченську протоку

    Могли би ще парочку років почекати, що нє? ;)
     
  13. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

     
    • Смішно Смішно x 1
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  16. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Останні чотири роки аргументовано довели, що кацапи зупиняються лише там, де починають отримувати по руках.
    Якби вони не почали отримувати на Донбасі, вони би пішли далі.
    І навпаки - якби вони отримали відсіч ще у Криму, то там би вони й зупинилися.

    Бачив відео, де стверджувалося, що кацапи у Криму задіяли понад сімдесят тисяч війська
    (Раніше кацапи самі стверджували, ніби-то "тільки" тридцять тисяч).
    Усіх лякали вторгненням кацапів на материкову Україну - але того не могло бути,
    бо їм тупо не вистачило б війська.

    То ж маємо - якби кацапи отримали у пику ще у Криму, то не було б ніяких "референдумів",
    на Донбасі нічого б не "почалося", бо кацапські сили були б задіяні у Криму,
    та найгірше, що могло статися - це "стан АТО" у севастопільській області або навіть у частині Криму.
    Тобто саме те, що маємо зараз на Донбасі.

    І з тими ж самими наслідками для кацапстану, що й зараз.

    Але ж різниця є, справді?


    Відео тут: «Заезжали с четырех сторон»: как российские военные захватывали Крым


     
    Останнє редагування: 15 лип 2018
  17. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Був такий собі Чєрчілль, - так той казав:
    Отже, маємо те, що обрали.
     
  18. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    )) Поцупив відео на кацапському форумі.
    Під відео був коментар: "Теперь я верю, что хохол это диагноз".




    Маємо ганьбу.
     
    Останнє редагування: 16 лип 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    в мене бракує терпіння дивитись монтяншу більше секунди).
    В неї все життя на Україні ганьба, бо ні одна влада її не оцінила. Їй би грошей та тепле містечко, то вона б іншу сторону заливала помийним брудом. То була "відомим адвокатом", зараз пішла на повишеніє - відомий блогер.:))) Потім буде відомим вигнанцем, квакатиме в РФ..
    Музей Айвазовського в порядку - монтянша виносить вєрдікт! А там хто зна - чи в порядку?
    Крим потерпає від засухи, про це вона мовчить. В Криму зникають люди, не можна зайве слово казати, нема медичної допомоги, яка була в українському Криму, бо зараз поки допоможуть лікарі - можна вмерти. Дорожнеча, безробіття, служба в рос. армії, санкції...Крим зараз проходить вакцинацію від підступного, жорстокого та брехливого рускага міра. Чи санобробку проходить - можна і так)
    Ватостополь, скільки я знаю, був антіукраїнським. Там і на виході з сєвастопольської бухти величезні букви стирчали "Слава російському флоту!", буцімто тут України і близько нема. Нічого, ось мост збудували, хай щось поремонтують, хай дороги пороблять, але без води там буде пустеля все одно. Народ звідтіля буде витікати по різним причинам, буде вмирати. Солону воду пити не будуть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  20. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    ) А ось я себе примусив. Це терапія.
     
а де твій аватар? :)