Крим 6

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем MayorMayor, 12 жов 2015.

  1. iso

    iso Well-Known Member

    Ви дивуєтеся? Озирніться. І розумні люди. А який лише політичний і патріотичний "брєд" не несуть? Чи у Вас таких нема знайомих?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Так лайно в Одесі коли в море текти коли почало? З того часу, коли Саакашвілі під сраку вигнали і після нього Труханов прийшов?
    Наскільки мені відомо, лайно в Одесі тече в море ще з часів совка. Виникає питання: що за 26 років "незалежності" зробили керманичи нашої країні, щоб припинити це?
    Так отож...
    У нас завжди винуватий або совок, або папєрєднікі.
    Коли в місті (не важливо в якому саме) пориви труб, виявляється що це також винуватий совок, бо труби проклали 70 років тому і вони виробили свій ресурс вже 20 років тому, а нєзалєжнікі за 26 років туди і не заглядували жодного разу. Чому совок не проклав такі труби, щоб вони 500 років лежали? От який він скотиняка...
     
    Останнє редагування: 29 тра 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Це факт. І якось треба сприйняти як факт, але в моїй голові теж не дуже вкладається. Щоправда ця її "активність" в ОК була тільки на початку 2014 - мовби люди під злоякісне опромінювання попали. Але ж поганий досвід - найкращі лікі. Наразі вони його мають.
    Тільки як вона могла мати надію, що ми з України при здоровому глузді можемо поїхати в цю воєнну базу в кримнаше - хз. Я відповіла : "ні ми, ні діти, поки Крим під РФ - не поїдемо."
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Труханов був у Одесі завжди. І до Михо, і під час Михо, і після Михо. Труханов - яскравий представник руського міру. На мою думку, лише Саакашвілі серйозно ламав і має бажання ламати руський мір.
    А представникам руського міру на любе побережжя насрати (в прямому і перносному розумінні). Їм тут лише побільше бабла заробити і потім побудувати власну віллу десь у Франції чи Італії. Там купатися у чистій водичці. Де немає руського міру.

    Я з Вами погоджуюся, що все триває ще із совка. А совка в Україні ще не перебороли.
    Ще навіть гірше від совка. Крадуть, не боячись і не знаючи міри.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Нє, справа не в тому, справа в тому, що ми з своїм гавном ні кого не ліземо і нікому не навязуємо, навідміну....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Та так. Але ви по чуже шастаєте. Одна гілка про обличча Росії чого варта. А так по при неї скільки? Про Росію, про росіян, про москалів, про кримчан, про донбасівців...
    Ось наприклад Ромцьо написав таке,-
    От я точно ні разу не ліз по інше лайно. Свого вистачає...
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    І я з своїм не лізу. Я просто наголошую на їхньому. Кожен розуміє, що для франзцуза - жаба,для українця - сало, для італійця, - макарон, а для москаля - водка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Нафіга?
    От поясніть мені, нафіга мені їхнє лайно?
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Мені теж, але воно мене зачіпає, бо мова йде про Крим.
     
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Це, мляд, про Крим?
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тема - Крим.
     
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Тема Крим. Слова не про Крим.
    Як казав Ігорко, забрехались ви, Ромцю.
     
  13. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Кожного року, напередодні курортного сезону, починається мантра "вотщасзаживьом"

    Крым1.JPG Крым2.JPG
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. manur

    manur Well-Known Member

    Міст ! Тунель! .......
    Най забабахають так, як між Данією і Швецією - насипали посередині штучний острів. З одного боку до того острова - тунель, з іншого - міст.
    [​IMG]
     
  15. indias

    indias миється в бані

    В них бабок не хвате щоб таке построїти. Це треба триліони
     
  16. manur

    manur Well-Known Member

    Бабки в них є ще поки що) Але, все одно запартачать, якщо самі робити будуть. Хіба, наймуть чи гевропейців чи китайців. Але, вони того не зроблять, бо тоді не буде як вкрасти там)))
     
  17. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Якщо будуть робити сами, то в них вийде два тунелі)))


    Зібралися французи з англійцями прорити тунель під Ла-Маншем і стали вибирати компанію для цієї роботи. Американці запропонували прокладку тунелів з двох сторін і стикування їх з точністю до п'ятнадцяти метрів. Час проведення робіт - два роки. Японці збираються працювати за тією ж схемою, але гарантують точність в п'ять метрів і за термінами збираються укластися за рік. Тут виходить представник російського метрополітену і каже:
    - Значить так, копати будемо з двох сторін, два тижні. Ні х..я НЕ гарантуємо, але в крайньому випадку буде у вас два тунелі ...
     
    • Смішно Смішно x 2
  18. hrim

    hrim Well-Known Member

  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    • Смішно Смішно x 1
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

а де твій аватар? :)