Крим 6

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем MayorMayor, 12 жов 2015.

  1. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    • Подобається Подобається x 1
  2. muravey

    muravey Well-Known Member

    Ой ой, как непатриотично!

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. iso

    iso Well-Known Member

    Я в певній мірі відношуся до таких, за Вашим визначенням – «совкодрочерів». І вважаю, що з пам’ятниками Леніна у Львові і Києві вчинили по-варварськи. (чим не 17-й рік) Тим більше що пам’ятник в Києві дійсно був цікавим. Правильно написав лямбда - треба було створити музеї соціалістичного /комуністичного минулого, напр. в Києві Харкові та Львові. Там би знайшли своє місце і Леніни Меркурова, і жінки з веслом, і піонери з горнами … То була ціла епоха. Із своєю культурою. Мільйони українців її пережили. І витерти її з історії України?..
    Хоч зрозуміло, до кого рівняєтеся.;)
    Цікава думка. Уявіть собі- як би спрацювала демократія до ностальгічних почуттів громадян, що вирішили вшанувати Гітлера. (це я про квіти і т.д.)
     
    • Тупо Тупо x 1
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ви сам собі суперечите, причому в одному дописі
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я підтримую тих, хто "варварські" зніс у нас в Харкові Леніна. Бо неварварські з нашим меркернесом ніколи б не вийшло. От парадокс: ні разу не пролетарій, ракло, злочинець, а вождь мирового пролетаріату йому чомусь авторитет. Ну хай вже Беня Крик - це так.
    Під нашим Леніним збиралися комуняки і провокатори з нашого північного сусіда.
    І всяка ватна тупізна з намальованими писульками.
    Слава Господу, що тепер ні Ленина, ні Їх.

    У мене є знайомі, що горюють за цим пам"ятником (там зразу встановили великий хрест Небесній сотні). Типа, що це - хрест на центральній площі?
    Я пояснюю, що Ленін в Харкові ніколи не бував, а там де він бував - в Санкт-Пітербурзі, наприклад, його знесли ще раніше і навіть саме місто перейменували.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. iso

    iso Well-Known Member

    Аж ніяк.
    Одна справа - перенести памятники у "спецально відведене місце" (Окремі екземпляри)
    Інша справа - розвалити.
    І ніде я не сказав, що їх треба залишити н7а своїх місцях.
     
  7. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Тепер Ви просто не знаєте де вони збираються.
    Сподіваюся, ніхто ж наївно не думає, що вата і їхні настрої зникли разом з пам'ятником?
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А це ж хіба можна культурою назвати? :facepalm:
    Музей! Нашо це убозтво в Харкові. Ленін в кепці, Ленін без кепки. Піонери з горнами, тьотя з веслом. Хто це піде дивитися, аби гроши городян на фінансування пішли.

    Додайте "і мільйони не пережили".
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Та і я про пам'ятники нічого не пропонувала. Лише вважаю, що треба залишити в спокої тих пенсіонерів, які сумують за часами, коли їм все було зрозуміло, стабільно і вони могли планувати своє життя на десятки років уперед. Їх ностальгія згине разом з ними. І нема потреби робити з них мучеників.
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Але в центрі міста нам "создавати такий імідж" не треба.
    Де б вони не збиралися після того, я ніде їх не бачу.
    А то як 9 травня чи 1 мая - стоїть ціла шобла під Леніним з червоними прапорами, мегафонами, плакатами та несуть комуністичну херню, чи ще гірше з писульками "Путін, введи войска".
    Хочу додати, як в Харків приїжджав Queen. Неймовірний виступ, неймовірна сцена... І на всіх моїх фото над нею величезний Ленін простягнув свою руку в комунізм...
     
    Останнє редагування: 12 гру 2016
    • Подобається Подобається x 1
  11. manur

    manur Well-Known Member

    Во-во! І не бачать ті, які, ніби інертні, але чуть-чуть симпатизують таким. І та симпатія, бачачи такі збориська, лиш збільшувалася б. А так, та симпатія з часом зійде на пси)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Нєа, не згине.
    Молодих зомбаків теж вистачає.
    Здавалося б як так може бути адже не жили в ту епоху? А ні..."не читал, но осуждаю" типу.Я таких особисто знаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Теж думаю, що довго чекати, коли радянська ідеологія разом з радянськими істуканами зійде нанівець. Нашо нам вулиці Косіора, чи міфічних "героїв-панфіловців", чи метро Совєтской Армії? Чи не можемо від російської пуповини відокремитись?
    Це ж ганьба після отримання незалежності, і тричі ганьба з 2014року.

    Так, старі люди ностальгують за старими назвами, може трудніше орієнтуватись в місті. Ну шо робити - хай молоді родичи розтлумачать. Але міняти треба.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Тому, треба молоді приділяти увагу, а не ганятися за пенсіонерами
     
  15. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Назви, пам'ятники і т.і.- це все по формі, все це забирає купу часу, грошей та емоцій, але по-суті нічого не дає, зовсім, повний 0
    Єдина мета, яку я особисто вбачаю, від всіх цих танців з бубнами навколо перейменувань та заміни шила на мило - це відволікання уваги від правди про те, що рівень життя кожного громадянина об'єктивно погіршився, набагато погіршився. І ганьба не в старій назві! Для мене справжня ганьба в тому, що нічим похвалитися окрім нової назви. Соромно, що вата злорадіє кожного разу, коли повідомляють про хабаництво, незаконне збагачування тих, на кого ми покладалися. Соромно перед пенсіонерами, які стоять з протягнутою рукою, або риються у гнилих овочах у пошуках чогось хоч трохи придатного до їжі. Соромно дивитися в очі власним дітям, коли треба відмовляти їм все частіше.
    А ви, здається, нічого цього не бачите. Вам, здається, нічого більше робити, окрім як мордувати старих людей (та й не старих теж) незнайомими назвами станцій метро та вулиць.
    А що найбільш мене лякає, що ми осуджуємо мордор за таку поведінку і виправдовуємо себе за ті ж самі речі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member


    Я не дуже слухаю вату і мені не соромно, щоб вони не казали. Тому що вони з своєю Росією йдуть в дупу.

    Щодо декомунізації, то я вважаю, що зараз найкращий час для цього. Як і для остаточного розриву з Росією, яка для нас була завжди скритим чи відкритим ворогом.
    Як жеж важко прощатися з Росією як середовищем для бізнесу нашим депутатикам, як це добре видно! Ми і санкції до неї запровадили останніми, коли нам вже на це ткнули носом!
    Декомунізацію дуже швидко провели.
    На ті гроши ощасливити пенсіонерів ну ніяк не можна - коли в ПФ дірка в сотню мільярдів.

    Далі. Хто хоче бачити зміни - той бачить.
    Скрипить ВР як немащений віз, але видає нагора закони, які на них самих нагоняють страху. Бо падати вже нікуди, ЕС втрачає інтерес, терпець і час.
    А нам потрібні інвестиції, бо це робочі міста і внески в ПФ, щоб пенсіонери не зубожіли.

    Схеми корупційни швидко прибрати не вийде. Сами депутати та чиновники будуть боротися як бджоли проти меду - це ж ясно як божий день. Ми не доживемо.
    Але ось бачу приїхала тітка Даля з Вільнуса, рахую, що привезла ультиматум щодо корупції. Жарти скінчилися.

    Латано, я з вами з однієї песочниці.
    Мені прикро було бачити е- декларації, і платіжки зовсім не радують. Але після Януковича, коли золотовалютні резерви були спалені на підтримку курсу, та ще війна - на що гарне було розраховувати?

    І я не можу сказати, що все тільки гірше і все зрада, нічого не міняється к кращому. Найнижчу точку ми пройшли. А з тарифами розберуться. Уже почали розбиратися, бо неплатежі.

    От що я не можу ніяк прийняти - що дали Гіркину зайняти Донецьк. Вони йшли туди 150км.
    Захищатись треба було любою ціною.
    Мені самій не двадцять. Що таке ностальгія я добре розумію.
    Але зважати на ностальгію, коли нам потрібна, дуже потрібна нова країна?
    Прибалтійські північні країни відривались від Росії по коліно в снігу, з буржуйками. Але ж перетерпіли? Ми живемо з теплою водою, теплими батареями, платню та пенсії не затримують, субсидії незаможним платять, в магазинах є все.
    Недешево, але жити можна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Не лише відволікання уваги, а ще й набивання карманів декому.
    Пішла моя хрещена на днях до БТІ, щоб переробити документи на квартиру у зв’язку зі зміною назви вулиці, а їй там заспівали: "500 грн"
    В будинку, де вона мешкає, 118 квартир. Помножуємо це на 500 і що ми маємо на виході? 60 000 грн. І це лише з одного будинку!!! І цей будинок далеко не самий більший і не єдиний на цій вулиці
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. iso

    iso Well-Known Member

    Досвід Литви, Німеччини і ін. показує, що такі музеї крім іншого приносять і гроші. Все залежить від того як усе організувати...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. zet

    zet Дуже важлива персона

    Что-то не припомню ни одного памятника деятелей СССР уровня "Медного всадника", что б был смысл его в музей перенести. Штамповали все под копирку и никакой художественной ценности, сплошной монументализм. Что там сохранять?
    Уверена, что когда Северная Корея от своих Кимов избавится, то тоже в музей нечего тащить будет...Не для красоты ваялось.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Завши з цікавістю читаю Ваші дописи, бо знаходила в них здоровий глузд. То ж може Ви конкретніше вкажете на ті зміни, які Ви бачите, а я ні? Окрім чубрення у ВР, бо до тих вистав ми вже звикли, вони не надихають, не дають ніякого зиску пересічному громадянину і викид з них нікчемний, бо попри всі голосні заяви, реально так ніхто і не покараний.
    Доведіть, будь ласка, чому заміна табличок більш першочергове завдання, ніж добробут народу?
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)