Крим 6

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем MayorMayor, 12 жов 2015.

  1. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Вся справа в контракті. Що стоїть за конфліктом навколо постачання електроенергії в Крим о_О
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  3. manur

    manur Well-Known Member

    Почитав кримські форуми. Общий вивод: вони ще нас може б і полюбили колись, аби тільки стовпи не попадали з електрикою. А тепер як попадали, то уже точно не полюблять...

    От бля, ми ж не знали... Так невдобно вийшло Смайлик «smile»

    Vitalii Chepynoga
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Exitus

    Exitus Well-Known Member

    не все так просто. коли вимикаються споживачі (навантаження) система може перейти вийти з балансу і тому глушать енергоблоки на єлектростанціях, але якщо раптом пікове навантаження підскочить... система не зможе віддати і будуть аварійні відключення. Якщо не глушити енергоблоки - то система може працювати у недовантаженному режимі і це також може призвести до виходу з ладу... тому завжди віддавали струм, наприклад на росію, а росія в таких випадках нам (чи Білорусі)... і.тд. Тому і пишуть що в нас об'єднана енергетична система.
    Система повинна бути сбалансована і працювати в режимі відповідного навантаження, щоб не було аварій і зниження якості електроенергії...
    десь так.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Exitus

    Exitus Well-Known Member

    а нічо не буде... мені чомусь здається, шо то шпектакль... когось навіть "поб'ють", мабуть....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А вони там не натякали, що нам треба зробити, щоб вони вже так сильно не полюбили, що від тої нелюбові посідали б всі разом на корабель і поїхали не прощаючись геть за очі?
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Pavel Chavyr

    Pavel Chavyr Well-Known Member

    короткочасні та невеликі (відносно) перепади навантаження компенсуються за рахунок гідроелектростанцій - зупиняють одну чи декілька турбін, а надлишок енергії накопичується у водосховищі.
     
  8. Exitus

    Exitus Well-Known Member

    У данному випадку вийшло ось так:
    Відключення ПЛ 330 кВ Каховська – Островська та ПЛ 330 кВ Каховська – Джанкой та відповідне зменшення споживання в південній частині ОЕС України, призвело до необхідності відключення 13-го блоку на корпусі А Придніпровської ТЕС та 1-го блоку Вуглегірської ТЕС, а також розвантаження за аварійною командою диспетчера ДП "НЕК "Укренерго" Запорізької АЕС на 350 МВт та Південноукраїнської АЕС на 150 МВт для забезпечення балансу між виробництвом та споживанням електроенергії в ОЕС України.
    І як воно там зараз регулюється, і чи вистачає того регулювання.. хоча можна ще села відмикати )))
     
    Останнє редагування: 24 лис 2015
  9. Forpost

    Forpost Стоїк

    ящик не дивлюсь ,а ось по радіо FM з коментарів виходить шо не знають шо з тим вимкненням робити,тобто повна ..опа
     
  10. Centerer

    Centerer Well-Known Member

    Так навіщо села відмикати, коли і так іде зменшення навантаження?
    Та й взагалі, ще років з десять тому дізнався, що в Україні надмірне виробництво електроенергії. І цей стан зберігається досі. Тому мені незрозумілими були минулорічні відмикання і вереск з цього приводу тепер. Разом із тим "хитрим" контрактом на транзит кацапської ел. енергії до Криму, з яким тепер Яценюк вимагає розібратися. Наче вівн тільки вчора про нього дізнався.
     
  11. Exitus

    Exitus Well-Known Member

    Як я зрозумів, минулого року ми не змогли забезпечити ТЕС паливом (чому таке сталося - то вже інше питання), тому вимушені були укласти "жентельменську" угоду з рашкою - вони нам паливо, а ми не вимикаємо мрык.
    Виробництво електроенергії у нас не надмірне - ми держава експортер електроенергії.
    Щодо відімкнення сіл, то балачка була за процес регулювання при пікових навантаженнях....
     
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Воно то так. Але припустимо, що Україна - острів із такими ж потребами в електроенергії, як тепер. Що, сиділи б без світла, бо нема куди перетоки робити?
    Думаю, що ні. Та ж Британія живе без перетоків. І Японія, і Сицилія.
    Розумію, що це - справа не одного дня, але потрібно організувати електроенергетичну систему таким чином, щоб вона не була залежна від, у першу чергу, Росії.
    Зрозуміло, що в межах великого Союзу було вигідно, поки в Красноярському краї спали, використовувати енергію Братської ГЕС в Україні і Прибалтиці, а коли лягали спати в Україні, електроенергію споживали ті, хто виходив на роботу у Красноярську.

    Але тепер потрібно відокремлюватися від тієї "вигоди".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Centerer

    Centerer Well-Known Member

    Цього року і Азіров і якийсь експерт з енергетики говорили теж саме: що вугілля на 1-2 місяці і запасу не зроблено. Але про відключення напруги ніде зараз мови не має.

    Так Україна тому і продавала ел.енергію бо вона була надлишковою, для власних потреб її було забагато, а зупиняти блоки, мабуть, вважали нераціональним. У пам'яті добре збереглася фраза того енергетика:"Нема куди діти". Прибуток від того продажу був невеликий, бо обсяги малі та й коштувала вона тоді дешево.
     
  14. manur

    manur Well-Known Member

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Смішно Смішно x 4
  15. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Хтось одним реченням поясніть, як саме сталося те відключення, бо я відстала від новин.
     
  16. manur

    manur Well-Known Member

    Українці - люди розумні. Мають вміти читати і вміти знайти ДЕ читати.;)
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. Exitus

    Exitus Well-Known Member

    Щось упало... :)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. Exitus

    Exitus Well-Known Member

    угу, я за азірова не знаю... так - пам'ятаю з того року...

    а як же, саме тому, бо надлишок нема куди приткнути.. та ще й з частотою 60 Гц....
     
  19. kym

    kym Well-Known Member

    Не правильно.виробництво електроенергії у нас надмірне. Навіть сьогодні вся потужність Бурштинського енергострову іде виключно на експорт. Енергетична потужність України була розрахована на економіку часів СеРеСеР. потім купа заводів зупинилась , розвалили , збанкрутували і т.д. а енергопотужності залишились. Вільніі квоти Вредних викидів продали японцям за машини для поліції. А всю вільну електрику загнали в бурштинський енергоострів і експортують. проблема в тому що якшо в Україні не вистарчає то ту енергію що йде на експорт не можливо взяти назад в Україну... точно не знаю деталей але там повязано з юридичною і технічною стороною того питання. Там генерація під евростандарт, а Україна має трохи інакший стандарт і переключити є якісь проблеми.
    А взагалі по Криму то так)))))[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Оля

    Оля Старожилка форуму

    От вредний. :)Ну як Вам на картинці переклад писати? Навчіть, то я напишу. ;)
     
а де твій аватар? :)