Крим 6

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем MayorMayor, 12 жов 2015.

  1. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    [​IMG]
    Вчера, в темноте, в Крыму куда то исчезли стройматериалы для строительства Керченского моста))
     
    • Смішно Смішно x 4
  2. manur

    manur Well-Known Member

    Пойняв вже))) Але, не зразу))) Затупив, карочє....
     
    • Смішно Смішно x 2
  3. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Весь вопрос теперь - насколько хватит умения украинских властей затягивать процесс, в обычной жизни в этом они мастера.
    Насколько быстро они восстановят эти ЛЭП по своей ли инициативе, за взятку ли или под давлением РФ.
     
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Мені- хоч на роботу не ходи. Тільки перший день, а мене вже нудить від скавчання ображеної "тупої хвойди" :facepalm:
     
  5. Centerer

    Centerer Well-Known Member

    Щось таке мені каже, що, навіть коли лінію відновлять і струм дадуть, десь якісь опори знову підірвуться.
    А от цікаво: якщо раптом Росія виконає вимоги татар, тоді вони знімуть облогу і ми продовжемо утримувати і годувати кримських?
     
  6. Exitus

    Exitus Well-Known Member

    Я так думаю, що коли відремонтують і дадуть струм... в нас щось станеться на підстанціях з автоматикою... а там копати-не-перекопати ;)
     
    • Корисно Корисно x 1
  7. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Решают решалы полным ходом, Миллер допустил, что через 2 дня прекратится подача газа в Украину.
    :)
    Будто труба лишь до Киева идёт...
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. Exitus

    Exitus Well-Known Member

    То дуже цікаво... ми в них вже не закуповуємо, тож як закриють "крантік" - то ми вже не порушуємо умов транспортування... Чи то він мав на увазі на Донбас перестануть газики вкачувати, що вкачували за своєю особистою ініціативою ... так тут вони з "накопичувальним боргом" вже відіслані далеко і давно. :)
     
  9. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    фігня то все
    годувати Крим в умовах стрімкого спустошення казни, та ще й відмовитись від покупця газу - то вже занадто
     
  10. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Сьогодні кримська вата (коли б вже їх депортували, хоч на історічєскую родіну) на роботі все шукала рятувальне слово пукіна про відсутність електрики в Криму і.... не знайшла :dntknw:
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А якщо кацапи у відповідь вирубають електрорубильник на Україну?
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    хай краще Кроліка послухають, він страшніший за Хіула.
     
  13. Exitus

    Exitus Well-Known Member

    Тю, а де я казав про відмовитись від.. покупця кажете.. ми транспортувальники - а тому, як закриють транспорт, то їм буде непереливки ;)
    А якщо закриють постачання на окуповані території на Донбасі - то хіба наша справа...
    А шодо Криму, то цікаво виходить... Державне Підприємство щей прибуток з того має... яке спустошення?
    Треба хитріше бути... рубати, та кулаками махати може кожний, а от мати гєшефт по всіх напрямках... ;)
     
  14. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    та хай хоч оглухнуть і оніміють, продажні смердячі суки
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Exitus

    Exitus Well-Known Member

    Єдина система,... бум клясти кацапів...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    я про російську казну, яка з нафти наповнювалась
     
  17. Exitus

    Exitus Well-Known Member

    а.. та то їх проблеми :)
    А наше завдання прискорити спустошення російської казни... але так, щоб нам не було боляче. ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Нема в них такого рубильника.
     
  19. Exitus

    Exitus Well-Known Member

    та там система така, що вони можуть не прийняти наше перевантаження.. і в нашій системі може статися бідулька... я щось не вірю, що наші відрізаються від обїеднаної системи Україна-Білорусь-Росія-і навіть Молдова (Придністров'я)...
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ми відключили Крим, а тому перевантаження не передбачається.
     
а де твій аватар? :)