Крематорій у Львові

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Максим, 3 лют 2011.

  1. gaidamacka

    gaidamacka Active Member

    Думаю не доживете і аннигілюєтесь традиційним для наших теренів способом. Ніхто з цвинтарної мафії не зацікавлений в побудові крематорія! На похованнях, могилах, гробівцях цвинтарні хитруну мільони заробляють, а з крематорієм то, заробіток мінімальний. Ні, я думаю ми не дочекаємся його ще ловго.
     
  2. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    а які є реальні радикальні способи економії ? ну не там віночки подешевше , а радикально зекономити можна ? якщо самому спалити як в Індії ? десь за Львовом ? претензії будуть з боку влади ? тобто чи є якийсь закон який зобовязує якось особливо поводитися з трупом ? ну або я в себе в саду наприклад родича закопаю, ну маючи наприклад свідоцтво про смерть готове
     
    • Креативно Креативно x 1
  3. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    ну я на справді не пожартував . Якщо є свідоцтво про смерть і є труп - я можу закопати цей труп в себе в саду біля хати ? або спалити на галявині в лісі на величезному багатті ? До мене будуть претензії з боку закону ?
     
  4. manur

    manur Well-Known Member

    Нічого конкретно не знаю, але собі гадаю, що на кожен цвинтар потрібно отримати якийсь дозвіл : в санстанції хоча б... Тобто, саме на таких ділянках і потрібно робити поховання.

    Якщо в садку чи в лісі - то напевно хтось щось зможе пред"явити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Теща аж так допекла?
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. gaidamacka

    gaidamacka Active Member

    Я не спец, але гадаю, що ви не маєте права робити захоронення де вам то заманеться, а тільки у відведених для цього місцях. Самому цікаво почитати, що з цього приводу думають фахівці.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Якщо тещу то де заманеться не варто. Бо ще відкопають і посадять. А от в міському смітнику можна. Або спалити.
     
  8. muravey

    muravey Well-Known Member

  9. Borman

    Borman New Member

а де твій аватар? :)