кредит

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем parlinsontolok, 23 січ 2018.

  1. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Я теж в захваті від наших цін, в порівнянні із цінами інших країн. Нам би до тих цін ще зарплатню трохи більшу :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. prius

    prius Well-Known Member

    В штатах коли ви берете в банку кредит на квартиру то місячна виплата разом з податком не повинна перевищувати 30% від доходу сім‘ї , якщо буде буде перевищувати то кредит можуть не дати ( то якщо робити все чесно без всяких шури мури) моя донька як купляла квартиру то давала перший внесок 20% від кошторису квартири то банк провірив кожну копійку як була зароблена,так ось банк рахує якщо ви віддаєте в місяць 30% від заробітку за квартиру або будинок то ви можете оплачувати кредит за авто ,маєте на комуналку і на їду,якщо ви в ці норми не влазите то кредитів вам не бачити
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Lidama

    Lidama Member

    Так в штатах і кредит на квартиру 2-6 % на років 30, а в нас 20-35% відсотків річних, так що якщо взяти кредіт років на тридцять, то можна багатоквартирний будинок оплатити.Та і різниця між відсотком по депозиту та кредиту в нас разюча, депозит під 14%, а кредит під 35 і далі.
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    То й добре.
    Уявіть, якби всі українці набрали б тих кредитів, та згадайте кризи, що відбуваються у фінансових колах США і відлуння їх в Україні. То такий відсоток - це стримуючий фактор, бо зі стрибаючим курсом гривні взагалі шкідливо брати ті кредити, навіть з 1% на 30 років.
     
  5. Lidama

    Lidama Member

    Воно начебто і так, але іноді виникають моменти (особливо з нашою так би мовити зарплатнею, а також затримками в її виплаті), що це життєво необхідно (здоров'я, комуналка і т.інш.)що просто не має часу на пошук грошей, а цей відсоток по кредиту призводить до дуже плачевних результатів, а беручи до уваги відсоток по депозиту та відсоток по кредиту, це просто не співрозмірно.
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Попит визначає пропозицію. Беруть - значить і пропозиція росте і відсотки.
    Я ще не разу не брав кредита і не збираюсь брати. Хіба що кредитну картку маю, але своєчасно повертаю, щоб мене не гвалтували по телефону.
    А якщо взагалі - то треба жити, щоб не залізати в борги, тобто, кредити, хай їм грець...
    Я за рік маю такий прибуток, що ви ніколи не повірите, але живу і щасливий від того, що маю. Дехто мене зневажає за те, що я ніби рекламую свою "ніщету", але повірте, мені достатнього всього.
    Цікава річ...
    Мене зневажали за те, що ніби я не працюю (тобто не в мазуті і не начальник, а х.р знає хто) і обговорюють мене, але сьогодні сказав, що я працюю на компі у віддаленому доступі і отримую гроші за це, мене почали ненавидити, що я не в кірзачах і не в лайні по вуха.
    Насправді, я пошуткував, а вони повірили. Хіба ж можна їм сказати правду? Вони ж тріснуть від заздрощів і жовчі.
     
  7. shankovskiy

    shankovskiy New Member

    Краще у родичів брати) Вони потім не прийдуть хату описувати)
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Та ви що, не з України? Не раджу брати і займати родичам, бо ворогів наживете до смерті своєї. І взагалі, краще не знати про ті кредити. Я не знаю та живу.
     
  9. ratqen

    ratqen Member

    Кредити це дуже погано!
     
  10. manur

    manur Well-Known Member

    То потім.....

     
    • Смішно Смішно x 1
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Береш чужі гроші - віддаєш свої (с) Не хочеш віддавати - не бери.
     
  12. liqeno

    liqeno Member

    Ніколи не беріть кредит!
     
  13. Varava

    Varava миється в бані

  14. MikePens

    MikePens New Member

    Теж шукав де взяти кредит щоб не обманули. І один мій друг порадив один сайт. Экспресс Финанс вход в личный кабинет expressfinance.com.ua: отзывы про кредит А з Сергійком ми все дитинство разом були, я йому довіряю. Тому спробував і залишився у хорошій думці де взяти грощі, якщо терміново потрiбно. Спробуйте!
     
  15. groj

    groj миється в бані

    Але ж бувають такі ситуації, коли дуже потрібні гроші, а позичити у друзів або у родичів немає можливості. Тому інколи доводиться звертатися до Микрокредиты - микрозаймы онлайн - MICROCREDIT , але це дуже в рідкому випадку. Тут процес оформлення та розгляду заявки не займає багато часу, усе чітко, ніхто не приховує ні відсотки ні пеню.
     
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якщо неохота зичити, то і банк - не благодійна організація, потрібно буде повертати із %.
     
  17. Yurgenik

    Yurgenik New Member

    Главное чтоб у вас была уверенная работа, а так можно взять кредит везде
     
  18. Augas

    Augas New Member

    Да по поводу работы я согласен, но все равно надо знать где выгодней взять кредит, а то можно такое взять, что потом и зарплаты не хватит отдать. Вот для это я вам могу посоветовать почитать Отзывы про кредиты в Украине, а там вы уже думаю сами подберете, где выгоднее взять.
     
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Є слухи, що всякі чиновники, ті ж Дубневичі можуть брати кредит на десятки міліонів, які не повертають, а простим смертним - вчасно не погасив кредит навіть у кілька тисяч, можуть конфіскувати квартиру.
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    То неможливо. Якщо хтось бере кредит і не віддає, тоді інший несе збитки.

    Хоча є у нас такий дуже чесний бізнесмен, який любить вчити Гонтарєву банківській справі - Тарута.

    Він дійсно набрав кредитів і не віддав, як справжній риг, при тому всі вважають його великим бізнесменом. За кордоном такі бізнесмени сидять в тюрмі, як правило.
     
а де твій аватар? :)