кредит

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем parlinsontolok, 23 січ 2018.

  1. parlinsontolok

    parlinsontolok New Member

    Де краще отримати кредит?
     
  2. viktorsamoylov

    viktorsamoylov New Member

    Краще звернись до фінансистів, вони допоможуть з вирішенням данного питання, так як зараз це актуально, в країні криза.
     
  3. prius

    prius Well-Known Member

    а нащо нам знати що ви робите
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Стараюсь не користуватися, навіть якщо із грошима не дуже.
    Сказав колись про таке на проповіді один священняк: колись жид, який володів корчмою у селі, міг запрошувати до себе селян, якщо не було грошей, говорив, що пийте в борг, коли зможете, тоді віддасте, бездумно пили, все записувалось, коли приходив час віддавати борг, могли втрачати землю, хату та інше цінне майно, тепер не складно здогадатись хто володіє банками, та сама система, не можеш купити цінні речі, якусь техніку, приходь, я тобі дам кредит, а приходить час повертати кредит з %, позбуваються тоді цінного майна і житла.
     
  5. Verbi

    Verbi Member

    Кредити це дуже цікава тема))
     
  6. Verbi

    Verbi Member

    Треба брати де дешевше!))
     
  7. Verbi

    Verbi Member

    Але, якщо гроші потрібні на споживчи потреби, а не для справи..., то краще не брати кредит!
     
  8. manur

    manur Well-Known Member

    Взяти кредит - то як впісятися в штани на морозі...... спочатку тепло....
     
    • Смішно Смішно x 2
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Нууу...як коли.
    Знаю трьох людей, звичайних людей, не начальство, не аЛігархів, які взяли кредити в період гіперінфляції, один озеро викопав по ціні пачки папіросів, другий два весілля дітям справив за ціну одного когутика (поспішив)...
     
  10. manur

    manur Well-Known Member

    Ха...!!!!
     
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    я собі думаю, от їм випадково повезло , але ж мабуть були люди які знали що так буде, а може навіть і керували процесом в певній мірі, і вони мабуть не кілька тисяч "позичили"
     
  12. manur

    manur Well-Known Member

    Цілком вірно. Були різні.

    Та й зараз є.

    Гадаю, ти й сам знаєш пенсіонерів, які тупо тримають "на книжці" 10-20-30 а то й більше тисяч гривень! ГРИ-ВЕНЬ!!!

    І скільки їм не толкуй, аби тото перевели в валюту, або щось купили собі - без толку.

    Я за свою тисячу (яку мама мені наскладала до 18-тиріччя в Ощадкасі) купив 2 золоті обручки в 1991 році. Казав сестрі - бігом знімай і щось купляй. Не захотіла бігом. Трохи пізніше купила тапочки......

    Таки на економічному вчився - кумекав щось трохи)))

    А, от, аби кредит взяти - сміливості забракло.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ціла країна збанкрутілих бідняків :mocking:
     
  14. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Доречі за індексом біг мака гривня найбільш недооцінена валюта в світі. Якого ***??? Для чого то владі?
     
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    "Індекс Біг-Мака 2018": Українська гривня найбільш недооцінена валюта в світі, курс гривні суттєво занижений.

    The Economist оприлюднив "індекс Біг-Мака" за 2018 рік, який показує купівельну спроможність національної валюти при купівлі одного стандартного Біг-Маку.
    Коли в США середня ціна біг-маку складає 5,28 долара, його в Україні можна придбати за 1,64 долара.

    Виходить, що в Україні купівельна спроможність гривні в 3,22 рази більше, чим купівельна спроможність долара в США.
    З врахуванням купівельної спроможності реальний курс гривні до долара США 8,9 грн за дол.

    Приблизно таку ж цифру покаже і паритет купівельної спроможності гривні при розрахунку міжнародними організаціями макроекономічних показників країн за 2017 рік.

    [​IMG]
     
  16. manur

    manur Well-Known Member

    :haha:@Hyligan, і скіко б їх продали в Україні по ціні 5,28 доляра???
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    При курсі долара в 8.9?
     
  18. manur

    manur Well-Known Member

    Не дуже я вірю в реальність того індексу біг-мака...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну звичайно що то не є точний інструмент, як і всі індекси, але тенденція очевидна. Імпорт дорогий (задорогий) зроблене в Україні надто дешеве (в порівнянні з імпортом і доларом)
     
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я десь тут вже показував відео чувака з Нової Зеландії який просто в захваті від наших цін.
     
а де твій аватар? :)