Краплі для очей

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Templar, 15 сер 2015.

  1. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Проблема така: не бачу добре на праве око, бракує різкості в очах. Вирішив піти до окуліста, вона провіряла, ставила там різні скельця ітд... Потім крапнула якісь краплі і все, різкість навелась і почав бачити все до червоної лінії. Вона мені тоді виписала якісь краплі, але рецепт не зберігся. За збігом обставин не можу зараз піти до окуліста, може хтось в тому трішки шурупає і міг би підказати, які краплі можуть давати такий ефект?

    З.І. Вона коли це робила, казала, що то мені просто треба було збільшити чи то зменшити (не помню точно) зіницю і все.
     
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Атропін?

    Взагалі крапель, розширяючих зіниці, є багато, залежить, з якою метою їх розширяти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Максимальна мета - це вивести зір на належний стан. А мінімум - щоб коли дивишся в приціл він не розпливався.
     
  4. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Та як ти виведеш зір на належний стан краплями?
    Більшість з них просто зволожують очі, що запобігає втомленності. То всеодно шо часто покліпати.
     
  5. Bastard

    Bastard Well-Known Member

    аналогічно. майже. В мене міопія 1,5 діоптрії на правому оці, 40% зору. иписали краплі "Ай-Сі" - вітаміний комплес для очей, котрий живить очі і покращує кровообіг очного яблука та очних мязів. От тільки знайти їх неможу ні в одній аптеці((
     
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ну, Ви мене не зрозуміли, мабуть.

    Лікарі розширяють зіниці частіш за все з метою вивчення очного дна - подивитись на кровопостачання, стан зорового нерву, стан сітківки. Це не лікувальний засіб.
     
  7. Galyaa

    Galyaa миється в бані

    Я Тобрекс беру краплі , але вони більше при запаленнях допомагають . А ще іноді зволожуючими користуюся , але вони у мене за рецептом .
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Там різні нюанси, є близькозорість чи далекозорість, у якому стані очне дно, очні судини та очне яблуко, відповідно і каплі та їх дози можуть бути різні, з однієї дози ясно, що ніякого довготривалого ефекту ще не буде.
    Я недавно собі закапував левоміцитин, було простужене око чи, може, конюктивіт, без призначення окуліста, тільки за порадою аптекарки, результат був.
     
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Чи хтось колись стикався із каплями "Сенсивіт"? Я їх капаю за призначенням лікаря, як пояснили, просто для підтримки, особливо вони не покращують зір, та і не погіршують.
     
  10. paniolya

    paniolya Member

    не булуйтесь. Так без зору можна залишитись.
    знайдіть час на себе і на себе і на лікаря
     
  11. PaNATALKA

    PaNATALKA Member

    хтось користувався краплями ерифрин?
     
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Я перший раз такі чую, при яких захворюваннях їх виписують? Є ж вітамінізовані зволожуючі, просто для зволоження рогівки та загальної підтримки, є при почерворіннях, конюктивітах, запаленнях, є для покращення роботи очних судин та багато інших.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. ZiggySveta

    ZiggySveta миється в бані

    аналогично)
     
  14. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Проблеми із зором треба "локалізувати". Це може бути: рогівка, сльозні протоки, кришталик, скловидне тіло, сітківка, судини і голова в цілому.
    Лікування (профілактику, підтримку) у кожного випадку має призначити лікар після обстеження.
    Універсальною "підтримкою" можуть вважатися біододатки, такі як Нутроф тотал, Окювайт лютеїн або більш продвинута - Ресвега. Зараз приймаю другий місяць поспіль Ресвегу. На 30 днів 60 капсул, вартість від 350 грн ( в Аптеках низьких цін за попереднім інтернет-замовленням).
    У деяких випадках допомагають антиоксидантні краплі ОФТАН КАТАХРОМ (Фінляндія, ціна від 80 грн). Для тривалого використання.
     
    Останнє редагування: 18 лип 2018
  15. KristiRed

    KristiRed Member

    Подскажите где в Киеве можно сделать диагностику зрения?
     
  16. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Що саме потрібно виявити / не виявити? Візометрія+окуляри (контактні лінзи)?
    ОСіТі (ОКТ)? ФАГ? Ангіо ОСТ? Яка зона не в порядку?
     
  17. AndySkot

    AndySkot миється в бані

    Сходите лучше всего еще раз к врачу, может даже другому, чтобы послушать еще мнение.
     
Tags:
а де твій аватар? :)