Козаки

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем sanya, 27 лип 2007.

  1. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Козаки

    тю! белени на підвечірок спробували - чи що? нє, щоб похвалити хлопців за мужність та вміння, що в ті роки та й змогли протягнути той мульт на екран!
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Гусь

    Гусь Well-Known Member

    Відповідь: Козаки


    Чушь городите, батенька!
    По вам выходит, что мульт в схроне по ночам 2 года рисовали, предварительно тайно перевезя туда с боем отобранное у киностудии оборудование. А председателя Гостелерадио под дулом пистолета заставили подписать приказ на выпуск в эфир нескольких серий мультика.

    Мультик хорош, только не надо перелицовывать комиссарскую куртку в сине-жовтый жупан.
    Лучше сшейте свой, новый пиджак. Или с умением проблемы?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Козаки

    А є сумніви?
    Ви, Афтере, ще у китайця розуміння української анімації спитайте...
     
  4. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Козаки

    та в китайців якраз є - вже питав...
     
  5. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Козаки

    Тому і перспектива в Китаю?
     
  6. vasili

    vasili Well-Known Member

    Зара на всьому готовому то виглядає як смешілкі для Маскві аля Верка Гавнючка!

    Гусь ты это не миньжуйся все нормально...
     
  7. Монархист

    Монархист Well-Known Member

    Відповідь: Козаки

    Именно про кОзаков и желательно про львовских :D :D :D
     
  8. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Козаки

    А вы бы хотели только про Одесских? Например, про Мишку Япончика....:bazar:
     
  9. Монархист

    Монархист Well-Known Member

    Відповідь: Козаки


    Эту сказку я ещё не слышал, можно по подробнее? :cowboy:
     
  10. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Козаки

    казки пошукайте в іншому місці, а якщо захочете поговорити по суті — я багато вам зможу розповісти про козаків 17-их років...
     
  11. Монархист

    Монархист Well-Known Member

    Я не удивлюсь если в вашем кОзачестве и Беня Крик был. :D

    Да, будьте любезны именно о кОзаках они наверное с карпатских гор неудержимою лавиною спустились и были той силой которая удерживала Грушевского на должности президента?:)
     
  12. zenyk

    zenyk Well-Known Member

    Відповідь: Козаки

    говорячи про козаків, ви напевно допускаєте банальну помилку: вважаєте перекручуне та спотворене - кАзак, справжньою назвою українських козаків?

    можу вам з впевненістю сказати - шо рускі вкрали в українців дуже багато слів, поперекручували на свій лад, і видають їх за своє "ноу-хау".....

    п.с. звичка красти і присвоювати не пропала в руских і зараз (від банального підроблювання чужого товару - девятку списали з німецької джетти, волгу - вкравши автомобільний завод з окупованої німеччини після війни, і до теперішніх кіркорових, які крадуть музику і видають її за свою....)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Монархист

    Монархист Well-Known Member

    Відповідь: Козаки

    Украинские кОзаки? Это что за чудо природы? Где они были? И в каких войнах и против кого участвовали? Наверное воевали против Хмельницкого.
    А насчёт кто у кого что украл это в отдел оперативного розыска или прокуратуру.
     
  14. zenyk

    zenyk Well-Known Member

    Відповідь: Козаки


    .....Боже....якась епідемія...ше один хорий....
    Лікаря!!!
    А - нє: Модератора!!!

    ....хороба заразна...але принаймі в Пілгрима буде співрозмовник :) :) :) ! я радий за них: знайшлись рідні душі!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Козаки

    Два москалі до купи, ото буде весело, нє!
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Монархист

    Монархист Well-Known Member

    Відповідь: Козаки



    Как правильно «хорый» или «хворый» ? и вас что там один? Так сам себе плюсы вставлять? :)
     
  17. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Козаки

    пацієнт відомий, клініка - теж.
    То з тих, в кого бог створив світ після указу Катерини про заснування Одеси.
    --
    В двох словах по суті - козаки середньовіччя були двох типів - реєстрові, тобто ті, що були на офіційній службі, та запорізькі - тобто ті, що не визнавали жодного уряду. Якщо б не козацьке вміння - невідомо, чим би закінчилися російські спроби "покоренья Крьіма".
    --
    Стосовно 17-го року - було створено підрозділи так званих Січових стрільців. Реально - то було слабонавчене ополчення, але воювали затято - майже як середньовічне козацтво.
    --
    Не хочу вас образити, але навряд чи ви з вашим "царьбатюшкаясносолньішко а стольіпинпророкиво" це зрозумієте.
    Не кажучи вже про те, що, як ви пам'ятаєте з історії, монархія в Росії померла самостійно, без будь-яких шальоних революцій. Була настільки слаба, що не змогла владу тримати....
     
  18. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Козаки

    про це чмо, яке стало на чолі унр, говорити нге буду.....
    а про козаків, проше пана, ось кілька імен: ілько струк, андрій гулий-гуленко (херсонщина-катеринославщина), яків орел-гальчевський (поділля), юрко тютюнник.....
    це 20-і роки.... [​IMG]
     
  19. Монархист

    Монархист Well-Known Member

    Відповідь: Козаки

    ;)
    Так и анекдот вспомнил:;)
    Учительница Вовочку спрашивает: Вовочка, если ты стихов и других произведений не знаешь то хоть авторов знай: Пушкин, Лермонтов, Гумилев, Есенин.
    Вовочка злобно глядя из под бровей отвечает в ответ: а вы Марья Васильевна: Костыля, Лысого. Кабана – знаете?
    -нет – удивлённо отвечает преподаватель
    -так чего меня своей бандой пугаете? :bazar:

    Это я к тому что может сразу ближе к «телу»? ;)
     
  20. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Козаки

    це я про те, що “незнання історії не робить ваші дописи правдивими”....
    це кілька імен отаманів, які з 1917 до кінця 20-их років успішно боролися з північно-східними “визволителями”....
    а ви спробуйте дізнатися про них, і одразу зрозумієте, яких козаків я маю на увазі....
     
а де твій аватар? :)