КОВЗАНКА

Тема у розділі 'Відпочинок', створена користувачем Юлічка, 20 лис 2007.

  1. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: КОВЗАНКА

    А Медик це навпроти політехнічних гуртожитків? А ціни такі самі як написано вище?
     
  2. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: КОВЗАНКА

    Так, саме там. Ціни такі ж, здається. Принаймні в п'ятницю ввечері було 20 грн за год.
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: КОВЗАНКА

    А ми тут по каналу їздимо із взуттям у наплечнику. А якщо наплечник один, а нас троє... А ще якщо закупи в наплечнику. А якщо ще й 4 літри молока! :crazy: Але їздити все одно файно. Є можливість тренуватися тримати рівновагу. Коротше, екстремальненько часом буває. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: КОВЗАНКА

    Хто-небудь в курсі, чи можна у Львові знайти дитячу секцію фігурного катання? Здається, моїй Насті Миколай принесе ковзани, а я останній раз на ковзанах була років з десять тому, коли з однокурсницею змились з пар на озера біля лісотеху... Та й то перших пів години було страшнувато - постійно валилась, а потім - звикла, стало якось веселіше падатись :)
     
  5. P1MPusy

    P1MPusy Member

    Відповідь: КОВЗАНКА

    Ковзанка - це класно. Паро днів назад був на "Медику",то просто кайф. На днях знов збираюсь піти на ковзанку. І всім порадив би йти на "Медик", бо біля ратуші площадка для катання маленька і дорожче!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: КОВЗАНКА

    [​IMG]

    ковзанка на пл Ринок 2008 р.
    фото для таких як я, які живуть у львові, але не можуть вирватися в центр
     
    • Подобається Подобається x 12
  7. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: КОВЗАНКА

    І для тих, хто не живуть у Львові, а так сильно прагнуть вирватися до нього хоч на хвилину!...
    Світлина про ковзанку--приємна, радісна несподіванка!!!
    У Будапешті теж є ковзанка біля Парламенту, але де ж їй рівнятися до львівської, Ангельської...
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. sanya

    sanya Well-Known Member

    Відповідь: КОВЗАНКА

    Ольга,нічого собі оце ковзанка !
     
  9. pol

    pol Active Member

    Відповідь: КОВЗАНКА

    Я сі перепрошую, а хто може розказати ціни для таких як я. де взати коньки? скільки коньки скільки коштує катання і скільки Мегабайт можна накатати, хто навчить , і саме головне .
    Швидка з костоправом там присутня?
     
  10. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: КОВЗАНКА

    пиво там точно поруч, а чи швидка є... певне нема - на пл Ринок ж заборонено машинам вїзд
     
  11. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: КОВЗАНКА

    Ольго, може маєте знимку ковзанки із завершеними ангелами?
     
  12. Komashka

    Komashka Well-Known Member

    Відповідь: КОВЗАНКА

    а крім Медика і пл. Ринок можна десь кататись? Як це нема де кататись хокеїстам? А де вони тренуються? Я взагалі 1 раз чую, що у Львові хокеїсти є :)
    І дійсно, де сьогодні можна ковзани купити, саме купити, бо я в житті не каталась, а "розтоптаний" 37 прокатний брати не хочу...
     
  13. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: КОВЗАНКА

    Минулого року я бачила ковзани на Привокзальному. Там в передостанньому ряді справа є павільйон, номер приблизно 117, точно не пам'ятаю. Так от там були нові і користовані лижі, борди, ковзани.. Ціни нижчі, ніж в фірмових магазинах, фірми ті самі..
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. minister

    minister Member

    добрий день!
    підкажіть хто знає: де є ковзанки у Львові в цьому році(місце/коли працюють/ціни)? :pardon:
     
  15. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    В Кінг Кросі цілий рік працює
     
  16. darialady

    darialady New Member

    Як же хочеться піти на ковзанку і покатися:cry:...про те,часу нема..сесія бліннннн..ненавиджу цей універ(((
    Вчора проходила повз ковзанку,що на Площі Ринок..ммм...
     
а де твій аватар? :)