Коти чи собаки?

Тема у розділі 'У світі тварин', створена користувачем kitana, 12 січ 2013.

?

Хто краще?

  1. Котє

    47,0%
  2. Песьо

    50,0%
  3. І тих і тих терпіти не можу

    3,0%
  1. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Мої кицьки тирять в нас... шапки. )

    Залишить хтось вільно доступну - і шапка вже в нас спальні під ліжком, а в шапці - кицьки.
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Зануда

    Зануда така зануда

    А моя з шафи шкарпетки краде. Побачить, що двері не закрити і вже в шухляді. Бере в зуби і тягне в коридор.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Нормальная кошка. Всё путём.
     
  4. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А моя молодша кицька пильнує коли двері у ванній будуть відчинені, щоб стягнути звідти гумові перчатки і погризти їх:) ще жере гумки якими гроші перев"язують.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. kitana

    kitana Banned

    ото сніг почне танути, побачите всі прєлєсті вигулювання собак в громадських місцях.

    у нас снігу немає. а от в Одесі була навесні, то спершу ніяк не могла зрозуміти, звідкиля стільки лайна на тротуарах. ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    В нас вже вся та краса повилізала :sad: під час відлиги.
     
  7. kitana

    kitana Banned

    собаки не мають гордості. з ними можна робити шо хош - вони все стерплять. вони підлабузники по природі, в цьому парадокс собачої любові. навіть якщо хозяїн повне бидло, і його ніхто не любить, то пес любить. їхня любов дурна і некритична.

    а коти - аристократи. незалежні і самодостатні.
    в селі, коли після надою давали молока тварям домашнім, то коти завжди пили першими, а собаки - сиділи і чекали, і навіть не насмілювалися запхати свою морду в панську миску.

    ---------- Додано в 20:37 ---------- Попередній допис був написаний в 20:17 ----------

    http://www.youtube.com/watch?v=aRgjnuop5e8
     
  8. morze

    morze Well-Known Member

    В Китаї попала в ДТП фура із 10000 кішок, яких везли в ресторани Таїланду!Всіх мурчиків спасли!
    Підфарбована собача шуба, стає хітом російського бомонду!
     
  9. Мені подобаються коти і собаки однаково, але пункту такого в опитуванні не знайшов :sad:



    kitana, Роблячи висновок після прочитання першого допису, це в темі обговорюється - хто краще(кіт чи собака) загрібає свою каку :)))

    ---------- Додано в 01:17 ---------- Попередній допис був написаний в 01:14 ----------

    Малих собак набагато важче утримувати, їх раціон визначається в грамах. Пару грам туди-сюди і песя відкинула лапки :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Кіт краще, однозначно:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. morze

    morze Well-Known Member

    В Англії, за надлишок ваги у Вашого котика -кримінальна відповідальність! Я-б уже відбував покарання!
     
  12. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Морзе, фото кота в студію:):)))
     
  13. ViTanya

    ViTanya Well-Known Member

    шкода, що в опитуванні немає "і тих, і тих дуже люблю". Вони настільки різні, що вибрати не можу. В одної знайомої був і песик і котик, як вони любили один одного, як разом бавились і спали! На жаль, киця для мене поки що - табу, в сина на них сильна алергія. А собацюра в мене - просто чудо. Лагідна, тільки сяду - вона зразу мені на коліна, що б я не робила, навіть якщо сушу волосся феном. Коли приходжу додому, мало зі шкури не вискакує з радості. Весела, грайлива, дуже розумна. І інших членів сім'ї теж любить.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Полковник

    Полковник миється в бані

    Уважаемый Охват, собаки не рыбки. Ни хрена с ними не станет от грамма туда-сюда.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. kitana

    kitana Banned

    яких і тих і тих ?!1

    це холівар! тут думки сторін обов'язково мають бути кардинальними.

    ---------- Додано в 21:10 ---------- Попередній допис був написаний в 21:06 ----------

    NorthWind, вьілазьте з бани, Вьі мне голос за котов должньі!:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ViTanya

    ViTanya Well-Known Member

    ну люблю я і псів і котів :pardon:. Ця темка нагадала мені про чудові збірки оповідань Джеймса Еліотта "Собачі історії" і "Котячі історії". Атвор - ветеринар, який дуже любить і псів, і котів, це видно і з його оповідань про них - написані з теплотою, любов'ю і тонким гумором. До речі, історії - реальні.
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Не станеться, здохнуть і по всьому, там того песя пару грам всього :)
     
  18. WEremite

    WEremite Active Member

    Чому немає варіанту "Люблю і котів і собак"?

    П.С.: жирафів, бегемотів, качконосів, кенгуру, ведмедів, пташок, мавп, павуків і т.д.:mocking:
     
  19. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Должен - отдаю.
    Коты!
    Однозначно! Среди них тоже дебилы попадаются, но...
    Однозначно!
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. vins

    vins Well-Known Member

    мой голос - за собак. Хотя кошки тоже нравятся, в квартире собака лучше, не вскарабкивается по шторах, не выскакивает на стол, не опрокидывает книги и посуду с полок. Мне нравится, что с ними можно гулять, ездить на природу, что они лучше слушают хозяина
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)