Коти чи собаки?

Тема у розділі 'У світі тварин', створена користувачем kitana, 12 січ 2013.

?

Хто краще?

  1. Котє

    47,0%
  2. Песьо

    50,0%
  3. І тих і тих терпіти не можу

    3,0%
  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Нє-а... Тре під фіст лізти...:mocking:
     
  2. kitana

    kitana Banned

    Якщо Ви не розпізнаєте сарказм, то я хоч три смайли поставлю, ефекту не буде.
    Це або дано, або не дано.

    Такі справи.

    ---------- Додано в 23:51 ---------- Попередній допис був написаний в 23:49 ----------

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Коты.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Коти..однозначно.
    Коти незалежні, мають гідність, до туалету привчаються мало не з самого народження, у котів не тхне з писка і шерсть не воняє, котів не треба вигулювати , а потім мити їм лапи після прогулянки Коти не гавкають і не виють, коти не лякають людей.
    Займають мало місця і мало їдять, вміють заспокійливо мурчати, від них затишніше к квартирі.
    Собак не люблю, але поважаю. тільки виключно "справжніх" великих, а не тих дзявкотливих . істеричних пародійних створінь. А ще як з бантиками або в платтячках...:crazy:
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Коти для інтравертів, собаки для екстравертів. Ще коти не жеруть лайно.
     
  6. kitana

    kitana Banned

    [​IMG]
     
  7. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    О, точно! Аж соромно за чоловіків які вигулюють оте мале на тоненьких ніжках:mocking:
     
  8. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Я екстраверт, але коти - то моє, однозначно:) Це такий суперовий антидепресант і заспокійливе в одному флаконі:)
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Кажуть,якщо файно поперчити,то нічого...ліпше,як пси,нє?
     
  10. ViTanya

    ViTanya Well-Known Member

    маєте на увазі щось таке:
    [​IMG]
     
  11. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Саме то....
    Правда,найліпше,то вотово...

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Згадав анєгдот, "....та ви їх просто готувати не вмієте." :)))
     
  13. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Я люблю і котів, і собак :) Ці тварини дуже розумні, що одні, що другі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Хм.....................
     
  15. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Ну так звичайно, чим більше пізнаю людей, тим більше люблю собак. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А ще коти не хроплять....
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Буває, що підхропують, але дуже рідко і тихенько. :)
    Не знаю, до кого там більше прив"язується середньостатичтичний кіт - до хати чи не до хати, але у мого депресняк без мене. Годують і носяться з ним всі однаково, але сам йде на руки і летить на перше ж "Бакся-бакся-бакся" тільки до мене, і з роботи чекає тільки мене, і лазить хвостиком, коли я купаюся, сидить поруч на краю ванни (раз навіть мало не звалився у воду), інших просто терпить. Зате дуже вихований, чистенький, від нього в хаті шкоди взагалі нема.
    Декілька років тому ми поїхали на день до родичів на село, вдома залишився попередній кіт, він тоді доживав останні дні, вже й практично не міг ходити, але коли ми повернулися, то побачили, що він з останніх сил доповз до дверей і мовчки плаче, як людина. :sad:
    Взагалі, душевний був звір, тільки балакучий дуже. З часом зрозумів, що розмовляти з господарями, особливо раненько або пізно ввечері, треба на такій відстані, щоб тапок не долетів. :)
    Коли у нас був ремонт, ми з чоловіком ввечері, всі в пилюці, посунули виносити сміття, ключів не брали, бо в хаті був тато, а той собі спокійненько пішов купатися, навіть нашого дзвінка не чув. Так би і стояли невідомо скільки як два бомжі під дверима, якби не кіт: він з криком носився від вхідних дверей до ванни, поки тато нарешті не здогадався нас впустити до хати.
    Так що не треба розказувати, що коти чимось гірші від собак (звичайно, бувають винятки, але хіба мало є дурних псів?).
     
    • Подобається Подобається x 10
  18. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Мой попередний кот, старенький уже, несколько дней не ел и не пил, все понимали, что собрался умирать. Был рабочий день, все разошлись. У меня сердце беду чуяло, отпросился пораньше с работы. Прилетаю домой и к Сильверу. Он приоткрыл глаза, из последних сил протянул мне лапу и умер. Дождался, чтобы попрощаться.
    Гениальный кот был. Других таких не видел.
     
    • Подобається Подобається x 11
  19. Кохана

    Кохана LuBimaya

     
  20. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    мій так тирить в малих дрібні м'які іграшки, а в мене - клубки ниток.
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)