котел на тверде паливо

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Мих, 29 лип 2014.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Pavel Chavyr

    Pavel Chavyr Well-Known Member

    Мих,запускали? На вигляд зроблено добре, акуратно, хоча я ще той спец, але деякі моменти здається можно було б зробити простіше.
    комин з нержавійки? ТА купували готовий чи замовляли? (хоча судячи з ціни - мабуть купували готовий.)
     
  2. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Теж взнавали за твердопаливний котел. Задоволення не з дешевих, з теперішнім курсом. Мені сказали такі розцінки: котел - 21 000 грн. (український виробник, циліндричної форми, сталевий 4, на площу 110 кв. м.), встановлення- від 400 до 800 дол., додаткові витрати на матеріали (там ще має бути якись бак) - 800 дол. У нас місця нема на його встановлення, там де він має стояти має бути досить просторе приміщення, у колишній нашій газовій котельні соїть насос на воду, сходи на горище. Гараж знаходиться десь на метровій відстані від будинку. Поки відмовилися від встановлення, через ціну :sad: хоч газ теж буде не з дешевих.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Не запускав по причині, що ще нема комина. Не можу знайти майстрів, які б поставили мені комин з нержавійки. Якщо маєте якісь контакти майстрів - буду вдячний.

    Що таке ТА?

    ---------- Додано в 18:08 ---------- Попередній допис був написаний в 18:06 ----------

    Ні, просто абідна... там не одна шуба...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  4. Pavel Chavyr

    Pavel Chavyr Well-Known Member

    ні, я ж не зі Львова, тож не допоможу.
    ТА - теплоаккумулятор, ота здорова діжка утеплена. Який об’єм, до речі?

    ---------- Додано в 18:16 ---------- Попередній допис був написаний в 18:12 ----------

    я комин сам собі ставив. Однак ще не закінчив, треба огорнути ватою та в гофру одягнути
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не знаю, але чув одним вухом, майстри казали 800 літрів.
     
    • Тупо Тупо x 1
  6. Pavel Chavyr

    Pavel Chavyr Well-Known Member

    не мало, якщо добудете дешевих дров, то зможете газом зовсім не топити
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    рахуємо.


    газ:
    4500 м3 спалюю газу на рік.
    тариф на сьогодні: 1.80грн.

    отже: 4500*1,80=8100 грн. / рік

    дрова:

    16 кубів дров потрібно на рік.

    1 куб 350 грн.

    16*350=5600 грн.

    економія 8100-5600=2500 грн/рік.

    Якщо врахувати, що все-таки газ буде часом використовуватися, то майже нема економії.

    Але то при тому, якщо газ не зросте в ціні.
    Ну і ще... я з тарифу 1.8грн. за куб. перейду у тариф 1.2грн. за куб.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 1
  8. Pavel Chavyr

    Pavel Chavyr Well-Known Member

    На відміну від газу дрова за ціною можуть бути дуже різні.
    Я дізнавався, скільки просять у нас і вирішив, що мені можна замість машини дров придбати пару тонн гранул.
    Трохи зручніше ними топити, кількість тепла приблизно така ж. Ну і на додаток це стане моїм маленьким вкладом в розвиток прогресивних технологій опалення.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Знаю, навіть думав зайнятися виробництвом тих гранул. Але якщо на дрова ціна різна, то на гранули - стабільно висока.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 1
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Газ - не різний?

    У мене газовий котел. Максимальна позначка "6" на регуляторі тепла. Минулі роки, коли я ставив на "2" руку годі було втримати на батареї, а тепло просто валило, сьогодні я включив на "2", а це тритина від максильного і що? Батарея тепла, як дупа. Насило помітно то тепло. А лічильник гуляє, що дурний. Значить газ некалорійний, з домішками газу, який не горить, а платня, як положено і то, як то кажуть, ще не вечір. А бук... що того року, що минулого - той самий.

    Зараз у мене проблема з комином. Насилу знайшов поставщиків - ажіотаж.... чекаю три тижні від нині, поки привезуть, львівські ж майстри гарантують на 26 грудня - черга.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 1
  11. Pavel Chavyr

    Pavel Chavyr Well-Known Member

    так, є таке, мушу визнати. Можна інертні гази підмішувати, можна тиск зменшувати. Я мав на увазі, що вартість дров залежить від регіону. І від попиту та пропозиції, звичайно ж.
    Мені газон дубу обійшовся в 1900 грн. Та й то - сируватий, свіжий.
     
  12. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    :sad: у Львові газ ще в квартирах нормальний і тиск і його КД. А от за містом в особняку, просто жах ... горить як свічка і тепло ж таке саме. Раніше списували на старі труби, але 2 роки тому мешканці нашої вулиці поміняли труби на сучасні. І що з того - газ такий самий, лише на лічильнику цифри пролітають. Як з цим боротися? У нас на жаль монополісти в енергетиці і в газопостачанні... Поки що нема за що поставити твердопаливний котел. Хоч стоїть сучасний газовий котел. але з таким газом не нагрієшся.
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а мені ЗІЛ твердопородистої мішанини 2200 грн.

    ---------- Додано в 22:11 ---------- Попередній допис був написаний в 22:10 ----------

    Дороге задоволення - визнаю.
     
    • Тупо Тупо x 1
  14. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Миху, що за комин такий, що аж в дефіциті? Колега на минулому тижні замовив до каміна, то за 3-4 дні привезли
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я теж так хочу, давайте реквізити!!!!

    мені потрібно. 200х260 н/н 1 мм. утеплена з нержаавійки.
     
    • Тупо Тупо x 1
  16. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Завтра вранці буду бачити, запитаю реквізити )
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Дякую.:uanew:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  18. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    То не булькає, нє? )))
    Як кажуть, про вовка промовка. Кулєга сам завітав до мене.
    Тел виробника 0676749555, звати Ігор.
    Є хороша новина, вони замовляли собі десь кудись другий комин, то він виготовив до вечора того ж дня.
    Але є якесь застереження. Шви не варені, а фальцовані. Не знаю, чи то настільки критично, бо сам не бачив. Так що дзвоніть, розглядайте, домовляйтесь
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Задам дурне питання, а що якщо взяти український котел по дешевше, і пришпандьорити його без всяких обв'язок в існуючу систему водяного опалення, хватить його як додаткове опалення, щоб хоча б вписуватись в тих їхніх 200 кубів газу в місяць. Зараз спалюється від 250 до 400.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    На обв'язку в мене просто тупо нема місця, та і бабла шкода, при такому курсі та вся фігня вже до 100 000 стане, а наш котел коштує 5-8.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)