Косметика для проблемної шкіри.Хто чим користується)

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Lvivska Kvitka, 6 вер 2014.

  1. Irishka sun

    Irishka sun Member

    На мою думку їжа, спорт, статеве життя та ще багато чого має вплив на стан шкіри, але слідкувати за всім цим, коли в тебе робота та дитина дуже важко і хочеться себе чимось побалувати:) Тому я для себе вирішила іноді відвідувати салон краси, щоб професіонали займались цим:cools: Пробувала в різних, але найкращий ефект отримала в салоні нава, в тц Роксолана. Вони використувають якісну німецьку косметику, яка діє з першої процедури, а шкіра виглядає підтягнутою та свіжою довгий час.
     
  2. AlinaRoy

    AlinaRoy Member

    Я люблю користуватися маслами для шкіри, а креми не купляю вже давно. Особливо подобаєтся кокосове - можна наносити на волосся, обличчя, руки і все тіло)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    О я теж чула за кокосову олійку,хочу собі придбати для волосся.А ви яку саме купуєте і де?
     
  4. MyruSlava

    MyruSlava New Member

    для проблемної шкіри то до дерматолога чи до косметолога треба.. в мене тонка суха шкіра і сипало постійно. в центрі знайшла салон нава з німецькою косметикою. діагностику шкіри зробили. графік відвідувань запланували. пройшла курс професійного догляду. файно, тепер проблем не маю, вдома собі тільки вмиваюсь та кремом користуюсь захисним
     
  5. exsbar

    exsbar миється в бані

    спробуйте косметику мертвого моря
     
  6. Svetusa

    Svetusa New Member

    Згодна з Вами! Дуже професійнний салон:) З першого вібвідування пішла до дому "свіженькою" и счастливою ) :yahoo:
     
  7. lorens

    lorens миється в бані

    Крем Акнестоп мені дуже допоміг. Але ним треба періодично користуватися для підтримки ефекту.
     
  8. Irina Serova

    Irina Serova Well-Known Member

    Стан шкіри може свідчити про внутрішні проблеми організму. Досить часто буває, що проблеми зі шкірою викликають збої гормонального фону. І в таких випадках однієї косметики буде недостатньо.
     
  9. terRen

    terRen Дуже важлива персона

  10. windrunner

    windrunner Active Member

    я віддаю перевагу ізраїльській та європейській косметиці. такі фірми як onmacabim, ella bache, jean darcel. мені радить її мій косметолог. я дуже задоволена)
     
  11. Anns

    Anns миється в бані

    А чи варто взагалі користуватись косметикою, якщо в вас проблемна шкіра?
     
  12. burtseva

    burtseva миється в бані

    раніше користувалась ланкоме, но їхня продукція трохи дорога. хоча я б сказала вона була того варта. но зараз перейшла на натуральну косметику від гуам. надибала її на еко лавці. досить така хороша. висипів уже давно не має. но також знаю що цинкова мазь також дуже добре допомагає при пришах та висипах
     
а де твій аватар? :)