Корупція.

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Мих, 9 січ 2007.

  1. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція.

    для особливо інтелектуально обдарованих - у сучасному жаргоні "ржати" - це нестримний регіт :D
    маєте ще щось мукнути?
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція.

    мукнути - ні, бо корова мукає, але є тварини, що ржуть.
     
  3. Відповідь: Корупція.

    Думаю, їм прапор не можна в руки давати! у всіх значеннях цієї крилатої фрази!, вони осквернять любий прапор !. Будь-яку ідею, знизять рейтинг будь-якої партії, що їх до себе візьме ! От вони і роблять тому свої типу "партії" з внутрішніми зв'язками як у організованих злочинних угрупуваннях ! [​IMG]
    Краще їм така порада - Стріляйтеся - бо ви того варті ! :suicide:
     
  4. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція.

    слово ржати має два значення, але для вас одне так і залишається недоступним ;) воно ж бо думка у вас пряма, як слід від фуражки ;)
    Для прикладу - "мичати" - може не тільки корова ;) Є ще синонім - "мимрити" ;)
    ==
    Хоча це все не має сенсу - мичіть си, що хочете ;)
    Вам, як еталону - все можна ;)
     
  5. шахрай

    шахрай Well-Known Member

    Відповідь: Корупція.

    Поки на Україні буде корупція на кожному кроці -ми ніколи не будем цивілізованою державою.Так як корупція є в усіх без винятку країнах світу,але її стримуують відповідні державні органи,в Україні метастази корупції вразили всі сфери суспільства,але без антикорупційних радикальних реформ наша країна залишиться на узбіччі
    третього світу,ми будем для "золотого мільярду" людьми нижчого сорту.
    Якщо ми це не зробим-за нас це ніхто не зробить...
     
  6. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Корупція.

    Ви не думаєте, а вашого життя не хватить, на се?
     
  7. шахрай

    шахрай Well-Known Member

    Відповідь: Корупція.

    Вистачить,не хвилюйтесь...
    Якщо ні-так і буде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Корупція.

    ось ви говорите коруція....Приїхала до мене швидка допомога ,зразу заплатив як належиться ,все зробили по людськи.Але перебіг хвороби змусив в той же день зробити ще один виклик.Так як голова вже була замакітрена ,то замешкался з оплатою.То що скажу я вам ....краще би вони не приїзджали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. шахрай

    шахрай Well-Known Member

    Відповідь: Корупція.

    Люди самі призвичаїли лікарів до хабарів,це по-перше.
    По-друге,спробуйте прожити на лікрську зарплату.
    А по-третє,якщо б в Україні було запроваджено страхування на законодавчому рівні,було все набагато простіше...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Корупція.

    не вмирати ж їм, на ганку лікарні...
    на лікарську з/п не прожить це точно, але всі ж знають що як лікарям підняти з/п, то їхнє ставлення до паціентів не зміниться.
    з яких таких фондів? Ви думаєте про шо говорите?
    Тобто заре підприємство плоте 38,19 % у фонди, а ви пропонуєте створити ще 1 фонд і додати відсотків це думаю не менше 20% на тобто у кінці получєцця 58,19%, відсотків тільки на фонди, а ще 20 % конкретно на додану вартісь то в кінці 78,19%...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Internati

    Internati миється в бані

    Відповідь: Корупція.

    А може знову запросити вікінгів на трон?!
     
  12. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Відповідь: Корупція.

    потрібна чесна еліта що горить бажанням жити чесно і щоб люди жили чесно.поки нагорі крадуть і купують і обходять закони за леве корупція непереможна.тобто шансів на некорупційну країну дууууже мало
     
  13. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Корупція.

    То щира правда. Навіть, приїхавши в Америку, тут таке почали робити. Але "тупі америкоси" їх швидко від того відівчити. :)


    А на вчительську? ;) Мої колишні колеги далі в школі працюють і як не брали ніколи, так і не беруть. Точно знаю! Хіба моя коліжанка-математичка вдома репетиторством для поступаючих і студентів займається.
    А лікар хоч має можливість приватну клініку відкрити.


    А я думаю, що наші лікарі, що так навчилися, щоб їм "віддячувати", то би і попри то таки хабарі брали. Краще все перевести на приватну медицину, де би і ціни були різні ( який лікар, така і ціна), а для зовсім бідних - безкоштовні медичні купони, по яких лікареві оплачує держава.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція.

    :eek: Що, підло і нагло вбили, а квартиру пограбували?

    Як мінімум один незнаючий є - я!

    Абсолютно вірно! Додам тільки, що одночасно збільшиться і собівартість лікарської послуги, адже потрібно буде утримувати ще 2 структури.

    Олю, ну не смішіть!:D
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Корупція.

    Ну навіщо пердьоргувати,хіба я сказав що проти платити за виклик.Попалась некваліфікована бригада.Такий то льос.
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція.

    В який спосіб, дозвольте запитати?
     
  17. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Корупція.

    Та америкоси то Павліки Морозови ,напене ментам заложили
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Відповідь: Корупція.

    що значить заложили-тут висока ступінь довіри до влади і тому всі питання і розборки через владу--суд.а власне вирішення в позавладному просторі питань і веде до корупції і зловживань.
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція.

    ну так... а як інакше?

    Додано через 1 хвилину
    О! Якщо по-серйозному, то це є дуже важливо. У нас термін стукач - це навіть той, що говорить правду.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Відповідь: Корупція.

    хто не порушує і не зрізає кути на того не настукають--нема за що.а якщо щось або хтось робить щось протизаконне то ти сьогодні промовчиш а завтра це вдарить по тобі.просто народ повинен вірити що держава відреагує правильно і зло буде покарано.я тут на авто 9 років їзджу і ні разу мене поліція просто так не зупиняла.і на кемпінгу коли одна компанія пісні голосно співала о 12 ночі то поліція приїхала і дала тікети всім після того як хтось подзвонив.ніхто не пішов права качати бо всі знали що через 15-20 хвилин приїде крузер і все буде тіп топ
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)