Корупція в освіті

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Банду_таки_геть, 18 лис 2007.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція в освіті

    У 1998 році своєю головою. Слов"янська філологія.
    Брат на географічний 3 роки тому. Теж своєю головою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Kaff

    Kaff Well-Known Member

    Відповідь: Корупція в освіті

    А ви почитайте іншу гілку в "Оголошеннях".
    "КУПОВАНИЙ ДИПЛОМ"
    http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=29137
    На-жаль все виглядає не так оптимістично.
    Модераторам пропоную об'єднати гілки, адже тема болюча і актуальна
     
  3. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція в освіті

    До чого тут корупція? Теж карний злочин, але не корупція.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Kaff

    Kaff Well-Known Member

    Відповідь: Корупція в освіті

    ну тоді буквально трактуючи сказане, зауважу, що будь-які зловживання в освіті - це теж не корупція, бо корупція - це якщо кримінал зрощується із державною владою.
    а якщо серйозно, то все це - злочини
     
  5. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція в освіті

    З моєї (не юридичної) точки зору, корупція, - це коли не тільки держслужбовці, а будь-хто створює такі умови, або прямо вимагає оплатити йому роботу, за виконання якої він отримує заробітну плату від держави.

    Звісно, що це злочин. Але якщо людина добросовісно виконала свою роботу і я хочу їй віддячити за це, неважливо грошима, подарунками, чимось іншим, то у цьому нічого поганого немає.
     
  6. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція в освіті

    Я не уверена в положительности внешнего тестирования. В основном, потому, что заранее надо заказывать и планировать какие предметы сдавать. А у нас немало было студентов, особенно заочников, которые решались начать учебу в последний момент. Этих людей сейчас выбросят за горизонт, раз они заранее не побеспокоились...Поэтому я бы оставила все-таки смешанную систему, чтобы наравне с внешним тестированием и экзамены оставили вступительные тоже, хотя бы на заочное..
    О коррупции же можно много говорить, но факт остается фактом, кто учится, тот не платит (и мы сами таким студентам рады), но есть такие, которые ничего не хотят делать, а только нудят-нудят, выпрашивая оценки... Как с этим в СССР боролись? Да очень просто. У нас из 3 групп по 33-34 человека в каждой (всего около 100), осталось ровно 31 человек (из которых 16 иностранцев и 15 советских).
    А сейчас мало того, что зарплата никакая, так еще попробуй их повыгоняй всех, сразу начнут сокращения штатов. А тогда на это внимания не обращали. Могли за одну сессию из одной группы оставить 3 человека, зато тех, кто учится.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція в освіті

    Зет,
    не смотрели "Свободу" Шустера по этому вопросу? Мне очень понравилась позиция Табачника и очень не понравилось поведение его опонентов (об ихней позиции не говорю, она проста "все, что мы делаем, хорошо").
     
  8. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція в освіті

    Вірю, що Ваше сумління і віра не дозволять обманювати але на жаль в більшості платять.
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція в освіті

    Вчилася так і стільки, що здавалося іноді, вже в очах блискає.
    Зі мною вчилися і ті, хто платив, і ті, кого батьки запхали насильно (вони зазвичай потім кидали або тягли все на платні та трійках), і ті, хто поступив сам з першого разу, і ті, хто сам, але з другого разу.

    Щодо того, що в часи союзу не було хабарів (десь вище було сказано, що "в ті часи про таке мови не було"). Мови може не було, але саме явище все одно існувало. Тільки не так поширено. Моя мама не пішла в медицину тому, що було дорого поступити. А тато не пішов на історичний, бо там процвітало кумівство.
     
  10. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція в освіті

    Платять 2 категорії:
    1) ті, хто немає розуму вчитися;
    2) хитрожопі, які хочуть мати диплом "на шару".
    Крапка!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція в освіті

    На рахунок розуму Ви не праві. В школі я навчався на "добре", за пів року до дембеля і два місяці після дембеля вчив одну хімію, хоч в школі знав не погано. З армії мав рекомендацію для вступу позаконкурсом, головне було здати на трійки. Коли здавав документи у Львівське медучилище, щоб закінчивши, поступити в медінститут, мене разів 15 навертали з документами, все чогось бракувало і головне при кожній здачі запитували з ким я приїхав, про що я потім второпав. Мама казала, що говорила з людьми і це обійдеться всього рублів 200. Ні. я як осел вперся, що поступлю сам. Всі іспити здав, а на хімії отримав незадовільно, більше того, змушений був написати розписку, що не в змозі відповісти на питання, інакше б не повернули документів, в той час, як переді мною відповідав дуб з дубів, якому я сам підказував формулу води і він поступив. А Ви кажете немає розуму. Про що мова, Степанич...?

    Після медучилища зробивши висновки, пішов поступати у ВУЗ. Зі мною поступав мій однокласник, до якого в школі мені було далеко. Він пролетів, як фанера над Парижом, а я поступив, тому що підключили людей. Начаючись, я дивувався, як можуть у ВУЗі навчатись студенти, які не можуть два слова зв"язати, в той час як не поступили діти з срібними і кілька з золотими медалями.

    Цікаво Степаничу, як і де поступали Ви ?
     
  12. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Корупція в освіті

    В школі я вчилась сама, золоту медаль не хотіли давати, бо "золоту медаль дають не тим, хто на всі 12 вчиться і тим, хто на всякі олімпіади конкурси бігає, а тим, хто її ГІДЕН" . В результаті мала медаль і мало не мала нервуовий зрив.

    В Універ поступила сама, але рік гарувала в репетитора.Він -золота людина, так готує, що практично всі встпаюь на державне. В ІНфіз поступала по приколу, і поступила на державне і денне.

    Хабарі в Універв дала декілька раз. Один раз за 2 дні до виїзду на навчання до Швейцарії,сесію здавала достроково, залишився останній екзамен...а думки були зовсім не про те...
    Ще було за те, що з роботою просто не встигала відвідувати певну пару....але платити майже всі, і екзамен коштував рівно 4 години моєї роботи. Я вирішила , що краще попрацюю, ніж вчити невідомо що ( 90 питань, з який вичитали 20, решта треба було шукати самим і вчити)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: Корупція в освіті

    знайома ситуація. вона теж "сприяє" тому щоб не вчитись, а "рішати діла"
     
  14. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція в освіті

    Я писав раніше. Деталізую. 1970 рік - Кіровоградське медичне училище. Поступав після 8 кл. з похвальною грамотою. Екзаменів не здавав, зарахували зразу. Ніяких хабарів. Після армії наші з Вами долі схожі. Отупєл, але був наглий!:) Теж мав направлення, але на ПВ. Мав червоний диплом з училища, тому повинен був здати один екзамен на 5 і поступив би зразу. Здав на 4. Довелося здавати інші. Здав. Поступив. Без хабарів. Але після першого семестру було враження, що потрібно навчання кинути. Ніяк не давалась органіка. Але на другому семестрі наче очі відкрились! Армія, ітіть, панімашь! Закінчив Дніпропетровський медичний інститут з червоним дипломом. Ніколи хабарів не давав. Приїхав працювати за направленням. Через 3 роки став завідувачем відділення. І знову без хабарів. Далі не буду описувати, але і я, і мої діти вступали і навчалися без хабарів. Моя дружина також. І невістка. Тому мені доводити щось інше - не потрібно! Якщо я лисий, то лисий. І як би мені не доводили, що я кучерявий, - не повірю!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція в освіті

    Та ні, я вже зрозумів. Дякую за відповідь, Степанич, вірю, що правда.
    Видно чомусь я лише потрапляв в якісь немудрі ситуації. Що було то було..., продовжуємо жити !:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція в освіті

    Нет, передачи не смотрела...
    На счет взяток. Никогда никому за учебу не платила, но уроки учила. Хотя было всякое.. Было, что и препод въелся, просто пришлось потратить на этот предмет больше времени, чем сразу планировала.. Этот сдала на отлично, а следующий завалила на удовлетворительно, т.к. не успела толком подготовиться. Хорошо, что курс еще не заканчивался и перекрыла в следующем семестре.
    В то же время подруга моей матери проникновенно делилась "пришлось проплатить за Наташу, но ты же все сама понимаешь..." (Нет, моя мама не понимала...)
    Наташа же училась на экономическом (по мне, то легче трудно и придумать..). У нас все, кто не потянул, уходили на экономический и наши бывшие троечники получали "красные дипломы" там. Не получили их только те, кому было лень пересдать предметы еще с нашего ВУЗа)...

    Поэтому уверена, кто учится, тот не платит.. Просто завелось слишком много шаровиков-затейников.. Сначала ничего не учат, потом ищут как бы прорваться, затем рассказывают легенды, что б оправдать себя любимого (не признаваться же что сам дуб-дубом или лентяй..), о невозможности выжить по-другому..
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція в освіті

    Александр Зинченко, директор Московского агентства управленческих технологий, советник руководства министерства промышленности и энергетики Российской Федерации
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція в освіті

    не зовсім... хабарництво тоді так само процвітало... більше трохи боялися, а так... там ще було таке поняття, як "дефіцит", "з-під прилавка", правда це освіти не стосується, та в учбових закладах.... а хто вчився заочно.... вечірньо... все було, просто не знаємо, давно було...Мало того, саме при совітах люди й навчилися красти і хабар давати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Корупція в освіті

    Умгу!!!И только при советах появилась заповедь :"НЕ УКРАДИ!"...
    а до этого никто ничего не крал и взяток никому не давал!:)
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція в освіті

    це той випадок, чітателю, коли я з вами згідний
     
а де твій аватар? :)