Корупція у правоохоронних органах

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Банду_таки_геть, 18 лис 2007.

  1. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Ну,що Ви,Калиновський,як можна...У нього ж вітчим...Тсс!
    [​IMG]
     
  2. Зів'ялий мозок

    Зів'ялий мозок Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Як майбутній юрист, що полюбляє хизуватися своєю принциповістю :p , Ви повинні вміти переконувати будь-кого за будь-яких обставин. Навіть проявляючи твердість свого характеру. Принаймі, щоби Ваші знайомі не намагалися цього здійснювати у Вашій присутності. Це повинно бути Вашим першим стратегічним завданням. Починайте з таких малих справ. Це допоможе Вам вдосконалитися у мистецтві риторики та переконання.
    Мої знайомі знають, що деяких коників у моїй присутності робити вони точно не зможуть, бо я їм цього не дозволю. Хоча я не є юристом і не збираюся ним бути. Ви просто проявили слабкодухість.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. kYula

    kYula Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Ви мене не чуєте (в даному випадку: не бачите). Не маю більше бажання надалі дискутувати в цьому питанні. Так само не хочу спостерігати як Ви споглядаєте на нові ворота - набридло!
    Дай Боже, щоб я зі своєю антикорупційною думкою не мала рації, а у Вас вийшло форумними установками типу "давати хабарі не можна тому що..." ,вдалось заохотити народ України змінити ситуацію. ;)

    Зів"ялий Мізку, дякую Вам за пораду!
     
  4. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    kYula, Ви не ображайтесь але кожен має право на свою думку. Не все так погано в нас, як здається. Щороку гине кілька десятків працівників правоохоронних органів, значить щось робиться і добре. Ну добре, хай він і взяв тих 100 гривень, а хто його знає, що завтра з ним буде... ? Може іноді перебуваючи в стресовому стані після ДТП він щось і зробив не так але це ж фактично стан неосудності. Уявіть собі, якби ДАІ взагалі не було, що робилось би на дорогах...?:suicide:
     
  5. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Цікаво,ну чому,чому оці тупі американці,німці,поляки, і ін. не беруть і не дають хабарів?
    Ну,чому вони настільки тупі?!
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    але взагалі просто це якби приниження гідності- давати і брати хабарі

    p.s.за поляків я би посперечалась... але боротьба там іде повним ходом
     
  7. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    ви занадто багато надії покладаєте на держ примус :)
    так, можна згадати історію про шибеницю яка стояла без діла поки не зігнила, але страх утримував людей від вчинення злочинів, але можна і згадати як вішали колись злодіїв, а інші тим часом користуючись тим що натовп дивився на це видовище тут же і обкрадали людей в натовпі...
    коротше, примус мало що помагає, імхо

    Додано через 3 хвилини
    та дають вони хабарі, просто не так часто і то не так просто як в нас
    і не найнижчих рівнях, а на вищих, тому про це маловідомо :)
     
  8. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Та хто його знає...?;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Я тоже колись видів кіно з Ван Дамом,то там взятки давали.Всьо сходиться!
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    а що корупціїйних скандалів там не буває?
    певно тому скандалу передував якийсь хабар, чи як?
     
  11. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Різниця в тому,що у них чиновник,на якого впала підозра,негайно подає у відставку.А в нас повна "свобода слова" - всі знають що при владі злодії,кримінальні авторитети,знають їхні мільярдні оборудки,але чиновникам то десь.В тім самім місці то мають правоохоронні органи,прокуратура,суди.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Я бачив цей фільм. Це "Бандитський Петербург" про Антибіотика. Сильний фільм !:bazar: :aggressive: :ninja:

    Додано через 2 хвилини
    Щось нічого не чув по польських каналах.
     
  13. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Шкода,про Ахмєтова ще не зняли.Треба ідею дати...Такий серіал би вийшов...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    а чого ви до списку "хабарів не берущих" приписали поляків? та поляки на митниці хабарі беруть не гірше наших :)

    Додано через 31 секунду
    а може і гірше, але беруть!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    У Вас як брали,гірше,чи краще?
    [​IMG]
     
  16. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    :D під "менше" мала на увазі "рідше"
    в мене не брала, бо я в Польщу ніколи не їздила, але знайомий весь час щось туди-сюди возить, то розказує як, що і до чого :)
    а ще тьотя по роботі (державній) кілька років тому часто кордон перетинала то каже, що ревізори що наші що польські однакового щоразу грошей хотіли, незалежно від того чи щось везеш чи ні, просто приходять і мають піти з грошима
    може зараз ситуація і змінилася, але де ж би то так кардинально, щоб поляки взагалі хабарів не брали?
     
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Мусять брати,бо вони працюють на кордоні(з тамтого боку кордону нема) і мають живий приклад до наслідування.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    "Количество таможенников и пограничников на границе с Украиной,получивших СРОК за последние ПОЛ ГОДА - БОЛЕЕ 50 ЧЕЛОВЕК!!! Вот это люди борются с коррупцией, это я понимаю!" http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,3248391
     
  19. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Ромку, поляків тре викреслити з цього списку:D , беруть хабарі. Як прикордонники так і транспортна поліція.:p

    Додано через 1 хвилину
    Тобто в наших?:D
     
  20. volk

    volk Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Озираючись назад, складається враження, принаймні в мене, що для українця існує тільки один закон - зв"язки і могорич. Все інше - лише для створення ілюзії правової держави. Українцю закон не потрібен. Будь що можна вирішити при допомозі цих двох "інструментів". А якщо легалізували б зброю на Україні, то ще додалося б це. От і весь закон.

    Додано через 4 хвилини
    Цілком згідний. Але це стосується не тільки закону. Бо якщо чекати, що хтось прийде і зробить, то прийде зовсім не той, і зробить зовсім не те. Історія вже показала, як то буває.

    Загалом додав би, що виконання закону завжди спиралося на постулат "неуникнення покарання". Тобто, кожне порушення має бути покаране. А кого на Україні карають? В нас же ж відповідальності немає, - ніхто ні за що не відповідає. Колись кинеш папірець на вулиці мимо урни - зроблять зауваження, або оштрафують. А зараз той міліціонер з патруля сам кидає мимо. Урну ще пошукати треба... А Ви говорите - закон, закон...

    Додано через 20 хвилин
    На мій погляд, в Україні існує лише два шляхи подолання корупції. Перший - як в Німеччині, тотальний "стук". Тільки мені здається, що в нас це просто стало б приводом для давання ще одного хабаря... Другий, як я вже писав, це моніторинг не тільки прибутку громадян, а й їхніх витрат, для цього потрібен перехід на переважаючу безготівкову форму оплати всіх послуг. Якщо людина витратила 50000 $, при цьому заробила ( офіційно) 20000, то виникають питання. Одразу з"явилися б дешеві і квартири, і машини, і все інше. Тільки хто такий закон прийме в Україні, з огляду на сказане вище?

    Додано через 22 хвилини
    В мене не складається.
    А що, не вдалося права купити, чи не хватило? Могли б принаймні, спробувати :D :D
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)