Корупція у правоохоронних органах

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Банду_таки_геть, 18 лис 2007.

  1. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    люди дають

    чому в Англії/Німеччині/Франції в людей навіть такої думки не виникне навіть- ПРО МОЖЛИВІСТь ДАТИ ХАБАР...

    за перевищення швидкості відповідали і Король Швеції і Періс Хілтон...
    Бо за порушення закону - треба відповідати! і цього уникнути неможливо

    Додано через 5 хвилин
    це окрема тема... чому люди ідуть в ДАІ...
    там більшу половину можна виганяти спокійно, бо ніякої фунції вони не виконують. Краще камери закупити, а решті підняти зарплату до нормального рівня

    Додано через 8 хвилин
    думаю, якшо ви для своєї коліжанки авторитет, то вона би задумалась наступного разу перед тим, як перевищувати швидкість...

    бо вона несе відповідальність не тільки за своє життя, а і за життя пасажира
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    ну якщо чергування часто, то не "виживати", а жити на широку ногу, нє?
    а жінка в сімейний бюджет нічого не докладає? правильно, а нащо?
    попробував би ваш брат роботу змінити і мізками для разнообразія попрацювати замість того, щоб п’яних водіїв відпускати щоб ті за пару метрів комусь все життя переїхали...
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Ну волк, Ви і даєте ! А Ви знаєте, що в міліції є таке поняття, як ККД або показник в роботі. Можливо цей капітан не одну справу розкрив, не одне життя врятував, от і керівництво враховуючи результати його роботи, скерувало в Київ. А про машини, то таке... Хто його знає скільки він ризикуючи своїм життям, врятував інших життів...?:agree:

    От бачите, які Ви підставили невинну людину. Раз Ви такі правильні, було сказати, що Ви готові до суду, тому що усвідомлюєте свою вину. Людина пішла Вам на зустріч, а так кажете....;)
     
  4. kYula

    kYula Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    (трішки не по темі)

    новинар

    Ось чого я вимагаю: здійснення влади в проблемі хабарництва, а не галасів на форумах: треба починати із себе, низька правова поведінка, люди винні в хабарях і т.п. Від цього нас навряд почує багато "хабародавці" і "хабароприймачі"

    Додано через 1 хвилину
    цікаво ж як?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    +10!
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Не можу погодитись. Наш бувший участковий, майор міліції вже на пенсії і ніхто слова поганого про нього не скаже. Люди, яких він посадив, до сьогодні йому дякують, за те що стали нормальними людьми. За 30 років роботи в органах придбав собі комбайн, дві легкові машини, а сам по сьогодні в фуражці ходить, а Ви кажете хабарі, справу замкнути, не солідно...;)
     
  7. kYula

    kYula Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Хотіла була задати те саме питання, але гадаю (я не права?) що більш за все Ваша відповідь була б такою: "Люди не дають"
    Люди не дають, бо знають що й пропонувати - безґлуздо, бо правоохоронці можуть таа-акий скандал роздмухати!
    Чому Періс не дала хабар? Може в неї так мало грошей? Чи може так хотілось побувати у в"язниці??? - Моя думка: може й пропонувала (але не факт - тобто не знаю про наявність такого), але полісмен або відмовився або відмовився б...
     
  8. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Та що Ви таке говорите, за день 500 грн... . Не смішіть, мій знайомий вже біля 20 років в ДАІ, жінка постійно плаче, що ледве кінці з кінцями зводять. То щось не може бути...?:D :D :D
     
  9. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Винятки лише підкреслюють правило.
    У нас садять за мішок бульби,вкрадене паця,розбитий писок.А чи хтось бачив,щоб посадили чиновника,його відприска,мільйонера(злодія).
    У нас їх нагороджують орденами...
    А катування людей у відділеннях?Це окрема історія.Розкриття злочинів на висоті,тому що слабкодухий,після дня катувань розкаже все,що було і чого не було...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Як, як ! Самі запропонували взятку, чи то Ваші знайомі, а тепер кажете беруть... Якби ніхто не давав, то і ніхто не брав би. Це навіть не взятка, якщо на то пішло, а подяка за те, що справа не пішла до суду...!:agree:
     
  11. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    чому не дають хабарів? чому не списують домашнє завдання? чому не роблять шпаргалок? Чому переходять тільки на зелене світло? чому не смітять на вулиці? чому не крадуть люки з проїздної частини...

    Додано через 3 хвилини
    тому що тут перед законом всі рівні- і дядя Ваня, і Періс Хілтон...
    і не в зарплаті міліціонерів справа... на американські мірки є і кращі професії
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Вони всі там дуже темні...Їм сказали ніззя - і ніззя,ніякої фантазії.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. kYula

    kYula Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

     
  14. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    в них не заведено... це як аксіома... це виховується з дитинства батьками і школою...
    і коли ви переходите дорого на червоне світло - подумайте, може на мене дивляться малі діти... а як ви хочете, щоб за вас хтось змінив??? треба власним прикладом і змінювати :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Вибачаюсь, щось попутав видно. Та й зрештою звідки я можу знати, якщо Вас навіть ще не бачив. Успіху Вам kYula !:agree: :clapping:
     
  16. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    А я завжди переходжу вулицю на зелене світло з думкою:"Якщо мене переїдуть,вмру,але буду правий!"О!
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    100% правильне рішення. Водій буде зобов"язаний утримувати Ваших дітей до повноліття, згідно нового закону "Про безпеку дорожнього руху", плюс виплата страхівки !:aggressive:
     
  18. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Нє,якщо він на крутій тачці,то відкупиться,100%...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Якщо буде страхівка і свідки, сумніваюсь... !:agree:
     
  20. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    вже Калиновський заплатив... за 34 грн за життя 2-х людей :sad:
     
а де твій аватар? :)