Корупція у правоохоронних органах

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Банду_таки_геть, 18 лис 2007.

  1. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    шановна майбутня юристко, давайте забудемо за примус.
    Хто вам заважав дотримуватись правил дорожнього руху? - ніхто.
    чому ви перевищили швидкість?- бо ви знали, що вам за те нічого не буде!
    чому своїм прикладом не показали інспектору, що знаєте свої права і не заплатили офіційно штраф?- бо так всі роблять...

    і тепер останнє- я майже на 100% впевнена, що за права так само було заплачено
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Зів'ялий мозок

    Зів'ялий мозок Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Згідний повністю із Вашими думками, але для цього потрібно починати із школи. саме вона має виховувати у дітей повагу до закону, прагнення дотримуватися, навіть, якщо це йде врозріз із вашими інтересами. Щиро кажучи, я цього за 10 років навчання у школі не бачив.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. kYula

    kYula Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Яке моє відношення? Перечитайте мої пости нормально (а не висмикуючи окремі фрази!) і зробіть належний висновок.

    "Є можливість -користуйся" - народ в нас і користується, бо влада того ніяк не регулює. Таке вже правове виховання населення - Вам не подобається ця сувора правда?

    Додано через 5 хвилин
    Ще раз для тих, у кого проблеми із зором: уважно читайте дописи!

    Певно, сильно здивуєтесь, але права отримані чесним шляхом!...такщо "майже 100" - дуже голосно сказали.
    Складається враження, що живете десь за кордоном (Німеччина?)
     
  4. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    а народ- це ви, я , він, вона...
    змінювати систему потрібно з себе!
    а не чекати, що хтось щось змінить...тому правду кажуть, що "народ має владу, на яку заслуговує!"


    до чого я веду зрозумійте, якби ви дотримувались правил- не було би потреби давати хабар або платити штраф...

    Додано через 2 хвилини
    я дуже рада, що самі здавали
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Зів'ялий мозок

    Зів'ялий мозок Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    На жаль, цього не можна сказати про більшість юристів. Будьмо відвертими в українців за роки незалежності склався такий стереотип юристів - тупі недоумки, 100%-хабарники, безжалісні, в юридичних вузах вчаться не розумні діти, а діти розумних батьків; поза всяким сумнівом 95% студентів-юристів - це стадо тупоголових баранів. Перелік властивостей сучасних юристів, якими наділяє їх простий народ і я також, можна продовжити. Тому, на мою думку, ваше обурення kYula тут недоречне, бо силу стереотипів подолати дуже важко.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    знаєте, якшо майбутні юристи дають хабарі, то про що можна говорити

    Додано через 2 хвилини
    при чому тут стереотипи, є багато розумних висококваліфікованих юристів в Україні.
    ми говоримо зараз про конкретний випадок:
    студентка юридичного факультету оправдовує хабар, бо "так всі роблять"
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. kYula

    kYula Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    А влада - це вони!


    до чого я веду зрозумійте, якби ви дотримувались правил- не було би потреби давати хабар або платити штраф...[/QUOTE]

    Додано через 2 хвилини

    я дуже рада, що самі здавали[/QUOTE]


    І все-таки Ви мене не почули ("читайте уважно")! Кричати - надто спокійна...
    Я не маю прав і їх не порушувала (ніколи), так само ніколи нікому не давала хабар (хоча мала прямі натяки, але якось вдавалось обходити іншим шляхом)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    хто її обирає? ми з вами...
     
  9. kYula

    kYula Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    уважно читайте дописи (і коли вже мене почують?)

    --------------------------------------------------------------------------------

    Студентка юридичного факультету не виправдовує, а трохи не кричить: хабарі має долати влада і правники, прості люди цією можливістю завжди користуватимуться!

    Додано через 1 хвилину
    Знаєте, ні я, ні мої родичі, ні моє найближче оточення владу олігархів жодного разу не обирали.
     
  10. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    дуже цікаво, а звідки вони всі взялись...

    ви написали, що також були в тій машині...
    могли би зробити зауваження коліжанці :)
     
  11. Зів'ялий мозок

    Зів'ялий мозок Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Щодо наявності в Україні великого числа висококваліфікованих юристів, я дуже сумніваюся. Якби вони були дійсно кваліфіковані, то чому їх запрошують за кордон вдосконалювати правову систему в інших країнах, щоби й там була правова держава, як і в Україні.
    Крім того, невже у авгієвих стайнях можна знайти діамант?
     
  12. kYula

    kYula Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    з Донбасу. :sad:


    Була в машині, але ж не за кермом. Це була не "коліжанка". Зауваження не встигла б зробити, бо вона вийшла з автівки(але правду казати, не зробила його після того, як ми поїхали. Це її власне правовиховання, на яке я не можу впливати ніяк).
     
  13. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    на мою думку, з корупцією потрібно боротись перш за все з судової системи.
    Поки суддями можна буде ставати або по блату або за хабарі- ДОТИ НЕ БУДЕ ПОРЯДКУ в жодній сфері!.


    p.s. а юристи розмумні, звичайно, що є... :)

    Додано через 1 хвилину
    звичайно, що можете... ви ж знаєте, що це протизаконно- от і поясніть їй.
     
  14. kYula

    kYula Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    А не з самих себе? О_о

    І Ви вважаєте,що якби я перечитала їй всі порушені нею закони, покарання, а ще б сказала: "Так не гарно чинити! в тебе низька правова культура!", я б так на неї вплинула, та?))
     
  15. Зів'ялий мозок

    Зів'ялий мозок Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Стосовно судової системи, то тут потрібно запровадити інститут засідателів та присяжних, про який ще написано у Конституції 1996 року, але який так і не запровадили. Думаю, це б дало змогу зменшити корумпованість судів, хоча в нас із будь-якої чудової ідеї можуть зробити справжню потвору.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Боротьба з корупцією залежить від "чесних" судів, бо дубь-який полковник/ мойор міліції може замнути справу дуже легко завдяки грошам...

    дотримання людьми законів це взагалі не повинно піддаватись навіть дискусії.

    Додано через 2 хвилини
    при чому тут перечитати всі порушені закони...
    зробити зауваження... бо коли, не дай Бог, трапиться якась аварія тоді вже крім неї самої не буде нікого винити
     
  17. kYula

    kYula Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    хто дає хабарі суддям?





    добре. Йдемо иньшим шляхом. Ну зроблю їй зуваження... (продовження топ.№34 після слів "сказала б"...)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    ви не розумієте про що я.. ви хочете всю вину звалити на когось...
    навіть взяти просту КУЛьТУРУ водіння...
    коли б ваша подружка дотримувалась правил, сусід, водії маршруток- такого хаосу би не було!
     
  19. spm1950

    spm1950 Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Вибачаюсь , мій брат працює в ДАІ вже понад 10 років, при тому його зарплата складає біля 2000грн, на такі гроші не вижити.А те що він за зміну чергування додатково заробить в середньому ще чистими 400-500грн. якраз дає можливість сім 'ї виживати.
     
  20. kYula

    kYula Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    та нічого я не хочу - то предмет Вашої уяви. Тільки Ви так і не дали пояснення №37. А втім і не суть важливо...
    не було б.
     
а де твій аватар? :)