Корупція у правоохоронних органах

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Банду_таки_геть, 18 лис 2007.

  1. Внаслідок об'ємності і всеохоплюючої властивості цьотки Корупці ;) тему пропоную розбити на галузеві підтеми. Модераторів прошу перенести відповідні дописи. А форумлян - продовжувати дискусію у гілках з врахуванням галузевої специфіки !
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Знаєте, є ТАКе російске:
    "Семь бед - один ответ!".

    Корупція - своєрідне волосся Медузи Горгони: росте з голови, і обговорювати в різних гілках кожну волосинку...

    Доречі, для Пропозицій існує окрема гілка.
    Нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. spm1950

    spm1950 Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Банду не на підтеми потрібно розбивати , а в прямому розумінні цього слова.Вперед за зброю , і до бою .СЛАВА УКРАІНІ!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Яка корупція у правоохоронних органах...? :eek: :eek: :eek: Перший раз чую !:ireful1: Я знаю одне, наша міліція нас береже ! :aggressive: Це важка і небезпечна робота. От Ви створююте тему, а сами жодного дня не працювали в цій системі. Звідки така обізнаність? Все догадки і більш нічого. Якби цю тему відкрив Капітан, можливо я ще щось б подумав, а так це просто пуста розмова...!:download:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. kYula

    kYula Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Героям Слава!
    А Ви станете тим озброєним героєм?)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    От жінки в нас дійсно бачу реалісти !:clapping: :clapping: :clapping:
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    "Етого нє может бить,потому што етого нє может бить нікогда"!!!
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. kYula

    kYula Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Добре, коли Вас міліція береже! А я просто на неї не нариваюсь. :)
    Для того щоб говорити про корумпованість, зовсім не обов"язково в правоохоронних органах працювати.
    Я маю не здогадки, а реальні факти із життєвих сторінок моїх знайомих (коли знайомі були винні, але гроші їх робили "не винними").
    Гадаю, Ви колись також з цим зіштовхались (наприклад, ГАІ)
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Мудрі слова!
    [​IMG]
    Є чудова російська приказка:"Коготок увяз - всей птичке пропасть"
    Поки з ними не стикнешся,то проблем нема,а,якщо...то за приказкою...
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Щасливий Ви чоловік, пане консультант.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Авто у мене немає, тільки велосипед. ДАІ до мене не може мати жодних претензій, тому що коли навіть на велосипеді виїзджаю на трасу, одіваю шлем про всяк випадок...:ninja:

    Це все догадки, версії. Ви що були присутні при передачі грошей ? А якщо ні, то про що мова, де гарантії правди ваших слів...?:cowboy:

    А чого Ви повинні чіпати міліцію, що вона Вам зробила погане...?:aggressive:

    Дякую, пане Мих.! Може воно і так, тому що перестав вірити коли просто з повітря роблять висновки. Мене завжди цікавлять конкретні факти, а не здогадки внаслідок манії переслідування...!:no:
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Зів'ялий мозок

    Зів'ялий мозок Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Оскільки kYulи немає поки, що на форумі, щоби Вам відповісти, то я наведу один історію з мого власного життя.

    Коли був студентом (4 роки тому) раз затримався у студентському гуртожитку допізна, бо святкували день іменинника. вийшовши в першій ночі почвалав пішки через увесь станіслав в інший кінець міста,
    бо не люблю таксі. Але по дорозі зустрів знайомих у машині, які трішки напідпитку, але запропронували підвезти. Оскільки, мені дуже хотілося втрапити якнайшвидше додому, то погодився. Ну й вони натиснули потужний газ і помчали по Набережній у Пасічну (йде мова про Іваано-Франківськ). І як на зло біля університету нафти й газу запримітили нас міліціонери. Отож почалася невеличка погоня, бо моїм знайомим не хотілося здаватися їм без бою, але біля моста через Бистрицю, який веде у Пасічну нам перегородила шлях друга машина міліціонерів (там поруч райвідділ, то ж вони постійно чергують поблизу). Таким чином, довелося зупинитися і трохи поторгуватися з нашими доблесними охоронцями порядку на дорогах. Зупинилися на сумі у 150 гривень.

    Після цього в мене більше не виникає бажання сідати у машини до знайомих, які пенребувають під чаркою.

    Якщо пан консультант має бажання, можу й навести інші цікавинки із життя наших охоронців правопорядку. Я колись займався репетиторством по математиці із донечкою одного франківського міліцейського цабе (зараз за досягнення його перекинули в Київ), то ж мені відомі цікаві історії.
     
  13. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Ну так, взяли 150 гривень але могли взагалі забрати права, значить поступили по-людськи. Якщо б Ваші знайомі були тверезі і з них вимагали гроші, безпідставно щось шукаючи, тоді щось ближче...:shutup:
     
  14. volk

    volk Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Може, й так...
    Але якщо Ви так впевнені, поясніть, як міг капітан міліції за п"ять років стати полковником, перемістившися в Київ. При цьому за цей час разів з шість помінявши автомобілі для себе і сина, при цьому не жигулі які-небудь, а круті БМВ, Тойоти і Мазди? До того, ще й збудувавши будиночок в Солонці?
    Мабуть, МОЗГ МВС!
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. kYula

    kYula Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Ви помиляєтесь .
    Один раз мені доводилось привозити гроші у відділок, іншого разу - просили через знайомих шукати слідчих, прокурорів і суддів, але в тому випадку - жодної моєї допопоги. Давали хабаря судді,який виправдав справу (-це було покалічення хлопця, що призвело до 2ї інвалідності), бо було пізно давати нижчому за статусом.
    Ще один раз, коли їхали з подружкою на її автівці, зупинив інспектор "Петренко", сказав що перевисили швидкість, то й тоді довелося давати (і це був хабар! Зважаючи на те, що ми дійсно перевисили швидкість, той даішник мав надіслати подругу в суд, де і сплачується штраф, а не брати гроші власноруч....) Ще випадок. Це вже була з товаришем товаришем. Зупинив нас даІшник і як понесло його: документи, аптечка і т.п. Відчуваючи що це надовго і зважаючи на те, що ми поспішали на екзамен, довелося і йому сунути купюру. (Це були ті випадки, в яких я переконана).
    Всі інші - ну знаєте...яка "гарантія"?! Ви думаєте, мої друзі брехуни? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах


    по-перше, треба дотримуватись правил.

    + потрібно знаю свої права. і сказати такому інспектору, що офійно заплатите, коли квитанція прийде на домашню адресу
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. kYula

    kYula Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах


    Дотримуватись - правил...І це Ви зауважуєте майбутній, справедливій правниці?! :eek:

    "+". Статистика показує, що у подібних ситуаціях (яка трапилась зі мною і подружкою) українці віддають перевагу "не морочитись", а відразу покласти на кишеню 30 грн. - чи скільки там - і їдь собі, щоб тільки не тягатись по інстанціям.
    Як то кажуть: "Є можливість - користуйся!"
    Треба провести капітальне виховання в органах. Хто бере хабаря - тому відрізати руку!)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Зів'ялий мозок

    Зів'ялий мозок Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Навіщо застосовувати закони шаріату? Що за безґлуздя?!:suicide:
    Винятково страхом і покараннями тривалого і стійкого ефекту не буде. Це доведено у педагогіці. Необхідно також застосовувати економічні та психологічні важелі впливу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    знаєте...я за те, щоб за перевищення швидкості штрафи були в 20 раз більші.. а за 3-ім разом забирали права на деякий час. І заплатити квитанцію в Ощадбанку - не ходіння по інстанціях!

    Проблема корупції в Україні не лише в тих, хто бере хабарі, а в тих, хто їх дає!І поки не зміниться менталітет людей і не буде зявиться повага до закону, ніякі реформи не поможуть!

    Додано через 2 хвилини
    я в шоці... і ви хочете будувати правову державу з таким відношенням до хабарництва:
    Як то кажуть: "Є можливість - користуйся!":n:
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. kYula

    kYula Well-Known Member

    Відповідь: Корупція у правоохоронних органах

    Будь який закон має забезпечуватись виконавчою владою.
    В більшість законів не забезпечуються. Крім того, "примус" - важлива структура для забезпечення закону.

    Додано через 5 хвилин
    Насправді то було гумор- перебільшення (не помітили смайликів).
    "Економічні важелі" - можете презентувати свій варіант?
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)