коротка історія Доброчина

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем Доброчин, 17 січ 2007.

  1. Чернобылец

    Чернобылец Well-Known Member

    Відповідь: коротка історія Доброчина

    Степаныч,

    На святое замахнулись. :) Тогда диаспора никакого отношения не имеет.
     
  2. Доброчин

    Доброчин Well-Known Member

    Відповідь: коротка історія Доброчина

    Звичайно залишусь, адже Доброчин то моє друге ім"я...
     
  3. Доброчин

    Доброчин Well-Known Member

    Відповідь: коротка історія Доброчина

    Я ото й хтів Вас попросити бути моїм гідом, коли приїду до Львову, але це згодом, най доня трошки підросте;)
     
  4. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: коротка історія Доброчина

    Я только не поняла зачем уходить вам с форума? Народ же без вашей дачки просто затоскует.. :rolleyes:
     
  5. piepie

    piepie миється в бані

    Відповідь: коротка історія Доброчина

    Фрезія обіцяє:" А я Вам скажу "дякую"...
    А чергова по стації прокоментує: " Ґражданін, атпустітє двєрь!" ;)
    _______
    Дача українською - літничка.
     
  6. Відповідь: коротка історія Доброчина


    Всё, ребят. Никаких дач. Дача - лiтничка, сказал как отрезал, у кого совесть есть - тот уж и слово "дача" забыл... а сейчас, несмотря на все аномалии, таки не лето.

    Отгуляли вы своё на Даче Доброчина. :) Да и когда не ней кто бывал-то, в последний раз? :)
     
  7. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: коротка історія Доброчина

    Я, як представник кабінетних шахтарів, мушу зауважити що правляча ґебня і її пахан є далеко не найгіршими представниками російського народу (варіанти: українського народу, білоруського народу).
    Стосовно миру. Весь поділ між російським народом і українським зводиться насправді до критерію словянськості, і питання потрібно формувати таким чином: хто словянин, а хто ні. З цієї точки зору поділ на українців і росіян втрачає зміст. Українці є словянами, і частина росіян також (але тільки частина). оце і є той обєктивний критерій який нас завжди буде єднати, якщо у нас вистачить розуму зрозуміти його обєктивність і необхідність для нашого майбутнього (при умові, що ми хочемо, щоб воно у нас було).
     
  8. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: коротка історія Доброчина

    Невстранец, не все еще потеряно :) Хоть и есть уже ветка про эротический оффтоп, но не то.
    Дача это Дача. Классика, нетленка черт побери! :)
     
а де твій аватар? :)