коронавірус

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем mypucm, 26 лют 2020.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ніяк... бо не в силі людський протидіяти волі Божій.
    Поки зло не зконцентрується... тоді буде нанесений нищівний удар по цьому непотрібу, що поставить усе на свої місця.
     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Чув випадок від людини, що перехворіла, оскільки працівник медичного закладу, тест мусить здавати часто, спочатку велика кількість антитіл, через місяць менша, десь через місяць знову антитіл більше, хоч не була перенесена хвороба і не було прийому ніяких ліків.
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Імунітет після вакцини може триматись 6 місяців, тоді, як після вдало перенесеної хвороби, в окремих випадках і 8 місяців. А може, як і після грипу - 4 - 5 років.
    Як один мій родич, у понеділок став гірше почуватися, здав тест, підтверджуючий хворобу, через погіршення дихання, у вівторок вже був госпіталізований, але у неділю при легких симптомах ще контактував із людьми та був у церкві, звичайно, міг когось заразити.
     
    Останнє редагування: 12 кві 2021
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Lanktocha, Ви запросто можете проповідувати на пару з доктором Комаровським;
    Це ж треба ще вміти так гарно сказати: Імунітет після вакцини може триматись 6 місяців, ... А може, як і після гипу - 4 - 5 років. )))
    Відразу видно, що людина компетентна і в темі)
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тут не тільки Комаровський, напевно ще жоден лікар у світі, не скаже всіх нюансів про коронавірус і вакцинацію. Багато нових і недосліджених речей.
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Але ж Ви он вже трохи в цьому розбираєтеся;
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Скоріше, деякий власний досвід та думки інших.
    Я не медик-вірусолог.
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я так і поняв;
     
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я не можу вже кілька днів відійти від суму за моєю доброю знайомою, що вмерла в інфекційній лікарні від корони. Як це її нема, є тільки попіл з крематорію.((
    Яка біда. Ніякі гроші не рятують, оце напасть. Зараз і дітки хворіти почали, це африканський штам, теж під ШВЛ лежать.
    Тепло, в такий час ніколи не було вже грипозних захворювань. Подруга, у якій донька лікар, каже, що це таки рукотворне лихо.
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    У квітні я сильно перехворів на грип ще у студенські роки, деколи переносив у такий час ГРЗ, ГРЗ навіть колись переніс, перебуваючи на морі, можливо, був тут вплив зміна кліматичних умов, стрес для організму.
    Можливо, буду найближчим часом здавати тест про наявність коронавірусу чи антитіл до нього, таке вимагають у лікувальних закладах, якщо проходити обстеження чи госпіталізовуватись, може появитись ще одна причина не вакцинуватись.
     
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Вже на днях вакцинація має зачіпити мою сім'ю, я ще не підходжу по віку, я вакцинуюсь пізніше, навіть від сімейного лікаря чув, що тривожать вени, підвищена алергічність чи не в порядку нервова система... не причина не вакцинуватись, важка форма ковіду, зараження оточуючих, набагато гірше, ніж ймовірні негативні фактори вакцинування, сусіди, що вакцинувались добре почуваються і нічого негативного з ними не сталось.
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Вчора вакцинувалася моя сестра, її дочка і зять.
    Сьогодні почувають себе добре.
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Які у кого версії, чи враховуючи теперішні показники, може хвороба піти на спад, особливо, враховуючи настання потепління, менше застуд, менше заражень при кашлі..., та і трохи є вже вакцинованих. Може збільшитись захворюваність після гучних пасхальних святкувань, ніхто сидіти вдома, як минулого року не збираються, поїзди із "червоних зон у "пожовтілі" Івано-Франківську та Закарпатську області, та і є ймовірність, що із чорноморськими курортами може статись те саме, що з Буковелем.
     
  14. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  15. hntr

    hntr New Member

    Треба себе берегти від корони
     
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Все більше чую думок, що нема хронічних захворювань, щоб перешкодили вакцинуванню. Але, навіть було попередження від лікаря, ще дуже мало вивчені, як самі коронавірусні інфекції, так і особливості швидкорозроблених вакцин, як є підозри, перед вакцинацією поприймати сильні ліки, як от таблетки від алергії чи згущення крові, при певних застереженнях можуть бути навіть уколи чи курс крапельниць.
     
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А мені позавчора після вакцини було нічого, а вчора така слабкість була, що не стояти, ні сидіти не могла. К вечору невелика температура прийшла, спала майже весь день. Їсти не хотілося зовсім...Тільки трохи після 9 вечора щось з'їла.
    Сьогодні теж не дуже добре - голова болить..
    Тепер от читаю, що з 4 по 20 день після вакцинування может ще статися тромбоз)
    Йой, мені вже досить)) А чоловікові - хоч би що, та він удвоє більше мене важить. То мені, мабуть, треба було половину дози))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ковідні гроші:

    [​IMG]
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Нині подзвонила сестра. Сказала, що вона захворіла короною, тест підтверджений
    Поки що перебіг хвороби терпимий - невисока т-ра, слабість. Переносить на ногах, господарку обходить
     
  20. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

а де твій аватар? :)