коронавірус

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем mypucm, 26 лют 2020.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Будь-який уряд і будь-яка влада назагал ще ніколи не вгодила своєму народові, і ніколи народ не буде задоволений. І ніколи не вгодить, завжди щось не так.

    А от дивіться, що я сьогодні побачив.

    Був зранку в церкві.
    Парафіяни всі в масках, священники в масках, при сповіді священник відгороджений прозорою плівкою. Тіпа, коронавірус, заходів безпеки дотримано.

    Але.
    Під час причастя священник причащав однією ложечкою всіх запідряд. При цьому її зовсім нічим не обробляв , ніякої дезінфекції - просто набирав з чаші дари і по черзі клав їх в уста парафіян.
    Причащалося кілька десятків людей.
    Так от, а раптом серед людей був носій корони?
    Він же через ложечку міг заразити інших, нє?

    А потім в статистиці появиться збільшення кількості хворих, появиться інфа, що не хватає ліжкомісць, що не хватає ШВЛ і в усьму винен Ляшко, Степанов, Зеленський і вся зелена команда.

    Ну то хто кому доктор?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Має бути інструкція у священиків. Не знаю що й казати.
     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Напевне, що має бути інструкція і то досить сувора.

    Але це все я бачив своїми очима.
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    На мій погляд, інструкцію мали б організувати епідеміологи з священиками. Потім то поширити і вимагати. Спустити просто цидулку без інструкції - недобра організація справи.
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А от ще випадок.

    У знайомих помер родич. Довго хворів, онкологія.

    Знайомі зібралися їхати на похорон, але їм подзвонили і попросили не приїжджати.
    Бо якийсь спритний медик запропонував родичам покійного оформити причиною смерті коронавірус. Тіпа, так вигідніше для всіх.

    Хлопа, котрий помер від раку, поховали як коронавірусного.
    В статистиці смертей від ковіду кількість померлих збільшилася на фальшиву одиницю.
    Хто винен? Знову влада?
    Чи той спритний медик?
    Чи ми всі разом, і кожний зокрема?
     
    Останнє редагування: 26 бер 2021
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Треба і самому дбати про безпеку. Чув від деяких священників, проводять тільки загальну сповідь, причащають тільки видавши кожному дари у руку. А деякі священники до такого байдужі і нехтують безпекою, таким вже поплатились Почаївська, Києво-Печерська лаври та Унівський монастир.
    Великі заборони щодо церкви також, як козир можуть бути використані конкурентами Зеленського.
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    У кожному випадку тре розбиратися окремо.

    Але в загальному це те, що я говорив: у нас дурний/ хитровимаханий народ, тому й влада така і все заслужено.

    Народ, вибираючи владу, хоче не справедливості, а особисту вигоду для себе. А особиста вигода - це списати рак на корону. І таке...
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А коли в 14 році українці проголосували за гідну владу, то народ також був дурний/ хитровимаханий? ;)
     
    Останнє редагування: 26 бер 2021
    • Подобається Подобається x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Так. Тому що мати гідну владу - це не просто проголосувати, а й самому треба бути гідним. Зверніть увагу, багато народу проголосували проти Пороха, бо при ньому заборонили авто на бляхах. Тобто народ хоче гідності, але платити гідно податки під час ВІЙНИ - зась. Отака вона сира, необтесана гідність. Просто народ не звик нести відповідальність за свій вибір, не здатний підтримати те, за що боровся. Нема відповідальності. Є боротьба за владу і трава не рости. НЕДОРОСЛИ!
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    О, Ви мабуть тоті зернятка таки з"їли)))

    А тепер маємо те що маємо ;
     
    Останнє редагування: 26 бер 2021
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    [
    Пандемия: возбудитель простуды помешал размножению коронавируса - исследование
    unn.com.ua
    Може і справді спад захворювань на ковід у січні та лютому викликаний ГРВІ у зимовий період?
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Президент закликав політиків не дискредитувати процес вакцинації через амбіції — Офіційне інтернет-представництво Президента України
    Володимир Зеленський зауважив, що політичні діячі втратили голову у гонитві за швидкою популярністю, і їм байдуже, що від їхніх негативних висловлювань щодо вакцини можуть помирати українці.

    «Я переконливо закликаю цих політиків: дуже зважено підбирайте слова, які вилітають з вашої ротової порожнини. Бо за кожне з цих слів неодмінно доведеться відповідати. І перед законом України, і перед Богом. Що для вас більший аргумент – вирішуйте самі», – резюмував Президент.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не політизуйте вже таке і не застосовуйте принцип "Баба Яга проти"!
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Украинцы самостоятельно начали лечиться от коронавируса препаратом для скота. Об этом в эфире программы "Народ против" заявила врач-инфекционист Ольга Голубовская, комментируя опасность самолечения.
     
  15. vov66

    vov66 Well-Known Member

    З одного боку правильно, а з другого - це препарат. Простіше використовувати самий кращий антигрибковий засіб - часник. :) По зубцю три рази у день! Для імунітету!
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    При такому вірусі не панацея.
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Мабуть, на деревах росли пиріжки. А те, що маємо - не я вибрав.
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Грибок так боїться часник, як їжак миші.:)))
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    У мене на роботі один працівник був великим любителем часнику.
    Довів себе до того, що зробили операцію у кишківнику, після чого заборонили їсти часник.
    На все має бути міра і норма. А зловживання - то зло.
     
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Євробляхарі проголосували так, як захотіли.
    А гідна влада тоді захотіла на дурняк заробити купу грошей на податках, і щоб це пройшло безнаказано. Так не буває.
     
    • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)